Karagül Fox Tv

evet aksam karagul aksamıdır en son kendal ebruyu odaya kapatmıştı bakalım neler olucak bu aksam

kendal psikopati seri katile bagladi iyice
karde$ine acimayan recebemi aciyacakdi

recebin telefonda ne var acaba
recebin katili sibelin pe$inde , sibel kendalin dibinde
ileriki bolumler fena yanacak karaguldekiler

bence son ebruya dokunan el baranin eli bu arada

ama fragmandaki son sahne murat gelirmi diye du$unmeden edemiyorum
buda milyonda bi ihtimal galiba , murat donerse konu biter :)

kendal psikopati seri katile bagladi iyice
karde$ine acimayan recebemi aciyacakdi

recebin telefonda ne var acaba
recebin katili sibelin pe$inde , sibel kendalin dibinde
ileriki bolumler fena yanacak karaguldekiler

bence son ebruya dokunan el baranin eli bu arada

ama fragmandaki son sahne murat gelirmi diye du$unmeden edemiyorum
buda milyonda bi ihtimal galiba , murat donerse konu biter :)

Recep'e yazık oldu :KK50:
Recep'in telefonunda Kendal'ın Murat'ı öldürdüğü video var..

Yeni bölüm fragmanı cok heyecanlı, fragman sonunda Murat geldi diyorlardı :KK53:

recep kesın oldumu yaa noldu ben son kısmı ızleyemdm:KK43:

recep^twitter den veda etti, bi dahaki projelerde goru$uruz diye .. o gittii deee

murat 2 ay sonra gelicek demi$ yonetmen
reytinglerle ba$etmek için ozcan denize ihtuiyaçlari varmi$
kendalin elini tutan 43. saniyede yava$ geçince belli oluyor firat o ..

Son düzenleme:
Murat'a da bravo. Çok severek evlendiği , onun için Narin'den vazgeçtiği karısının ilk çocuğunu öldü gösterip ikinci karısına verdi

Hangi insan yapabilir bunu ya. Hani kadını sevmez yada intikam alır vesaire o tür konularda tamam kötülük için yapar da sözde Ebru için ailesini bırakmıştı. Karısının o kadar acısını görmeye nasıl razı oldu?

Peki ya o insanlar bu kadının bebeğini çalmışlar. Normalde Ebru kumadır sonradan geldiği için ama o Narin gurursuzu Ebru'ya kuma oluyor onun çocuğunu büyütüyor ve kadın her şeyden habersiz konağa geldiği zaman ona ateş püskürüyor. O Kendal da önce dolandırmaya çalıştı Ebru'yu. Sürekli haksızlık ediyorlar kadına

Ada hamileymişte ahlaksızmış. Sen sevdiğin adamı yılda bir görmeye razı ol aldatın beraber çocuğunu çal sürekli üstüne git iftiralar at bu mu ahlak?

Baran'ı benden alma Allah'ım diye dua ediyor birde. Sen annesinden alırken iyiydi dimi. Kardeşlerini sev koru kolla diyeceğine çocuk öz kardeşiyle konuşunca koruyunca deliye dönüyor.

Asım'a daha düşkün olması gerekmez mi aslında Kendal'ın. Çocuk annesi ve babannesi dışında kimseden sevgi görmeden büyümüş. Şimdi bir de Rüzgar seviyor onu o kadar.

O Özlem'in yerinde olsam süründürürdüm Kendal'ı. Ona da insan gibi davranmıyor zaten. Hamile karısını yataktan kovdu odun herif

Şu Baran olayını öğrensin artık Ebru. Senarist abi/ablacım valla daha çok konu çıkar size merak etmeyin açıklatın artık şunu

Çok iç acıtan bir sahne bekliyoruz Baran ve Ebru'dan. Ama biri öğrenip biri öğrenmezse olmaz. İkiside öğrenecek

Narinle Kendal'ı da kapatıcan mutfağa basacan sopayı :KK47: :KK52:

ozlem conker ( narin) super rol yapiyor valla, kotu kadin rolu cuk oturdu ustune :)))

narin eilk ba$ta uzuluyordum ama artik bitim kadar sevmiyorum, duygu yoksunu kendalin di$i hali:KK47:

[video=youtube;dCWT_YbPoiQ]http://www.youtube.com/watch?v=dCWT_YbPoiQ[/video]

haftaya ASIM geliyorrr
baran kadar $eker yaws bu çocuk :nazar:

Oyuncuların arasında en çok Kendal ve Asım'ı beğeniyorum

Baran da yetenekli bir çocuk ama engelli birini canlandırmak tahmin ederseniz çok daha zor. Hem engelli birini canlandırmak hem de bir yandan oyunculuk sergilemek çok zor. Geleceği parlak olur umarım Baran ve Asım'ın

İsimlerini bilmediğim için dizideki adlarını yazdım

Aslında Asım'ın başka bir hastalığı olsaydı hani iyileşebileceği bir hastalığı sonra onu tedaviye gönderselerdi sonra iyileşip gelseydi güzel olurdu.

