Karınca yumurtası yağı, Bioder, Ve Benzerleri

harmoni_

:) احلي حسوني بلدنيا
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2010
870
86
Arkadaşlar herkes gibibenim de tüy kıl problemim artık boyumu aştı. Hızlı ve çok gür çıkıyorlar. Üstelik cildim de çok hassas olduğu için ağda yapamıyorum çok acı çekiyorum ve genellikle her yerim kanıyor... Artık bıktım... En azından yüzümdeki tüylerden kurtulmak istiyorum.

Salyangoz bıdısı, karınca yumurtasının yağı, zıkkımın pekin ördeği bir sürü şey var... Bioder ve karınca yumurtası yağının geçici çözüm olduğunu duymuştum.. Hangisi daha etkili kullananlar yazabilir mi?:eek:

bende tüy sorunlarım yüzünden doktora gitmiştim hormon testlerimi yaptırmak için ve sonrasında lazer epilasyon düşünüyodum özellikle yüz bölgeme. doktor aldactone adında ilaç vermişti bana ve bu arada karınca yumurtası yağınıda deniyim dedim. 3 aydır kullanıyorum karınca yumurtası yağını. yüzümdeki tüyler o kadar azaldıki inanamadım. normalde 20 günde hemen çıkıyodu şimdi ise 1 ayı geçti ve o kadar az varki. doktorun verdiği ilacında etkisi oldu tabi. ama karınca yumurtası yağını kullanmanı öneririm bi zararı yok nasılsa. ben diğer bölgelerede kullancam.

Azalttığını biliyorum kullanan herkes öyle diyo ama geçici diyorlar tekrar çıkıyormuş filan :KK43: onu öğrenmek istiyorum ben geçici mi?

X