Saç Rengi ve Saç Boyama karmakarışık aklıma bir fikir lütfen ..

Elysiummm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2013
74
11
merhaba benim de sorularım var hatta sorunlarım da var..
boyama hikayem açıcıdan sonra yoğun bakır+1/3tarçın bakır ile devam etti 6 ay kadar renge bayıldım bana cok gitmişti ..
3 haftalık boyama aralarıyla saçlarım ellerimde kaldı en son boya değiştirmek istemiştim mahvetti saçlarımı
kulak hizasında kestirdim .. boya tutmadıgı için sarı tiftik oldu ben de inoa kahveye boyadım 1 ay gibi bir sürede aktı tekrar boyadım koyu oldu baya keskin durdu bende şimdi bu rengi istemiyorum ..
saçlarım cok yorgun biraz da açıldı renk eşitliği yok ..

zarar vermeden nasıl rengi açarım ? yada daha açık bir renge boyadığımda tutar mı ?
bir de hangi rengi önerirsiniz ? ( koyu kahve gözlüyüm süt beyaz değilim ama beyazım saçlarım da kumral gibiydi çok oldu hatırlamıyorum rengini bile .. )
bir yanım bakır yansımalar olsun diyor diğer yanım altın ışıltılı kahve yap ilerleyen zamanda da ombre yap diyor ..
saçlarım kısa olduğu için çok mutsuzum bir de kahve oluşu çok karakteristik oldu çıtçıt takıp topluyorum :KK43:
değerli görüşlerinizi bekliyorum

pembe tonlarından çok bakır-kahve tonlarında makyaj yapıyorum . bakır kahve boyadım ama olmadı kötü durdu .. daha doğal soft birseyler istiyorum ..

Olivia-Wildekahve-ustune-koyu-altin-kahve-ombre.jpg

böyle olabilir
şöyle de ...
fab3afe8e86f087ce583fb2c20f59d2c.jpg

nasıl elde edebilirim yada nasıl yakışır bana ? evde kendim elde edeceğim ..

X