Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Kizlar ben yatanzi, dukkanimiza sahip cikalim bos birakmayalim.
Bayram seyran demeyelim. Ben izinliyim sahur yapmadim o yuzden.
Gayfaltimi yapicim sabah,
Iyi geceler cok opuldunuz :KK54:

Sende regl den oruc tutamiyorsun ama benim gibi gececisin yoksa orda sabahmi oldu[emoji2]

Burda saat 5 oldu tatlicanim, kocisi besledim, bulasik, nihat hoca derken anca.
Gece nobeti bizde bugun dukkani bos birakmadik, gul abladan artik aliriz aferinleri :KK1:

Kizlar ben yatanzi, dukkanimiza sahip cikalim bos birakmayalim.
Bayram seyran demeyelim. Ben izinliyim sahur yapmadim o yuzden.
Gayfaltimi yapicim sabah,
Iyi geceler cok opuldunuz :KK54:
Bende öptüm Bugünlük bana emanet gibi ,zaten sabahtan beri doğru düzgün kimse olmadi

Gecmise bakamadim daha.....pestilim cikti.....bu saate kadar oturduk......iftari yazayim ..orucumu su ile actim 1 saat sonra yemek yemeye firsat buldum ....arkadasa kelle paca yemeye gidelim dedim kayisdaginda ker van saray diye bir yer vardi orayi bulduk yedik..ustunede 3 tane kofte. Domates, sogan, salatalik,biber.tursu yedim ...tuzundan midirnedir bu saate kadar 4 lt yakin su ictim hararet yaptim resmen ,,,,

Sahur....iftardaki yediklerimden olusan hararetten dolayi yarim yumurta...bol domates, salatalik.biber...12 tane zeytin...peynir,,,mayhos ceyrek elma, mayhos erik 1 tane, kuruyemis....cay ve bol bol bol suuuuuuu

Valla kızlar bende geçmişi oluyamadım iftara ve sahura misafirim vardı şuanda bizdeler görümcem vardı üç kızı var bide benim kız kardeş oh koptuk valla görümcem çok tatlıdır tam kafa kızlarda öyle çok eglendik şimdi görumcemin büyük kızı mutfağı topluyor böyle misafire can kurban sadece yemeği yap geç kenara eşmin tarafında böyle hep kızlar hizmet eder. Neyse iftarım tavuk kıymasından köfte yaptım kare tepsiye serdim arasına kaşar üstünü gene kıymayla kapattim cok güzel oluyor tavsiye edrim ondan bol bol yedim mercimek çorbesı salata sahurda aynıydı diyebilirim salata yok bol bol salatalık yedim.Gül abla yarın vücudun şiş olur çok tuzlanmışsın ben tuzlu şeyler yediğim günün ertesi vucudum ödem yapıyor.Eh artık topiğe giren yok ben dükkanı kapayayım herkese iyi haftasonları geçmişide artıkyerın okurum hepinizi çook öptüm yarın bayram temizliğim ve alışverişim var of ya oruclu ooruçlu görüşmek üzere:KK54:En Büyük KK

Tünaydın herkese tunaydın kedi ay ya ilk defa bıraktığım gibi buluyorum forumu hiç bir şey okumadan kedi dışında çokşaşkınım:KK53: Benim küçük oğlan bizi uyutmadı kızlar kaçtı gitti evde uyumaya kardeşim isyanlarda bende hazır kızlara sarmışken iki saat kestirdim şimdi iş başı arada temizlikten kaçmak için yazarim tabi giren olursa toolanın kız boş topiçte çekilmiyor bu bir itiraftı:KK20::KK43:

Eksik gönderdim. Beni her gören şokta😄😄 nekadar zayiflamissin genç kız olmuşsun vs vs ..niye kilo verdin ramazanimi hasretlikmi diyenlerde var. Teyzemin kızida enişte seni yiyip bitirio ondan bu hale düştün dimi dedi ciddi bir şekilde☺ neyse alışveriş yapiorum yavaş yavaş 36 beden ve s beden aldıklarım. Cok keyifli.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Wc sorunu yaşıyorum geldim geleli..yağ vs değişti ya ondan sanirim. Ama bozmuyorum .Çünkü 1 kg alsam aldıklarım güzel durmaz😄 onu düşünerek frenlemem gerek

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X