Karagül Fox Tv

özcan denız ortaya cıkacakkı konu ılerleyecek abısınnn yaptıklrı falanda ortaya cıkcak sanırım

tek bölüm içinse özcanın dizideki rolü, saçma olurdu zaten..
şu ece ninde bütün dizileri ağlak bi kadın üzerine:KK43:
sıkıyor..:KK14:

banada yıgenım konuk oyuncu dıye tututrdu ama ınnamadım öle olsaydı ceseti gösterırlerdi bende kaçtı yada kayıp süsü verdiler sonradan çıkıcak özcan denızde olmazsa diznin tadı olmaz bence
ece uslu genelde saf kanırılan bir kadın yada 2 çocuklu anneyı canlandırıyor hep aglak zırlak o kendalada kıl oluyorumya ne iici bir adam o yaf

ece uslu burda cok aglak bır rolde degıl ama sadece kandırlmıssss ama gozu acık dahada acılacak belli:):)

ozcan denızın ztn cesedı bulunamadı

Bu Ada yı da Baran ı da kapsüle koyup uzaya fırlatmak lazım. Dünyanın yörüngesinde şöyle bir dönsünler, çünkü dünyayı kendi etraflarında dönüyor sanıyorlar.

güzel bölümdü.. müzikleri olsun manzarasıyla olsun hem göze hem kulaga hitap ediyor.

Ebru ve cocuklarının herşey den habersiz olduklarını bile bile konaktakiler çok acımasız davranıyo.. gidin oglunuza kızın, onların ne günahı var ee be salaklar..

ben en cok kendalın ilk karısına ve ogluna acıyorum, ne bicim davranıyor. öküz kendal. :KK4::KK4::KK4:

özlem de haklı, narin konusunda.

Son düzenleme:
ilk bolumu izliyorum
daha 4 bolum izliycem galiba sevdim diziyi
bu okuz kendal murat i firata atti o kesin de murat nasil kurtulmu$
ozcan deniz döndümü diziye ?
her guin bi bolum izlesem yeti$ebilrmiyimki :KK70:
çok merak ediyorum dort bolumu ama o kadar uykusuz kalamam bi dizi için :))

slm. bende fragmanlarını kaale almamıştım ama ilk bölümün tekrarını izleyince hoşuma gitti gününde olmasada takip etmeye çalışıyorum.bence Özcan deniz geri dönüş felan yapmayacak çünkü ilerde yavuz bingölle aralarında bişeyler olabilir ama yazarkende aklıma geldi ilk bölümlerden birinde karaya vurmuş bir erkek göstermişlerdi ama yüzünü göstermemişlerdi acaba diye kafam karıştı şimdi:26:

slm. bende fragmanlarını kaale almamıştım ama ilk bölümün tekrarını izleyince hoşuma gitti gününde olmasada takip etmeye çalışıyorum.bence Özcan deniz geri dönüş felan yapmayacak çünkü ilerde yavuz bingölle aralarında bişeyler olabilir ama yazarkende aklıma geldi ilk bölümlerden birinde karaya vurmuş bir erkek göstermişlerdi ama yüzünü göstermemişlerdi acaba diye kafam karıştı şimdi:26:

O erkek sonra bulundu
ebru bakdi murat deil dedi..

bu arada dizinin gunu hangi gun :)
net den takip ediyorumda
4. bolumun ba$indayim $imdi

O erkek sonra bulundu
ebru bakdi murat deil dedi..

bu arada dizinin gunu hangi gun :)
net den takip ediyorumda
4. bolumun ba$indayim $imdi

Yok o karaya vuran adam değildi başkasıydı bence. Karaya vurduktan sonra hiç göstermedi bir daha hatta Kendal şüphelendi oraya vurmuş olabilir die neydi adı yerin unuttum yaşayan var mı orada diye sordu yok kimse yaşamıyor dediler. Yine de o yanında çalışan adam görmüş çıkarırsa o çıkarır ortaya asıl şimdi kuması olduğunu öğrenince ne yapacak kadın bakalımm o evde kalamaz herhalde.

