Karın çevresinin 3 hafta geriden gelmesi

Mgnc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2023
12
7
25
Arkadaşlar ikinci gebeliğim ama ilk bebeğimi 9.haftada kalbi durduğu için kaybettim onun sonucu testler falan derken pıhtılaşma olduğunu öğrendim şimdi başından beri kan sulandırıcı iğne vuruyorum 33+6 haftalık bebeğim yaklaşık 29 yada 30. Haftadan beri gerilik var beslenmeye çok özen gösterdim başta 2 haftaydı geçen hafta kontrolde 3e çıktığını öğrendim doktor bebeğin erken geleceğini söylüyor sanırım kilo alımı da durucak belli bir süre sonra geçen hafta tam 33.haftada 1789 kg idi herşey normal uyumlu sadece karın çevresi geriden geliyor bu durumu yaşayan anneler var mı kaçıncı haftada doğum oldu nasıl oldu çok korkuyurum bişey olucak diye lütfen yardımcı olur musunuz 🥺😔

37 de doğum yaptım karın çevresi 32de kalmış gözüküyordu. Normal bir kiloda doğdu yine de. Doktor daha erken almak istedi dışarıda büyütelim diye de ben biraz direndim. Bu haftalara gelmiş artık korkulacak bir şey yok.
Neden kilo almıyor bebek?
Benim plasentada kireçlenme başlamıştı.

37 de doğum yaptım karın çevresi 32de kalmış gözüküyordu. Normal bir kiloda doğdu yine de. Doktor daha erken almak istedi dışarıda büyütelim diye de ben biraz direndim. Bu haftalara gelmiş artık korkulacak bir şey yok.
Bilmiuorum herangi bi aciklama yapmadi sadece organlari gekismedimi acaba diye korkuyorum😪

Şükür şuan hareket var korkuyorum artık. Gelince durum güncellemesi yaparım sağlıkla kavuşalım ya🤲🏻
Guzel haberlerini bekliyorum canm
Canım ben acil yatıyorum idrarda protein kaçağı çıktı ciğer geliştirici olucam sonra büyük ihtimalle doğum ama bebiş iyi şükür dua edin bize olur mu 🤲🏻🥺
oylemi ayy canm uzuldum ama bebek iyimis cok sukur rabbim yardimcin olsun bian once saglicakla al kucagina

Amiin çok amin ben seviniyorum yanımda olması daha iyi ben böylr daha çok strese giriyorum rabbim sağlıkla kavuşmayı nasip etsin hepimize
Amiin çok amin ben seviniyorum yanımda olması daha iyi ben böylr daha çok strese giriyorum rabbim sağlıkla kavuşmayı nasip etsin hepimize 🤲🏻
Anladm canm saglicakla al kucagina rabbim yardimcin oldun

Valla kan akımı suyu kendi herşey normal bugün yatış oldu tansiyon ve idrarda protein kaçağı çıktı gebelik zehirlenmesi var şuan yatıyorum sancım da çıktı zaten büyük ihtimalle tansiyondan şüpheleyorlar bende çok uzun süre durmam doğururum haftaiçi 37yi bekliyorlardı ciğerler için ama ilk dozu vuruldum yarın ikinci dozu vurulucam ciğer gelişimi için beklemedeyiz sağlıkla gelsinler 🤲🏻

Arkadaşlar ikinci gebeliğim ama ilk bebeğimi 9.haftada kalbi durduğu için kaybettim onun sonucu testler falan derken pıhtılaşma olduğunu öğrendim şimdi başından beri kan sulandırıcı iğne vuruyorum 33+6 haftalık bebeğim yaklaşık 29 yada 30. Haftadan beri gerilik var beslenmeye çok özen gösterdim başta 2 haftaydı geçen hafta kontrolde 3e çıktığını öğrendim doktor bebeğin erken geleceğini söylüyor sanırım kilo alımı da durucak belli bir süre sonra geçen hafta tam 33.haftada 1789 kg idi herşey normal uyumlu sadece karın çevresi geriden geliyor bu durumu yaşayan anneler var mı kaçıncı haftada doğum oldu nasıl oldu çok korkuyurum bişey olucak diye lütfen yardımcı olur musunuz 🥺😔
38. Haftada sezaryenle oldu fark 14 günü aşmamıştı aşsaydı 37. Haftayı öneriyordu doktor. kan sulandırıcı iğne de kullanıyordum beslenmeme dikkat de ediyordum ama çok da faydası olmadı çok şükür şuan 11 aylık oldu bile. içinizi ferah tutun inşaallah sağlıkla doğsun büyüsün son yorumunuzu şimdi okudum kolay süreçler değil ama ilerisi inşaallah güzel olacak Allah kolaylığını versin 🤲🏻🌸

X