Karın germe ameliyatı süreç ve korse secimi

Ben artık iyiyim korseyi çıkardım biraz karnım şiş tabi oda zamanla inşallah iner yatakta dönerken kalkarken biraz içinden ağrı oluyor ama oda normal diyorum sizinde inşallah diğer sorunlarınız tez zamanda gecer
Senin adına sevindim canım 18 Eylül de olsaydım çoktan ben de normale dönüyor olacaktım ama nasip kısmet işte hayırlısı bakalım 😍

Ben artık iyiyim korseyi çıkardım biraz karnım şiş tabi oda zamanla inşallah iner yatakta dönerken kalkarken biraz içinden ağrı oluyor ama oda normal diyorum sizinde inşallah diğer sorunlarınız tez zamanda gecer
İnşallah canım🤲

Benimde yarın sabah ameliyatım umarım iyi olur korkularım var normalde karın germe lipo ve bbl ameliyatı 5yada 6 saat sürüyor diye duydum ama benim doktorum 3 saat sürer dedi bu beni çok tedirgin etti 😞bu ameliyatı olanlar yardımcı olabilirmi acaba bilgi verebilirmi
Merhaba, operasyon oldunuzmu? Nasıl geçti? Doktorunuz kimdi? Biraz bilgi verebilirseniz çok sevinirim.

Ameliyat oldunuz mu nasıl geçti şu an nasılsınız inşallah sorunsuz ilk günleri atlatmışsınızdır çok çok geçmiş olsun hem karın germe hem kalça ikisi birden zor oluyor deniyor inşallah sizin rahat geçiyordur 🤲
İyi dılekleriniz için teşekkür ederim 🙏🏻 ilk gün çok rahat geçti benim narkozun etkisi birde ağrı kesicilerle kolay atlattım ama ikinci ve üçüncü günü hatırlamak bile istemiyorum ağrım çok oldu geceleri çok öksürük tuttu sürekli ılık su içtim o bayağı iyi geldi ameliyattan çıktığımda karnımın yerine bogaz acısıyla inledim 3 gün sürdü o acı bugün16 gün oldu ama göbek bölgem çok şiş sert onun tedirginliği ve korkusu var durum böyle😊bu arada her geçen gün daha iyi oluyorsunuz ama tamamen ağrılar geçmiyor

İyi dılekleriniz için teşekkür ederim 🙏🏻 ilk gün çok rahat geçti benim narkozun etkisi birde ağrı kesicilerle kolay atlattım ama ikinci ve üçüncü günü hatırlamak bile istemiyorum ağrım çok oldu geceleri çok öksürük tuttu sürekli ılık su içtim o bayağı iyi geldi ameliyattan çıktığımda karnımın yerine bogaz acısıyla inledim 3 gün sürdü o acı bugün16 gün oldu ama göbek bölgem çok şiş sert onun tedirginliği ve korkusu var durum böyle😊bu arada her geçen gün daha iyi oluyorsunuz ama tamamen ağrılar geçmiyor
Çok çok geçmiş olsun canım günden güne daha iyi olunuyordur zaten ilk 3 gün sonrasında 1 hafta sonrasında da 1 aylık zamanı sabırlı geçirmek gerekiyor demek ki zaman zaman durumundan haber verirsen seviniriz 😍

• Beğen
Reactions: yli
Bugün direnim çıktı nekadar rahatladım anlatamam çok fark etti inşallah olmayı düşünenler bukadar rahat gecirir
Merhaba umarım iyisinizdir 💖 karın germenizden memnun musunuz ben de -40 kilo verdim ben de istiyorum. Memnunsanız doktorunuzu söyler misiniz

Merhaba Yahya Baltu yu vaser liposuction işlemleri için tavsiye etmiyorum. Çok yakın bir tanıdığımızın karnını vaser liposuction yaparken fazla ısı kullandığı için yakmış ayrıca bazı yerlerden yağ almayı unuttuğu için vücudu yamultmuş. Resim görmek isteyen olursa özelden gönderebilirim. Doktorunuzu çok iyi araştırın lütfen.

X