Yok o karaya vuran adam değildi başkasıydı bence. Karaya vurduktan sonra hiç göstermedi bir daha hatta Kendal şüphelendi oraya vurmuş olabilir die neydi adı yerin unuttum yaşayan var mı orada diye sordu yok kimse yaşamıyor dediler. Yine de o yanında çalışan adam görmüş çıkarırsa o çıkarır ortaya asıl şimdi kuması olduğunu öğrenince ne yapacak kadın bakalımm o evde kalamaz herhalde.

o beyazli suda yatan adami demiyormusun ?
onu yoldan geçen biri bulmu$tu ya
sonra jandarma geldi yuzu parçalanmi$ te$his edin dedi morga gittiler

ben 4. bolumun ba$indayim, maya biliyor gelinligi gordu
5 . bolumun sonunda ebru hala ogrenmedimi kumaligi ?
sende mi benim gibi geriden geliyorsun yoksa :)

dizinin günü bugün kızlar cuma günleri yani.. :KK16:o beyaz gömlekli murat değildi zaten beyaz gömleği ebru suya atlayıp çıkarmıştı hatırlarsanız o yüzden o kişinin murat olması imkansız zaten gidip teşhis ettiler murat değil dediler.. ebru öğrendi kumalığı orda bitti :KK53:

dizinin günü bugün kızlar cuma günleri yani.. :KK16:o beyaz gömlekli murat değildi zaten beyaz gömleği ebru suya atlayıp çıkarmıştı hatırlarsanız o yüzden o kişinin murat olması imkansız zaten gidip teşhis ettiler murat değil dediler.. ebru öğrendi kumalığı orda bitti :KK53:

Aa ögrendi mi bende sonunu izleyemedim.

ooo bıgun oralardayken ses geldı bırını gordu pesınden kostuyaa oyuzden sorguladı oralaarda yasayan bırı varmı dıyeee dıger bulunandaa yuzu parcalanannn adamdı bu arada kendalın 2. hatun ne fenaa cıktı oleeee:) nasıl oyun yaptı olayı oraya cıkardı neyse ıyı oldu bende kasıyordum kendımı bu kadın nekdr saf hala anlamadı diye yada bunlr nasıl sabırlı solemedn durabiliyıorlr dıye taş olsa çatlar yane:KK52::KK52::KK52::KK52:

narinin çocugu olmuyormu$ da ondan mi ebruyla evlendiki
ben anlamadim niye barani almi$ narine vermi$ ..:44:

Baran Narin'in çocuğu değil, Narin doğurmamış onu ama Kendal'ın olabilir ancak anne başka birisi. Bir kız daha var kim o hani Narin ile Ebru kavga ederken gitti ağldı içeride izledi onlar sonra odaya geldi de Ebru kovdu onun olabilir mi acaba Baran. Şöyle bir konuşma geçti hani Ebru'nun çocuğu ölmüş ya Narin'in ağabayine anlatmıştı bebek ölmüş o erkekmiş galiba konuşurlarken Baran dedi ki annem bana hamileyken Ebruda mı erkek bebek bekliyormuş aynı anda mı hamile kalmışlar dedi. Sonra Narin susturdu zaten karşı karşoya gelirlerse birşeyin ortaya çıkacağından korkuyor Narin çok soru soruyor Ebru diyor ya. Şimdi bence Ebru'nun hamile oldığu haberini aldı Narin kendi çocuğu da olmuyordu böyle bir oyun oynadılar erkek çocuğu olursa mallar onun çocuğuna kalmaz diye ama Ebru kaybetti o bebeği Narin doğurdu daha doğrusu aldı nüfusuna geçirdi benim bebeğim dedi ama aynı evde hamile numarasını nasıl yapabilir ki ancak eminim Narin'in değil o Baran. ya da işte başkasından ama Kendal olamaz karısı yanlış anladı konuşmalardan.

X