Karın çevresinin 3 hafta geriden gelmesi

Mgnc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2023
12
7
25
Arkadaşlar ikinci gebeliğim ama ilk bebeğimi 9.haftada kalbi durduğu için kaybettim onun sonucu testler falan derken pıhtılaşma olduğunu öğrendim şimdi başından beri kan sulandırıcı iğne vuruyorum 33+6 haftalık bebeğim yaklaşık 29 yada 30. Haftadan beri gerilik var beslenmeye çok özen gösterdim başta 2 haftaydı geçen hafta kontrolde 3e çıktığını öğrendim doktor bebeğin erken geleceğini söylüyor sanırım kilo alımı da durucak belli bir süre sonra geçen hafta tam 33.haftada 1789 kg idi herşey normal uyumlu sadece karın çevresi geriden geliyor bu durumu yaşayan anneler var mı kaçıncı haftada doğum oldu nasıl oldu çok korkuyurum bişey olucak diye lütfen yardımcı olur musunuz 🥺😔

38. Haftada sezaryenle oldu fark 14 günü aşmamıştı aşsaydı 37. Haftayı öneriyordu doktor. kan sulandırıcı iğne de kullanıyordum beslenmeme dikkat de ediyordum ama çok da faydası olmadı çok şükür şuan 11 aylık oldu bile. içinizi ferah tutun inşaallah sağlıkla doğsun büyüsün son yorumunuzu şimdi okudum kolay süreçler değil ama ilerisi inşaallah güzel olacak Allah kolaylığını versin 🤲🏻🌸
Ya içimi okadar çok ferahlattınız ki ister istemez korkuyordum bizde 3.5 hafta olduğu gerilik karın çevresinde için 37de alıcaz sonrası yok dedi ama öncesinde bir sorun olursa yine alırım dedi şimdide bu çıktı sağlıkla gelsin de hayırlısıyla. Sizin içinde sevindim maşallah baya olmuş sağlıkla büyüsün inşallah 🤲🏻

Ya içimi okadar çok ferahlattınız ki ister istemez korkuyordum bizde 3.5 hafta olduğu gerilik karın çevresinde için 37de alıcaz sonrası yok dedi ama öncesinde bir sorun olursa yine alırım dedi şimdide bu çıktı sağlıkla gelsin de hayırlısıyla. Sizin içinde sevindim maşallah baya olmuş sağlıkla büyüsün inşallah 🤲🏻
Canm merhaba son durumun nasil

Canm merhaba son durumun nasil
Ya teşekkür ederim 🤗🥰Hastanede yatıyorum doktor çıkartmıyor 37ye kadar buradasın dedi aksi bir durum olursa alırız önceden dedi yarın 35 oluyo allahın izniyle sürekli bakıyorlar nst tansiyon falan şimdilik bebişimde bende iyiyiz kilo alımı şuan durdu gibi gözüküyor heran tetikteler işte rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin duadan başka bişey gelmiyor elimden 🤲🏻😔

Ya teşekkür ederim 🤗🥰Hastanede yatıyorum doktor çıkartmıyor 37ye kadar buradasın dedi aksi bir durum olursa alırız önceden dedi yarın 35 oluyo allahın izniyle sürekli bakıyorlar nst tansiyon falan şimdilik bebişimde bende iyiyiz kilo alımı şuan durdu gibi gözüküyor heran tetikteler işte rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin duadan başka bişey gelmiyor elimden 🤲🏻😔
Sağlıkla ilerlesin süreç inşallah.

Olsun canm yeterki saglikli olsunda rabbim yar ve yardimcin olsun bugun bende gtcem bakalim bana nebdiycek

X