Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Aaa akahvaltiyi yazmadim

20 tane zeytin
Peynir,
Salatalik, marul,
Menemen
1 dilim ananas
Yesil cay
Siyah cay

Herseyler vardi almadim, pogaca, borek.. :nazar:
Adetim bitmek uzere ama gobegim hala kocaman.
Ishal vardi bitti ama feci gaz var suan, ben bile kaciyorum :KK52:

Anne baba olmayinca bayraminda tadi olmuyormus bugün anladim.babami kaybedeli 21 sene oldu o zaten yok,annemde
bu sene uzakta, kv.ler zaten uzak her bayram gorusemiyoz onlarla .arkadaş bu bayram cok yalniz hissettim kendimi yaa regl olacam heralde iyice duygusala bağladım:)))

Oy bebisim kiyamam sana. Askolsun ne yalnizligi? Bizde de durum farkli degil. Herkes bi yere tatile gitti evde 3 kisi kaldik. Allah'tan yegenler bayram sonasi tatile gidecek de dun evde ses oldu. Sen yalniz hissettikce bize yaz biz ne kadar kalabalik aile oldugumuzu hatirlatiriz sana ^_^

Regldendir bu arada ^_^

CSl tarafindan iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Aaa akahvaltiyi yazmadim

20 tane zeytin
Peynir,
Salatalik, marul,
Menemen
1 dilim ananas
Yesil cay
Siyah cay

Afiyet olsun cano. Desene bi koruklu otobus de sensin bugun ^_^

Dun giremedim, isleri yetistiremedim cunki :KK1:
Banyo temizligi, kizi yikama, kendimi yikama,
Sekerpare, sarma derken gece gec yattim. Dogru duzgun hic uyumadim.
Sabahta esim 6 da kalkti bayram namazina gitti, 8:30da da bizi alip sirketin bayramlasmasina gittik.
Menulere gelince.

Dun aksam

Kiymali patlican yemegi
Kiymali bulgur pilavi
Semizli cacik :KK52:

Cay, kahve,gece aciktim kefir ictim.

Sekerpare yaptim tadina bakmadim, esimin agzina tikistirip nasil olmus diye sordum.
Hic canim istemiyo, ama gecen hafta olsaydi yerdim kesin.
Saglikli sarma yaptim, kiymali ve bulgurlu. Misafirim var bugun. Aksam gelirim yine.
Cok cok opuyorumm canlar :KK16:

Ellerine saglik ^_^

Hadi bakalim nihayet sana da bayram geldi ^_^

10:00
Sucuklu 2 yumurtali omlet (Cift sarili cikti hehe)
1 domates,
Annemin balkondan
1 bag maydanoz
Az feslegen
Az tere
Reyhan
Kisnis
Semiz otu
Uzerine bol limon ve zeytinyagi ve pulbiber serptim enfes oldu ^_^

Ceviz + badem
3 adet cilek (Bu da abimin arkadasinin bahcesinden)

Zeytin ve peynir cok tuzlu oldugu icin yemedim.

5 gibi aksami yer dukkani kaparim ^_^

12 sene sonra kendimi gormek istedigim yer ^_^

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1406620286.923945.jpg

Oyy canimin ici. Hic yalniz hissetme, regl seytanligi o. Bende gurbetteyim bak, hos tr de olsamda benim durumda pek farkli degil. :KK54:
Dogru söylüyor teason benim hepsi yanımda ama genede duygusala bağlıyorum bende bugün yarın regl olucam.İyi gene siz sadece duygusal oluyorsunuz ben bide çok sinirli oluyorum evde benden kacan kacana.

Sabahta esim 6 da kalkti bayram namazina gitti, 8:30da da bizi alip sirketin bayramlasmasina gittik.
Menulere gelince.

Dun aksam

Kiymali patlican yemegi
Kiymali bulgur pilavi

Sekerpare yaptim tadina bakmadim, esimin agzina tikistirip nasil olmus diye sordum.
Saglikli sarma yaptim, kiymali ve bulgurlu. Misafirim var bugun. Aksam gelirim yine.
Oh maaşallah ben aradagittiğim yerlerde tadina bakıyorum ama daha abandığım olmadı çok şükur.:KK1:

Aaa akahvaltiyi yazmadim

20 tane zeytin
Peynir,
Salatalik, marul,
Menemen
1 dilim ananas
Yesil cay
Siyah cay

:KK52::KK52::KK52::KK52:

Eki Görüntüle 1203693

Manyaksin sen yaaaaa.Tabletten yazmasaydım sen gorurdü şimdi ama hadi neyse.:KK1:

Selam citirlar.......bulundugum yere bi laptop bulmustum ram i dusuk zorda olsa topige girebiliyuordum..1 saattir ugrasiyoruz inernete baglanmiyor ag gormuyor..internet dugmesinin isigi yanmyor....telden girmeyide sevmiyorum ama hic yoktan iyi dir .....okuyabildigim kadar bakayim gecmise..

