Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Günaydın çıtırlarrrr....:KK16::KK16::KK16:herkese iyi haftaar olsun..
günaydın canım sana da az müşterili bir hafta dilerim :KK34:
günaydın güzellikler:KK19:

bir sendromlu nöbetli pazartesi sabahına merhaba dedim:KK53:ama buna da şükür :21:

bu sabah cnm pek bir şey yemek istemedi

sabah 07:30 1 bardak kefir

08:00 1 yumurta+peynir+3 zeytin+maydonoz+2 ceviz+1 çay

günaydın canım, iyi nöbetler

afiyet olsun

bu hafta iddialıyım..vurdutmayacağım :KK37::KK37:.. 1. olmaya gerek yok ortalarda da olsam yeter listede:KK53::KK53: sevgiler kedicik :KK16::KK16:
hadi bakalım ümitliyim senden,,,,

kedi millete vura vura tavanın altını eğdi:KK52::KK52::KK52:

Günaydın herkese :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

günaydınnnn karataycı lolitalar :116::116:
karatay kahvaltımı yaptım geldim :KK56:

günaydın canlar herhese iyi haftalar diliyorum:KK54:

hepinize günaydın canlarım:KK54:

herkese günaydın arkadaşlar ; :KK16::KK16::KK16:
Güzel bir karatay kahvaltısı yaptım
2 gün kurusu
1 bardak çig kuruyemiş karışımı
peynir
5 zeytin
RAFADAN 1 yumurta
az kaymak.gün kurusunun içine koydum cevızle bırlıkte..mandıra kaymağı degıl ama marketten almıştım kahvaltı için uygun olur mu karataya :KK52::KK52:
güzel bir hafta olsun inşallah..:KK16::KK16:

günaydın canım
afiyet olsun
marketten alınanlar genelde uzun süreliler oluyor, üretim tarihi ile son kullanma tarihi arasında 1 haftadan fazla fark varda doğal değildir ona bakarak al canım,,,,dışarıdan süt alabiliyorsan ondan kaymağını alırsın, yoğurdunu, tereyağını bile yapabilirsin...

Gül ablaaa,
Ben bu hafta akşam yemeklerimi daha erken bir saate çekmeye çalışacağım; normalde 7-8arası yiyordum, ama mesela 4-5 arası yemek yeyip acıkırsam da 8 gibi bir kase yoğurt falan yesem bu hafta tartıda güzel şeyler görebilir miyim? :)))

Gül ablaaa,
Ben bu hafta akşam yemeklerimi daha erken bir saate çekmeye çalışacağım; normalde 7-8arası yiyordum, ama mesela 4-5 arası yemek yeyip acıkırsam da 8 gibi bir kase yoğurt falan yesem bu hafta tartıda güzel şeyler görebilir miyim? :)))

iyi olur canım, geç yeyince zor veriliyor, bende o saatlerde yiyordum 3 haftadır 4 gibi yemeye başladım 7 aydır duraksayan vücut kg vermeye başladı

akşam yoğurt mutlaka ye gece acıkılıyor ben kefir falan içiyorum,,,,içmeyince acıkıyorum

Günaydın kızlaaaaaar. Herkese iyi haftalar diliyorum:KK16:
Yorucu ama mutlu bir haftasonu geçirip bir kaç günlüğüne evime döndüm. Çarşamba günü ver elini Istanbul:KK37: Bebeğim gezmeyi çok sevecek ya da nefret edecek sanırım. Anne karnında bu kadar gezilir mi ama??? Endişeleniyorum bazen ama o pıt pıt karnımda anne merah etme ben iyiyim diye işaret veriyor bana sanki.:emir_bebek::nazar: Pıtırcığım benim :KK16:
Annemin evinde bol bereketli yemekler vardı. Ama zararlı birşey yemedim fazla. Annem 3 kardeş artı damat olmak üzere hepimizin sevdiği şeyleri gün gün hazırladı. Balık, et, köfte, pide, sarma, mantı... Zaten 2,5 güncüktü. Bugün sabah tartıldım +100gr almışım şükür sadece. :KK56:
4,5Kg alarak ilk 20 haftayı devirdim sayılır. Darısı diğer 20 haftaya inşallah. Karnım büyüdü. Ankara'da gebe elbisesi almak için kızılaya çıktım. KAdın dedi ki 3 aylık mı hamilesiniz? Annem yok hayır 5 aylık deyince kadın şaşırdı. Aaa hiç belli olmuyor diye. Bir de mağaza da maket göbek vardı. Elbiseleri denerken karnına yerleştiriyorlar karnın büyüyünce nasıl duracağına bakıyorsun :KK1::KK1: Ben o kadar şişecek miyim yaaa dedim ama kadın 5 ayda böyle olduysan hayatta bu kadar büyümez karnın dedi :KK1: :KK49::KK49:

iyi olur canım, geç yeyince zor veriliyor, bende o saatlerde yiyordum 3 haftadır 4 gibi yemeye başladım 7 aydır duraksayan vücut kg vermeye başladı

akşam yoğurt mutlaka ye gece acıkılıyor ben kefir falan içiyorum,,,,içmeyince acıkıyorum

Akşam yemeği saati gerçekten önemli bi unsur o zaman.

Ben de kendimi akşam en geç 5te yemeye alıştırayım madem :)

Cuma günü yine fazla çıkmak istemiyorum :KK43: 62'li bişeyler görmek istiyorummmm

Yorucu ama mutlu bir haftasonu geçirip bir kaç günlüğüne evime döndüm. Çarşamba günü ver elini Istanbul:KK37: Bebeğim gezmeyi çok sevecek ya da nefret edecek sanırım. Anne karnında bu kadar gezilir mi ama??? Endişeleniyorum bazen ama o pıt pıt karnımda anne merah etme ben iyiyim diye işaret veriyor bana sanki.:emir_bebek::nazar: Pıtırcığım benim :KK16:
Annemin evinde bol bereketli yemekler vardı. Ama zararlı birşey yemedim fazla. Annem 3 kardeş artı damat olmak üzere hepimizin sevdiği şeyleri gün gün hazırladı. Balık, et, köfte, pide, sarma, mantı... Zaten 2,5 güncüktü. Bugün sabah tartıldım +100gr almışım şükür sadece. :KK56:
4,5Kg alarak ilk 20 haftayı devirdim sayılır. Darısı diğer 20 haftaya inşallah. Karnım büyüdü. Ankara'da gebe elbisesi almak için kızılaya çıktım. KAdın dedi ki 3 aylık mı hamilesiniz? Annem yok hayır 5 aylık deyince kadın şaşırdı. Aaa hiç belli olmuyor diye. Bir de mağaza da maket göbek vardı. Elbiseleri denerken karnına yerleştiriyorlar karnın büyüyünce nasıl duracağına bakıyorsun :KK1::KK1: Ben o kadar şişecek miyim yaaa dedim ama kadın 5 ayda böyle olduysan hayatta bu kadar büyümez karnın dedi :KK1: :KK49::KK49:

günaydın canım

hoş geldin,,,az ama özlem giderdin o güzel,...akşam dinlen bari yarın yine valiz hazırlaman gerek üst üste yorucu olacak

kg almadan dönmende çok güzel,,iyi gidiyorsun,,,,iç karnın büyük demekki kadın şaşırmış ben 4 aylık hamileyken doğum yakınmı diye soruyorlardı 4 aylık deyiince şok oluyorlardı,,,doktor bile inanmamıştı ikiz sanmıstı:KK52:

elbiseni güle güle giy canım

Akşam yemeği saati gerçekten önemli bi unsur o zaman.

Ben de kendimi akşam en geç 5te yemeye alıştırayım madem :)

Cuma günü yine fazla çıkmak istemiyorum :KK43: 62'li bişeyler görmek istiyorummmm

dene bakalım sende nasıl bir fark olacak:KK34:

...İlk başta ammaan saçmalama desem de sonra yav he he minnakım ben dedim..:KK53:

--

Gül'cüğüm,ayağımın mr sonucu; zorlanmaya bağlı epey hasar görmüş..bilekte yine zorlanmaya bağlı kas yırtlıması..
İlaç verdi ve bol istirahat eğer iyleşmezse ameliyat dahi olabilir..
Üzüldüm açıkçası...

