Karın germe - meme dikleştirme-liposuction ameliyatım " Can Kopal,İzmir"

Canim benim meme yok operasyonumda. Lazer lipolizle gobek simit ve sirta dogru olan bolgeden yag aldirdim. Bir litre kadari popoya enjekte edildi. Ilk fotolari alip koyacagim buraya da. Senin hangi bolgelerin olacak. Doktorun kim nerde olucaksin?
ne güzel gelmiş geçmiş olsun cnm :KK43:
ben mem küçültme ve karın germe olucam suan sıkı bir diyetteyim kilo problemim var 110 dum 93 düştüm çok kısa zaman kaldı hazıran da okullar kapanınca olucam kısmetse izmirde olucam cnm

Ayrica ailemm ailemm diyet yapiyorsan mutlaka sporla sikilas. Cunku ameliyat sikilasmayi tam garantileyemiyor. Biraz da is bize dusuyor yani..Hadi bakalim harika kilo vermissin hazirana kadar iyice verir rahat rahat olursun ameliyatini.. Haberdat et bizi:)

Ayrica ailemm ailemm diyet yapiyorsan mutlaka sporla sikilas. Cunku ameliyat sikilasmayi tam garantileyemiyor. Biraz da is bize dusuyor yani..Hadi bakalim harika kilo vermissin hazirana kadar iyice verir rahat rahat olursun ameliyatini.. Haberdat et bizi:)
aletli ve yürüyüş yapıyorum sıkılaştırıcı krem kullanıyorum ve cok güzel sonuçlar alıyorum boyum oldugu için suan bile cok iyi görünüyorum ama pes etmek yok yolum uzun gidicek bu misafirler inşl :KK70:
174 boy suan şükür 2li kilolara geldim : 93

Canim cok gecmis olsun
Ben de dun oldum ameliyat. Ne guzel anlatmissin insallah daha guzel gunlere:)
Canım büyük geçmiş olsun. Şimdi nasılsın? Biraz anlatabilirmisin neler yaşadın. Kilon kaçtı amaliyattan önce. Bende karın germe amaliyatı olmak istiyorum haliyle tüm detayları bilmek istiyorum. Foto koyarsan görmek isterim. Şimdiden beni izlemeye alırsan mutlu olurum

Supersin boy seni acayip kurtarir.. Manken olcan desene:)
:KK70: :KK70: sorma cnm içimde bir enerji bir heycan merak herşey var anlıycan herşeyi geçtim sonuç ah neyse hayırlısı olsun bakalım :) yazıcam burdan inşl bende güzel geçti mis gibi oldum diye :KK70:

ne güzel gelmiş geçmiş olsun cnm :KK43:
ben mem küçültme ve karın germe olucam suan sıkı bir diyetteyim kilo problemim var 110 dum 93 düştüm çok kısa zaman kaldı hazıran da okullar kapanınca olucam kısmetse izmirde olucam cnm
Canım bende temmuzda amaliyat Olmayı düşünüyorum. Amaliyata kadar 65 kg olmak istiyorum fakat çok zor verenlerdenim. Sen neler yaptın bukadar güzel kilo verebildin?

Canım büyük geçmiş olsun. Şimdi nasılsın? Biraz anlatabilirmisin neler yaşadın. Kilon kaçtı amaliyattan önce. Bende karın germe amaliyatı olmak istiyorum haliyle tüm detayları bilmek istiyorum. Foto koyarsan görmek isterim. Şimdiden beni izlemeye alırsan mutlu olurum
Cfaa Cfaa beni izlemeye alırmısın

aletli ve yürüyüş yapıyorum sıkılaştırıcı krem kullanıyorum ve cok güzel sonuçlar alıyorum boyum oldugu için suan bile cok iyi görünüyorum ama pes etmek yok yolum uzun gidicek bu misafirler inşl :KK70:
174 boy suan şükür 2li kilolara geldim : 93
Süpersin böyle devam et. Doktorun amaliyat sonrası için gelebileceğin minimum bedeni söyledimi? Ben 1.75 boyunda 73 kiloyum. Bacaklarımı da inceltmek istiyorum. Istersen fotoma bakabilirsin. Yorumunu almak isterim.

Canım bende temmuzda amaliyat Olmayı düşünüyorum. Amaliyata kadar 65 kg olmak istiyorum fakat çok zor verenlerdenim. Sen neler yaptın bukadar güzel kilo verebildin?
cnm slm bende oldun sandım seni :) neyse hayırlısı olsun
boyum kilon kaç suan ?