Dun kizlarmla ortakoy de bulusacaktik kucuk kiziimin vucudu agir oldugu gibi kendiside agir sanki dugune gidecek beni 1,5 saat beklettiiler 5 te bulusacaktik 6,5 oldu aciktikca aciktim bi yerde ayran ictim...neyse tesrif ettiler ama ortakye giden yollar cok kalabalikti buraya gelmeniz cok zor taksim de bulusalim dedim oraya yoneldim..bulustuk....dar mor pantolon giymistim...kizlar bir bana bir birbirlerine bakiyorlar gozler faltasi gibi acik ilk soyledikleri anne ne guzel olmussunnnnnn durup durup tekrarliyorlar, buyuk kiz bacaklarin benden ince olmus arada 8 kg fark olmasiina ragmen diyor...epeyce soku atlatamadilarhem yuruyup hem anne cok guzel olmussun dediler:)..... heykelin orada bir resim cektirdik..face de gormussunuzdur...sonra saray muhallebi cisine girdik terasta iskender yedik, yogurt cok guzeldi bicakla kesilmis kalip seklinde manda yogurduymus...hersey guzel fiat tuzluydu napalim kizlarim mutlu olsun ....sonra gezdik isteklerini aldim...buse cigim cok mutlu oldu, bayrami yalniz gecirecegim diye uzuluyordu simdi hem annesi hem kardesi yanindaydi...hizli tren isi cikmasi buse ye yaradi:)...iyiki yanimdasiniz yoksa yalnizim diye cok uzulecektim dedi...10 a kadar gezdik sonra ayrildik....yarin tekrar gorusecegiz oradan da seraym a gecerim

Dun kizlarmla ortakoy de bulusacaktik kucuk kiziimin vucudu agir oldugu gibi kendiside agir sanki dugune gidecek beni 1,5 saat beklettiiler 5 te bulusacaktik 6,5 oldu aciktikca aciktim bi yerde ayran ictim...neyse tesrif ettiler ama ortakye giden yollar cok kalabalikti buraya gelmeniz cok zor taksim de bulusalim dedim oraya yoneldim..bulustuk....dar mor pantolon giymistim...kizlar bir bana bir birbirlerine bakiyorlar gozler faltasi gibi acik ilk soyledikleri anne ne guzel olmussunnnnnn durup durup tekrarliyorlar, buyuk kiz bacaklarin benden ince olmus arada 8 kg fark olmasiina ragmen diyor...epeyce soku atlatamadilarhem yuruyup hem anne cok guzel olmussun dediler:)..... heykelin orada bir resim cektirdik..face de gormussunuzdur...sonra saray muhallebi cisine girdik terasta iskender yedik, yogurt cok guzeldi bicakla kesilmis kalip seklinde manda yogurduymus...hersey guzel fiat tuzluydu napalim kizlarim mutlu olsun ....sonra gezdik isteklerini aldim...buse cigim cok mutlu oldu, bayrami yalniz gecirecegim diye uzuluyordu simdi hem annesi hem kardesi yanindaydi...hizli tren isi cikmasi buse ye yaradi:)...iyiki yanimdasiniz yoksa yalnizim diye cok uzulecektim dedi...10 a kadar gezdik sonra ayrildik....yarin tekrar gorusecegiz oradan da seraym a gecerim
Oh super abla bak varmış bir hayır istanbulda olmanda hem kızlarını gördün hem bulusucaz Allah izin verirse. Benonde annem zayıf ve uzun boylu giydiği bizden guzel duruyor Allah tan gencler gibi takılmiyor.Giyinmeyide pek sevmez ama bizimle manyak uğraşır bana nişan için elbise dikçem diye telef oldu kadın gelince gösteririm diktiğı elbiseyi. Abla ortaköy dedinde canım kumpir istedi valla cumartesi kociş işte bende gideyim anamla ortaköye kumpir yiyebilirmiyim çok özledim.Abla adresi faceye atayimda sen nerden gelicen ona gore ulsim planını söyliyeyim

Sagol canim sana da iiyi bayramlar
Anne baba olmayinca bayraminda tadi olmuyormus bugün anladim.babami kaybedeli 21 sene oldu o zaten yok,annemde
bu sene uzakta, kv.ler zaten uzak her bayram gorusemiyoz onlarla .arkadaş bu bayram cok yalniz hissettim kendimi yaa regl olacam heralde iyice duygusala bağladım:)))
Bende ayni durumdayim..annem vefat edeli 21 sene oldu, babam antalya da..cocuklar daginik,,kizlari gordum oglumu goremedim o fethiye de tatlideydi bodruma gectller oradan da dun gece ankara ya gectiler, oglum evde ben istanbul dayim,,,o istanbul dayken ben ankara daydim....haline sukret beterin beteri var birak anne babayi ben 3 cocugumu yanyana goremiyorum, 1 sene once istanbul da teyzeme geldiler orada gordum bi resim cektirdik oda facede duvar resmimde var....iyiki onu cektirmisim o hatira oluyor...
Menulere gelince.

