Kardeş Acısı..

Offfff allahım sabır versin sana ve ailene, kardeşinin de mekanı cennet olsun.
Çoook üzüldüm çook, acın içimi sızlattı:KK43:(((

Boğazım düğüm düğüm oldu okurken. Benimde 18 yaşında bi erkek kardeşim var sürekli tartışırız ama okurken gözlerimden yaşlar süzüldü. Rabbim size ve ailenize gönül ferahlığı versin.

Aynı yaşlarda benim de kardeşim var.Okuyunca gözlerim doldu çok üzüldüm arkadaşım.Allah sabrınızı artırsın ne diyeceğimi bilemedim,çok zor.

Taputuna Galatasaray ve Türk bayragi sardik diye okuyunca dayanamadim agladim...
Basin saolsun arkadasim, su an ne haldesin tahmin etmek bile güc. ALLAH yardimciniz olsun...
cok zor, cok aci bi kayip... katlanmasi ve anlamasi güc... umarim bu zor günlerde yüce Rabbim sabir verir size...

olum ALLAH ın emrı yuce rabbım sırayı bozmasın.Başınız sagolsun mekanı cennet olsun kardeşinızın

Ölümün genci ihtiyarı olmuyor maalesef.Başınız sağolsun

Son düzenleme:
bende 23 yaşındaki kardeşimi kaybettim aynı senin gibi hamileydim ve biricik kardeşimdi nasıl içinin yandığını ben biliyorum..çünkü her gün benimde içim yanıyor..başkasına teselli verirken o kadar kolay gelirdiki..ölüm bu hepimizin başına gelecek derdim ama öyle olmuyormuş..4 sene oldu ama hala unutamıyorum..çok zor rabbim sabır versin....

Başınız sağolsun.Kaybettiklerimizi unutmasak bile zamanla yokluklarına alışıyoruz.
Allah sabrını veriyor.Yoksa hayat çekilmez olurdu.Sizde bebeğiniz için kendinize
iyi bakın zamanla geçecek acı ama hayat böyle.

Kardeş acısı..
Bunu ben de çok iyi bilirim..

Ben de biricik ablamı kaybettim, onun gozbebeğiydim, o da beni paylaşamaZdı kimselerle..

19 yaşında kanserle tanışan ablam 21 yaşında hastalığa yenik düştü

2 yıl olmak üzere.. Hayatta her şey eksik artık..
21 yıllıkmış ömrü, cenazesine 80 yasındaki dedem gelince isyan ettim

21 yaşında dünyalar güzeli ablamı toprağa verirken, ah ah çok zor ya..

Allah sabır versin arkadaşım.. Sana ve ailene..

Allah rahmet eylesin, başınız sağ olsun.
Çok zor bir şey Rabbim sabır versin

Gözyaşlarımı tutamadım; kardeşine tapan biri olarak..
Rabbim nur içinde yatırsın, başınız sağolsun..
Çok zor, çok..

Canım yanıyo.. Yüreğim daralıyo. Ne yapacağımı bilemedim. Buraya yazmak en iyisi geldi affedin. Kardeşim öldü benim. Ne kadar kolay yazılıyomuş, ne kadar kolay söyleniyomuş ölüm.. 19 yaşında, yeşil gözlümü, ablasının bi tanecik kuzusunu toprağa verdiler gözümün önünde. Nasıl geçti bu 45 gün, hala nasıl nefes alıyorum, nasıl uyuyup uyanıyorum hala aklım almıyo. Bi tanecik kardeşimdi o, tek başıma bıraktı beni. Seni kimseyle paylaşamıyorum abla, kıskanıyorum derdi. Bi başıma koydu gitti..
Hamile olduğumu öğrendiğinde ne çok sevinmişti. Abla dayı oluyorum ben, GS forması alıcam yiğenime kız da olsa erkek de olsa dedi. 1 ay geçmedi üstünden ki Galatasaray bayrağıyla Türk bayrağını biz örttük tabutuna kuzumun.. Cinsiyetini bile öğrenemedi yeğeninin..

Ablasının bitanesi. Canım kardeşim.. Biliyorum gözyaşım hiç durmadığı için gelmiyosun rüyalarıma hala. Ama elimde değil, çok özledim bitanemm. Her sabah yokluğunla uyanmak, abla dediğini duymamak bitiriyo beni..
Çok dile getiremedim kısacık ömründe affet beni. Seni çok seviyorum canımın içi. Hakkını helal et nolur..

Allah rahmet eylesin,başınız sağolsun..Allahım varsa günahlarını affetsin,mekanı cennet olsun...çooooooooook üzüldüm çoooooook boğazım düğüm düğüm,ne diyeceğimi şaşırdım.... sen söylemesende o zaten biliyordur senin ne kadar çok sevdiğini....

Başınız sağolsun, Rabbim sabır versin. :KK14:
Bir ablam bir de erkek kardeşm var benim.
Birinin canı acısa benim ciğerim yanar.
Ölümü aklıma getiremiyorum bile.
Off off..
Mekanı cennet olsun inşallah.. :KK14::KK14:

X