çok hoşuma gıttı sözün.. he hee mınnakım ben.. :KK9: minnaksın tabı kı..

cok cok gecmıs olsun Nıluferım.. ınsallahh ameliyatlık durum olmaz.. dıkkat etkendıne.. dınlen.. yorma, uzme kendını.. ALLAHA emanet olasın.

oğlan ıyılesemedı daha.. gecelerı mılyon kere uyanıyorum cocugu rahat ettırebılmek ıcın.. cok ıyı degılım.. hafta sonu adam gıbı beslenemedim.. onume ne geldıyse yedım.. onume gelenler karataydı tabı kı ama cok manasız yedım.. kaçamak mı desem, kaçamağım yoktu ama abuk sabuk bır düzen oldu.. uykusuzluk,yorgunluk bı yandan.. canım hıc bır sey hazırlamak ıstemedı.

Heyoooooooo ben geldim :)))):emir_bebek::emir_bebek:

Merhabalar,selamlar herkese...:KK49:

Dr.dan geldik canlar...Bebeğim dönmüş,normal doğum pozisyonunu almış...:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: Çookkkk mutlu oldum..
Doğum tarihimiz 17 Mayıs görünüyor ,ama dr. 12-13 Mayıs gibi gelir diye düşünüyorum dedi :KK52::KK52:
Paşanın keyfi yerinde ellerini birleştirmiş ,elleriyle oynuyordu..bana yine hiç bakmadı,yüzünü göstermedi..Minnak burnunu gördüm sadece...
Kilosu iyi,boyu gayet iyi..Ben de de herşey yolunda..Kilo almamışsın süper dedi dr.Bebek alıyorya mühim değil zaten..

Herkesler iyidir inşallah..

oğlan ıyılesemedı daha.. gecelerı mılyon kere uyanıyorum cocugu rahat ettırebılmek ıcın.. cok ıyı degılım.. hafta sonu adam gıbı beslenemedim.. onume ne geldıyse yedım.. onume gelenler karataydı tabı kı ama cok manasız yedım.. kaçamak mı desem, kaçamağım yoktu ama abuk sabuk bır düzen oldu.. uykusuzluk,yorgunluk bı yandan.. canım hıc bır sey hazırlamak ıstemedı.

Geçmiş olsun canım..İnşallah geçer en kısa zamanda da sende düzene girersin..

Ekincim hoşgeldin evine...
Benimde iç karnım büyük sanırım,kimse inanmıyor son ayda olduğuma :) Anne evi yemekleri çok bereketli oluyor zaten..Geçen ben de gittim aman allahım ne gerek var aslında dedim ama annem 8-9 çeşit hazırlamış..Hangisinden yiyeceğimi şaşırdım,az az yedim ben de :))

Heyoooooooo ben geldim :)))):emir_bebek::emir_bebek:

Merhabalar,selamlar herkese...:KK49:

Dr.dan geldik canlar...Bebeğim dönmüş,normal doğum pozisyonunu almış...:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: Çookkkk mutlu oldum..
Doğum tarihimiz 17 Mayıs görünüyor ,ama dr. 12-13 Mayıs gibi gelir diye düşünüyorum dedi :KK52::KK52:
Paşanın keyfi yerinde ellerini birleştirmiş ,elleriyle oynuyordu..bana yine hiç bakmadı,yüzünü göstermedi..Minnak burnunu gördüm sadece...
Kilosu iyi,boyu gayet iyi..Ben de de herşey yolunda..Kilo almamışsın süper dedi dr.Bebek alıyorya mühim değil zaten..

Herkesler iyidir inşallah..
Hoşgeldinnnnn:KK16: 41 kere maşallah bebişine de sana da... ne güzel az kalmış kavuşmanıza Allah bi sesle kurtarsın..:nazar:

gunaydinn ,,, hepimize guze bir hafta diliyorum...

bugun aksami disarda yiyecegiz karataya uygunsuz birsey yemem ama 8den sonraya kalabilir,, cunku esim 7de isten cikip alacak bizi.. illaki 8i bulur yemek mevzuu.. aksama gelince spor yaparim artik yaga donmesin napayim..

Çok geçmiş olsun canım..

canim ustuste geldi senin reglin oglanin hastaligi vs.. ama gececek emin ol yarindan sonar rahtlarsiniz biraz .. reglin bitimine dogru odeminde gider istahinda duzelir.. sende kaldigin yerden devam edersin

günaydın canım sana da az müşterili bir hafta dilerim :KK34:

günaydın canım, iyi nöbetler

afiyet olsun

Teşekkür ederim ablacım ama hızlı başladık haftaya amam mühim değil nasılsa ev bitti , hem ev hem iş yoğun olunca bunalmıştım. Şimdi iş yoğun olsada farketmez:KK52::KK52:

X