Dun aksam

Kiymali patlican yemegi
Kiymali bulgur pilavi

Afuyet olsun canim.........iyi bayramlar

Eki Görüntüle 1203693

Insallah

Oh super abla bak varmış bir hayır istanbulda olmanda hem kızlarını gördün hem bulusucaz Allah izin verirse. Benonde annem zayıf ve uzun boylu giydiği bizden guzel duruyor Allah tan gencler gibi takılmiyor.Giyinmeyide pek sevmez ama bizimle manyak uğraşır bana nişan için elbise dikçem diye telef oldu kadın gelince gösteririm diktiğı elbiseyi. Abla ortaköy dedinde canım kumpir istedi valla cumartesi kociş işte bende gideyim anamla ortaköye kumpir yiyebilirmiyim çok özledim.Abla adresi faceye atayimda sen nerden gelicen ona gore ulsim planını söyliyeyim

Gumpir yok canim...o kglar gidene kadar canin bisey. Istemeyecek..omega 3 kullanman lazim...yarin gelince detayli gorusuruz..........ben yarin beylikduzundeyim, once mezarliga,,sonra bir akrabaya sonra kizlarimin sitesine ugrayacagim, birakmam gereken bir koli var, oradan da sana gelecegim,,,,,,,,,,,,,,,,mengmeng ve kedi saat kac derse ona gore ayarlayacagim saatleri.....sen adresi ve teli face den atarsin canim.....

10:00 kahvaltı

17:00
1.75 lahmacun. :KK1::KK1::KK1:
Acılı ezme, biraz
Ayran

İlk kez bir bayramda şeker ve tatlı yemedim. Önceden ceplerime doldururdum şekerleri, sürekli yerdim. :KK52:

Aksam:

18:30 (babymom ile bulustuk, yemek gece kaldi)

0.65 lahmacun (yegen yedi bi kismini)
1 porsiyon acili adana
Az aci ezme ve haydari
Ayran

Cay

Seraym Kadikoy'den tarifi de bana yazar misin? Ben 15:30 gibi eve varmis olurum. Cantami birakip cikabilirim sanirim 17:00 gibi sana varmis olurum uyarsa?

Acılı ezme, biraz
Ayran

İlk kez bir bayramda şeker ve tatlı yemedim. Önceden ceplerime doldururdum şekerleri, sürekli yerdim. :KK52:

Afiyet olsun pisti olmusuz ^_^

Oyy canimin ici. Hic yalniz hissetme, regl seytanligi o. Bende gurbetteyim bak, hos tr de olsamda benim durumda pek farkli degil. :KK54:

Oy bebisim kiyamam sana. Askolsun ne yalnizligi? Bizde de durum farkli degil. Herkes bi yere tatile gitti evde 3 kisi kaldik. Allah'tan yegenler bayram sonasi tatile gidecek de dun evde ses oldu. Sen yalniz hissettikce bize yaz biz ne kadar kalabalik aile oldugumuzu hatirlatiriz sana ^_^

Regldendir bu arada ^_^

Eki Görüntüle 1203693

Sagol canim sana da iiyi bayramlar

Bende ayni durumdayim..annem vefat edeli 21 sene oldu, babam antalya da..cocuklar daginik,,kizlari gordum oglumu goremedim o fethiye de tatlideydi bodruma gectller oradan da dun gece ankara ya gectiler, oglum evde ben istanbul dayim,,,o istanbul dayken ben ankara daydim....haline sukret beterin beteri var birak anne babayi ben 3 cocugumu yanyana goremiyorum, 1 sene once istanbul da teyzeme geldiler orada gordum bi resim cektirdik oda facede duvar resmimde var....iyiki onu cektirmisim o hatira oluyor...

Afuyet olsun canim.........iyi bayramlar

Insallah

Regl oldum gözümüz aydin :))acayip şiş vaziyetteyim
Mengmeng Allah kolaylik versin canim simdiden ,yardima ihtiyacin olursa haber ver:))))

Izmir tatili olmadi ama kizlarinla vakit gecirmissin abla ne güzel resmi bende gordum 3 tane genc kiz olani diyosun dimi abla

Acılı ezme, biraz
Ayran

:)))En son ceplere şeker doldurdugunda kac yasindaydin kedi

X