Kendal hayatındaki tüm kadınların hayatını mahvediyor. Annesinin oğlunu öldürdü, kız kardeşini evden kaçırttı sonra sevgilisini öldürttü, ilk karısını çocuğu engelli olduğu için dışladı hizmetçi gibi davrandı,ikinci karısına da zerre değer vermedi çocuğu sağlıklı ama kız olduğu için şimdiden dışladı, Sibel'in çaresizliğinden faydalandı önce Baran için sonra kendi için istedi, yengesinin çocuğunu çaldı dövdü yapmadığını bırakmadı kadına, Narin'i ise sözde kardeşinden çok seviyor aslında ona da saklaması gereken ağır bir sır verdi. Baran'ın annesi olarak mutlu edeceğini sandı ama çok daha acı ve korku çektirdi.

Yazdıkça daha iyi anladım ne psikopat bir karaktermiş :)

Ayrıca Özlem Conker hiç de güzel rol yapamıyor bu dizide hiç beğenmedim. Şivesi de oturmamış . Hiç anne gibi durmuyor. Eski rollerinde beğenirdim oysa ki. Ece Uslu da anne değil ama çok daha güzel canlandırıyor anne rollerini

Son düzenleme:
Karagülü izlerken hop oturup hop kalkıyorum. . Baranın ebruyu veya kardeşlerini korumak için amcasının karşısına geçtiğinde kalbim yerinden çıkacak gibi oluyor:KK76: o kadar kaptırıyorum ki kendimi diziyi rüyamda görüyorum :KK31:

Baranla ayşenin ablası arasında ne geçti ki ve ne zaman oldu,bilen var mı acaba

Baranla ayşenin ablası arasında ne geçti ki ve ne zaman oldu,bilen var mı acaba

diziyi tam takip edemiyorum ama kendal daha önce sibeli kendinden önce baranın karşısına getirmişti erkekliğe adım atması için ama baran elini sürmedi tabi o yüzden baran çok şaşırdı

diziyi tam takip edemiyorum ama kendal daha önce sibeli kendinden önce baranın karşısına getirmişti erkekliğe adım atması için ama baran elini sürmedi tabi o yüzden baran çok şaşırdı

aynen oyle oldu
yani baran için aysenin ablasi bi egreti gelin gibi bi$ey
ama amcasinin ondan çocuk yaptigini ogrenin i$in rengi degi$ir

kasim sibeli ogrenirse bakalim nasil koruycak oglunu kendal

Nasıl heyecanlı bir dizi yarabbim :KK70: Tek keyif aldığım dizi diyebilirim

Narin karakterini çok seviyorum. Tabii Ebruyu da.
Bakalım Fırat söyleyecek mi Ebruya
Cuma günü gelse bir an önce :KK1:

bu bölümde heyecan dolu gecmis okudugum kadariyla

acilen zaman bulup izlemem lazim :KK6:

Değişik bir havası var dizinin. Klasik konak-ağa dizisi değil. Bazen senaryo yavaş ilerliyor ama heyecan katıyorlar.

Konakta onlar konuşurken arkadan su sesi geliyor ya kulağa güzel gelmiyor mu o da :)

Emine ile Asım konağa geldiler ya hani Kendalla kavga ettikten sonra. Asım'ı yatağa yatırırken aralarında geçen konuşmada gözlerim doldu gerçektende. Emine'nin de dediği gibi Asım'ın ahı tutacak o Kendal'a

Sibel de aptallık ediyor. Kardeşi için falan birlikte oldu Kendalla şimdi hamile adam bu çocuğa bir şey olursa kardeşini de seni de yaşatmam diyor kadın gidip çocuk düşürmeye çalışıyor. Madem kardeşini çok düşünüyorsun çocuğu doğur rahat rahat yaşayın işte

ay evet sorma aptal bir de ilaç şişesini yanı başına koymuş anlamayacak sanki kendal
kardeşim deyip duruyor ama düşündüğü de yok

heyecanla fragmanı bekliyorummm. . bakalımm bişey olacak mı kendalın oğluna. .
benim içime su serpen kısmı eminenin diğer geline "sende geldiğinde bende senin hissetiğini hissettim dedi"ohhh olsun ona. . Ama anlamıyor ki kadın. .o sadece dedikodu ve fesatlık peşinde :KK51:

X