Karabuğday İle Zayıflama

Yeni aldım bi kaç gün oldu ama burda pek bilinmiyor belki buraya özel olabilir bi sorun inşaallah sizde bulursunuz hatta ben gidip bi kaç paket daha almayı düşünüyorum :KK49:

Karabuğday yemeye devam ediyorum ama malesef yine misafir geldi ve ben kendimi tutamadım :kızgın:sabah tartılıcam

Selam hanımlar ben 25 ocaktan bu yana yazmamışım. Vegan olduğum için bakliyat ve tahılları her öğünümde yiyorum. Greçkadan vazgeçmedim ama 2 öğün yiyemedim. Bir müddet sonra bakışmaktan öte bir ilişki yaşayamadım kendisiyle. 2 günde bir mutlaka yiyorum ama yanısıra esmer pirinç ve yeşil mercimek de yiyorum. Şu an 70 kiloyu gördüm. 20 günde 5 kilo vermişim. Hala şaşkınım. Başlığı okuyunca hemen yazmak istedim. Kızlar myfitnesspal kullanmaya başladım geçen hafta ve haftalık ortalama 800 kalori aldığımı fark ettim. Bu beni biraz korkuttu. Ve greçkadan sonra yoga yapmaya başlamıştım. Herkes ne kadar zayıfladın demeye başladı. 20 günde toplamda 20 cm inceldim kalça bel ve göğüsten. Benim tavsiyem, greçkayı mutlaka tüketin ama bol meyve ve sebzeyi ihmal etmeyin. Ve tüketmiyorsanız da mutlaka vitamin hapları kullanın. Ben kullanıyorum, çok memnunum. Ama sizler için elzem, çünkü emzirme döneminizdesiniz. Bu arada ben şekeri, beyaz unu, beyaz pirinci ve tuzu hayatımdan tamamen çıkardım. Bu çok etkiliyor kiloyu. Son olarak karbonhidratı diyetten çıkarmak ilk zamanlar için zayıflatsa da sağlıklı karbonhidratlar kalori olarak depolanmıyor ve beynimizin tek yakıtı olan glikoz (su hariç) karbonhidratlarla alınıyor. Şüpheleriniz varsa içiniz rahat olsun. Sağlıksız beslenmiyoruz..

Merhaba haftasonu kaçırma yapmama rağmen tartı 91 gösterdi çok şaşkınım bugün devam karabugdaylı salata yemeye :KK49:

Selam hanımlar ben 25 ocaktan bu yana yazmamışım. Vegan olduğum için bakliyat ve tahılları her öğünümde yiyorum. Greçkadan vazgeçmedim ama 2 öğün yiyemedim. Bir müddet sonra bakışmaktan öte bir ilişki yaşayamadım kendisiyle. 2 günde bir mutlaka yiyorum ama yanısıra esmer pirinç ve yeşil mercimek de yiyorum. Şu an 70 kiloyu gördüm. 20 günde 5 kilo vermişim. Hala şaşkınım. Başlığı okuyunca hemen yazmak istedim. Kızlar myfitnesspal kullanmaya başladım geçen hafta ve haftalık ortalama 800 kalori aldığımı fark ettim. Bu beni biraz korkuttu. Ve greçkadan sonra yoga yapmaya başlamıştım. Herkes ne kadar zayıfladın demeye başladı. 20 günde toplamda 20 cm inceldim kalça bel ve göğüsten. Benim tavsiyem, greçkayı mutlaka tüketin ama bol meyve ve sebzeyi ihmal etmeyin. Ve tüketmiyorsanız da mutlaka vitamin hapları kullanın. Ben kullanıyorum, çok memnunum. Ama sizler için elzem, çünkü emzirme döneminizdesiniz. Bu arada ben şekeri, beyaz unu, beyaz pirinci ve tuzu hayatımdan tamamen çıkardım. Bu çok etkiliyor kiloyu. Son olarak karbonhidratı diyetten çıkarmak ilk zamanlar için zayıflatsa da sağlıklı karbonhidratlar kalori olarak depolanmıyor ve beynimizin tek yakıtı olan glikoz (su hariç) karbonhidratlarla alınıyor. Şüpheleriniz varsa içiniz rahat olsun. Sağlıksız beslenmiyoruz..
Sevindim sizin adınıza ben de tuz şeker un azaltmaya çalışıyorum bakliyat çok seviyorum malum bebeğime gaz olmasın diye az tüketiyorum bu arada youtube de takip ettiğim vegan bi bayan var ismi gizemin sağlıklı yaşamı tavsiye ederim

