Saç Rengi ve Saç Boyama karamel istedim böle oldu peki şimdi napmalı yardım lütfen:/

kızlar bi süredir bakamadım yorumlar için teşekkürler yerimseniben malesef saçım sarıya dönüo iyice moralim bozuluyo ama bikaç gün daha sabredicem, çünkü çok yıprandı:/

hiç kahveye boyatmadım hep siyah yada kızıl kullandım ama bu sefer aşağıdaki renge boyayacam, umarım sarılığı tamamen gider. siz ne dersiniz, iyi olur mu ki?

Eklentiler

• $245062_buyuk_zoom.jpg
    $245062_buyuk_zoom.jpg
    8,4 KB · Görüntüleme: 44
eğer şu an ki rengin kapanmasını istiyorsan lorealin casting serisini kullanma amonyaksız olduğu için daha çabuk akar yine aynı renge kolayca döner tabi bunu istiyorsan kullan :)

bu renk gibi normal boyalar var cnm onlardan al renk olarak çok gusel sana da yakışır hem de kapanır

palette yada vitali öneririm canım.renk güzel ve de kapatır..
ama Summer'ın da deidği gibi o gösterdiğin boya serisi amonyaksız.boyalı saçlarda iyi sonuç alınmıyor

peki bu amonyaksız olanı, normal bi başka boyayla karıştrsam:S bide tüp boya almıştım çnkü. karıştırsam kapatır mı ki?

teşekkürler canım, ama ben alışamadım bi türlü. bide açıldı şimdi sarıya döndü. hep kızıl yada siyah kullandım bu açık geliyo. kahve deneyecem bi haftaya kadar. bakalım nasıl olacak artık..

X