karbonatla gebelik testini deneyen oldu mu?

dilayza

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2008
314
153
slm arkadaşlar ben bu sitede karbonatla gebelik testi yapıldığını okumuştum.adetimin son günü denedim idrarda kabarma olmadı birkaç gün sonra tekrar denedim bu sefer kabardı acaba bu doğru olabilir mi lütfen çokacil cvp bekliyorum napalım işte umutsuz yaşanmıyo.sevgiler...

Canım sana şöyle söyleyim ben karbonat testini yaptım kabarmadı hamile değilim mi acaba diye üzülüyodum ertesi gün idrar testi yaptım hamileyiiim :KK70: bence karbonata pek güvenme git bi eczaneden idrar testi yap inş hamilesindir canım...

merhaba ilk defa duydum çok merak ettim şimdi nasıl oluyor bu test???? iyi de adet gününün son günü nasıl hamile olunabilir ki anlamadım???

arkadaşlar inanmayın böle şeylere karbonata limon sıktığındada kabarıyor köpürüyor çünki asitli ne dökersen dök aynı sonucu verecek burda çoğu arkadaşlar eşlerine denetmişler ve kabarmış köpürmüş v.s şimdi erkeklerdemi hamile olacak boş yere umut bağlamayın

Arkadaşlar yediklerimize göre idrarda asit oranı vardır. her asitli şeye karbonatı dökün kabarır.

canım karbonat testi dogru çıkmıyo geçen ay kabardı ama hamile degilmişim.boşuna yapma bence.

bende okuyunca denemiştim bu arada bekarım yani olma olasılığı yok :)
sonuç olarak kabarmadı benim
bende kesin kabarır diye düşünmüştüm ama kabarmadı

canim karbonata asit damlatirsan kopurur. idrar asitli oldugu icin hemen kopurur. istersen ayni seyi limonla dne. kopuk kopuk olur.

bazen eger cok su icmissen, asit seyrelmis olur, az kopurebilir veye kopurmeyebilir. yani karbonat testi dogru degil.

ha ben hamile olmadigim ay kopurdu., hamile oldugumda ise kopurmedi:) bu da pratikteki ispati.

slm arkadaşlar ben bu sitede karbonatla gebelik testi yapıldığını okumuştum.adetimin son günü denedim idrarda kabarma olmadı birkaç gün sonra tekrar denedim bu sefer kabardı acaba bu doğru olabilir mi lütfen çokacil cvp bekliyorum napalım işte umutsuz yaşanmıyo.sevgiler...
Asla inanmayın böyle bişeye ben adetim 12 gün geçtiğnde yaptım ewet kabardı ama dalga olsun diye eşimede yapmıştık onunki benden daha çok kabardı baloncuklar oldu ve çok gülmüştük 5. Senemdeyim ama hala bebeğim yok ve benim gibi troid sorunu olanların bebeği olmuyor ilk önce troidlerinize baktırın Allahın izniyle bebek isteyenlerin kucağı boş kalmasın sevgiler

Asla inanmayın böyle bişeye ben adetim 12 gün geçtiğnde yaptım ewet kabardı ama dalga olsun diye eşimede yapmıştık onunki benden daha çok kabardı baloncuklar oldu ve çok gülmüştük 5. Senemdeyim ama hala bebeğim yok ve benim gibi troid sorunu olanların bebeği olmuyor ilk önce troidlerinize baktırın Allahın izniyle bebek isteyenlerin kucağı boş kalmasın sevgiler
Ay adami niye alet ettiniz kuzum ustelik hamile cikmis jajjskskjs

evet canım geçen ay beni hamile gösterdi ama değilmişim bence güvenme
Karbonati bilemm ama iddrar bekletme gerçek bence sabah aç ilk idrarini pet sieye doldun bir bun dursun ertesi sabah kalktığında yüzeye birşeyler cikiyorsa böyle pamuk gibi birşeyler cikiyorsa var demek bende inanmıyordum ama ben yaptım çıktı bende bu ay

X