Canım tebrik ederim ve kanal için teşekkür ederim. Gaz için bakliyatları bir gün öncesinden suda bekletebilirsiniz, ablam da emzirme döneminde ve bu şekilde tüketiyor. :)

Ben teşekkür ederim devam edelim birbirimize destek olmaya sevgiler :KK200:

Karabuğday yemeye devam ediyorum günde bir öğün bile olsa gözle görülür bi değişiklik var diyor eşim bakalım sonuç nolacak

Slm hanımlar üşenmedim tek tek mesajları okudum geçenlerde birinden duymuştum bu karabuğdayı önemsemedim açıkçası vermem gereken on kilo var dün akşam spor salonundan çıkınca tam dört market gezdim ve buldum akşamdan ıslattım sabah işe gitmeden üç yemek kaşığı buğdaya biraz yoğurt karıştırıp yedim sadece bir fincan çay içtim şekersiz bakalım sonuç ne olacak

Merhaba karabugdaya bu aralar devam edemedim bayada yedim ama verdiğim 4 kiloyu geri almadım ama ben emziriyorum onunda etkisi var tabi sevgiler günde bir öğün devam ediyprum karabuğday yemeye iki hafta sonra yine yazarım sevgiler

Merhaba hanımlar karabuğdayı yemeğe devam ediyorum ama kilo veremedim malesef her gün spor salonuna gidip bir saatten fazla spor yapıyorum fazla birşey yemiyorum gün içerisinde tüp mideliyim çünkü yazın soğuk çay çok tükettim oda malesef şeker deposuymuş meğerse kilo aldırdı şimdi vermek için tepinip duruyorum :KK43:

Merhaba öğünlerde

Merhaba öğünlerde kaç kaşık tüketilecek acaba benim 4.günüm bu gün hiç bozmadım sanırım ama 1 kg bile veremedim acaba fazlamı tüketiyorum 5-6 yemek kaşığı (haşlanmış)yiyorum.

Merhaba öğünlerde

Merhaba öğünlerde kaç kaşık tüketilecek acaba benim 4.günüm bu gün hiç bozmadım sanırım ama 1 kg bile veremedim acaba fazlamı tüketiyorum 5-6 yemek kaşığı (haşlanmış)yiyorum.
Merhaba ben de baslamayi dusunuyorum da hic kilo veremedim demissiniz son durumunuz nedir?

Merhabalar, ben de pazar günü başladım karabuğday diyetine 5.günümdeyim 2.300 kilo gitti şimdilik ama tadı gerçekten çok rahatsız edici. kokusunu önleyebilen birileri var mı acaba?

Merhabalar, ben de pazar günü başladım karabuğday diyetine 5.günümdeyim 2.300 kilo gitti şimdilik ama tadı gerçekten çok rahatsız edici. kokusunu önleyebilen birileri var mı acaba?
Kuru nane ve pul biber.
3 sene önce bu diyeti yapmış 5 günde iyi sonuç elde etmiştim.Nane ve pul biberle yemistim

Bende hizla 10kilo aldım nasıl oldu anlamadım diyet düzenli beslenme yürüyüş herşeye dikkat ettim yine de veremedim taktikca daha çok aldım sabah karabuğday diyetine baslicam kararliyim ama bir iki gün sonra da adet donemim bu donemde diyete başlamak normal mi bilmiyorum

X