Karın germe , diastazis rekti ve meme diklestirme sürecim

Ayın 14 ünde 3. Ayım doluyor. Cumartesi kontrolüm vardı. Memeler dogal görüntüye kacusmus. İzlerim yavas yavas soluyor. Spora baslayabilirsin dedi.yalnız kendimi ne kadar zorlarsam o kadar kas agrısıyla geri döneceğini belirtti . Sol göğüs yanıma ara ara sancı giriyor. İç dikişlerden ve ödemden kaynaklı dedi. Zamanla gececekmiş. Göbekteki fıtıklasmadan kaynaklı pek ümitli değildim ama göbek deliğin ve cevresi iyi toparlandı dedi. Gercekten bende cok memnunum. Bir dahaki kontrolüm 3 ay sonra. 6. Ay kontrolü olacak :) artık balenli sütyene gecebilirmişim. Neyseki eski sütyenlere girebiliyorum ☺️

benim bugün 50. Gün karnım halan çok gergin yukarı doğru geriliyor hissi var sizlerin nasıl

Kızlar piercing taktırmayı düsünüyorum ama benim göbek deliğim içeri girmiyor düz iniyor bir de pierciglin takılacagı yerde cok etli değil. İnce ve yagsız. İncecik gibr deri gibi . Takılmazmı ki? Nasıl olur

Kızlar piercing taktırmayı düsünüyorum ama benim göbek deliğim içeri girmiyor düz iniyor bir de pierciglin takılacagı yerde cok etli değil. İnce ve yagsız. İncecik gibr deri gibi . Takılmazmı ki? Nasıl olur
Mia bende bakıyorum araştırıyorum
Ama bize daha zaman var 6 ay gerekiyomuş en az
Benim göbek deliğimde halâ çok içeri girmedi 😅ama ben çözümü deliksiz sıkıştırmalı piercinglerde buldum ondan alıcam şimdilik🙈

Mia bende bakıyorum araştırıyorum
Ama bize daha zaman var 6 ay gerekiyomuş en az
Benim göbek deliğimde halâ çok içeri girmedi 😅ama ben çözümü deliksiz sıkıştırmalı piercinglerde buldum ondan alıcam şimdilik🙈
Aa bilmiyordum 6 ay beklememiz gerektiğini ve sıkıstırmalıları. Link varsa paylasırmısın içimde kaldı valla cok istiyorum

Kızlar bi güncelleme istesem sizden kaçıncı aydaaınız ve ödemleriniz tamamen geçti mi?
Benim 1.ay bitti (5 hafta bitti 6. Haftadayım) ve hala çok ödemliyim ve tartıda hala ameliyat öncesinden 2kilo fazlam var😔

Kızlar bi güncelleme istesem sizden kaçıncı aydaaınız ve ödemleriniz tamamen geçti mi?
Benim 1.ay bitti (5 hafta bitti 6. Haftadayım) ve hala çok ödemliyim ve tartıda hala ameliyat öncesinden 2kilo fazlam var😔
Bence hala ödem var. 3 ayım doldu. Karın bölgemde var bence ödem. Bide kaç gündür kabızlık cekiyorum sorma

Karnımda benimde var halâ 73 gün olmasına rağmen
Ama ilk başlardaki kadar değil tabii ki
Yediklerimizden de oluyor özellikle adetliyken de daha fazla ödem oluyor

Bence hala ödem var. 3 ayım doldu. Karın bölgemde var bence ödem. Bide kaç gündür kabızlık cekiyorum sorma
Dikkat et mia içerideki dikişlere zarar verme Allah korusun ıkınmak kabızlık istenmiyor
Kayısı hoşafı , komposto falan denedin mi çok güzel çalıştırıyor suyu da çok tüket gerçekten faydası var

Dikkat et mia içerideki dikişlere zarar verme Allah korusun ıkınmak kabızlık istenmiyor
Kayısı hoşafı , komposto falan denedin mi çok güzel çalıştırıyor suyu da çok tüket gerçekten faydası var
Rezene papatya limon ve kuru kayısıyı kaynar suya koyuyorum iki gundur . Rahatladım çözümü öyle buldum. Cok kötüydüm gunlerdır. Karnım şişti gaz sıkışması sancı yaptı. Tavsıye ederım. Ikınsam bile olmuyordu. Kronik kabızlık var zaten. :KK43:

Merhabalar arkadaşlar tüm yazılarınızı okudum bende perşembe günü karın germe ve meme protez dikleştirme ameliyatı olacağım aşırı heyecanlıyım. Hastane çantama ne koymalıyım gecelik mi pijama mı bana yardımcı olur musunuz? 2,5 yaşında ikizlerim var ne zaman kucağıma alabileceğim

X