Süpersin böyle devam et. Doktorun amaliyat sonrası için gelebileceğin minimum bedeni söyledimi? Ben 1.75 boyunda 73 kiloyum. Bacaklarımı da inceltmek istiyorum. Istersen fotoma bakabilirsin. Yorumunu almak isterim.
dr.suan yurt dısında 6 mayısta görüşücez detaylı konuşamadık ama bana göre sen iyi durumdasın cnm yaşını bilmiyorum ama biraz sabırla süper verebilirsin 8 kilo ne ki hop gider hemen :KK70:
valla cnm bol su ve seker hamur işini bırakırsan özellikel şekeri temmuza kadar havada karada veririsin bu kiloları :KK70:

dr.suan yurt dısında 6 mayısta görüşücez detaylı konuşamadık ama bana göre sen iyi durumdasın cnm yaşını bilmiyorum ama biraz sabırla süper verebilirsin 8 kilo ne ki hop gider hemen :KK70:
valla cnm bol su ve seker hamur işini bırakırsan özellikel şekeri temmuza kadar havada karada veririsin bu kiloları :KK70:
Aslında sağlıklı besleniyorum. Çok Sıvı tüketiyorum. Hareketli biriyim fakat gitmiyor kilolarım

Ayy inşallah hayırlısıyla amaliyat Olduğum anlarda konuşurum bu platformdan :KK55::cool:
ay cnm benim bende hep diyorum inşl güzel güzel geçer ve burdan yazarız birbirmize cnm ama korkma iyi düşün iyi olsun kilonuda sorun yapma sorun yaptıkca kilo veremezsin ben güzelim zayıfım diye azcık dikkatle hepsi gidicek bak gör :)
bana kan grubun ve yasını yazarsan yardımcı olabilirim ben arh poztifim bun agöre başladım diyetime 2 gündür :p

ay cnm benim bende hep diyorum inşl güzel güzel geçer ve burdan yazarız birbirmize cnm ama korkma iyi düşün iyi olsun kilonuda sorun yapma sorun yaptıkca kilo veremezsin ben güzelim zayıfım diye azcık dikkatle hepsi gidicek bak gör :)
bana kan grubun ve yasını yazarsan yardımcı olabilirim ben arh poztifim bun agöre başladım diyetime 2 gündür :p
İnşalalah canım. Sen benden önce olacaksın çok güzel Şeyler paylaşacaksın bizimle. Kan gurubun 0.rh pozitif

İnşalalah canım. Sen benden önce olacaksın çok güzel Şeyler paylaşacaksın bizimle. Kan gurubun 0.rh pozitif
amin cnm amin senin kan grubun bildigim kadarıyl acok yasagı yok bir bak cnm ben yazıcaktım ama eşim geldi yemek hazırlıyorum bi ryandan sonra yürüyüşe cıkıcam öperim yarın yada gev yazışırız burda olursan cnm

slm cnm ben biraz yeniyim göremiyorum yorumların hepsini :KK43: sonradan görüyorum neyse ben cok araştırıyorum valla ne iş ne temizlik aklım fikrim nasıl kilo veririm ve ameliyat olanlaın yorumlarını okumakla geçiyor :KK43: heycan korku herşey var ama tek amacım kilo vermek herkesin ortak konusu bu kilo ver diye .evet şimdi ben bacaklarım ve tüm vucudum için Q10 nivea sıkılaştırıcı kullanıyorum inan cok işe yarıyor yeterki düzenli kullan 400 ml olan şişe şeklinde büyük olan cnm bide bişey öğrendim karın yağları için daha uygulayamadım bak bugunde unuttum almayı biberiye yağı :)
bel ve karnına bu yağı güzelce sür cnm sonra streçle güzelce sar belini üzerine pamuklu bir kazak giy ve yat sabah kalkınca cıkar dus al yada öyle kal bunu 1 hafta her gece yap bir bayan yapmış videosunu seyrettim baya işe yaramış bir dene .aa ben uğraşamam dersen nivea yı kullan sabah kalkınca ve gece yatarken bende cok işe yaparı yapabilirsen spora yap cnm bunun dısında güzel birmenü uyguluyorum ama kafama göre kan grubum neyse onu okudum ona göre yiyecek aldım ve gr seker kullanmıyorum günde nerden baksan 4bucuk 5 lt su tüketiyorum bunuda eve 3 adet 1bucuk lt şise su aldım her köşe de biri biride yanımda surekli dikiyorum kafaya cnm güzel olmak kolay değil ama az kaldı inşl temmuzda harika olucam :KK70: inşl yarabbim :)

Çok teşekkür ederim canımmm :) İnşallah sen daha da iyi geçirirsin sağlıkla en önemlisi...O zamanlarını birlikte geçireceğiz inşallah :KK66: Evet izlere zaman ve sabır :KK66:
Zaten sürekli kendimi dinliyorum....
Seni motive ettiğime sevindim ..:KK36:günlük gibi yazmaya çalışıyorum...inşallah seneye bu zamanlar banada hatıra kalacak bunlar :KK25:
Canım izlemeye alırmısın? Fotolarını çok merak ediyorum.

X