Örgü karpuz dilimli bebek patiği

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,
bnde ördüm :): cok şirin oldular.ama biraz büyük oldu büyüyünce giyer artık :) emeğinize sağlık :KK66:

resim çekersen seviniriz canım bakalım kim tam tutturabilcek

ben atamam ama sen atabilirsin ziyaretçi msjlarıma msn ni yaz ekler silerim mesajını

sende gevşek örmüşün canım yokmu sıkı ören aranızda :KK70:

belki de ipin kalınlığı önemlidir.yani kaç numara ile örülmesi gerekir sıkı durması için.
kalın ip ve şiş ile nasıl durur?

normal patik ipi ve dantel tığıyla örün arkadaşlar çok sıkmayın ama gevşekte örmeyin

valla bayıldım yeni bir yegenim olacak hiç anlamam ama ben bile heveslendim yapmak için ellerinize saglık

Gerçetnede sizi tebrik ederim hiç üşenmeden tek tek resimlerle anlatmışsın herşeyi örgü örmeyi hiç bilmem ama ben bile anladım nasıl yapılacağını sanırım ilk örgüm bu patikler olacak
yalnız acaba kaç numara ip ve şiş kullanıldığınıda yazarmısınız
emeğinize ellerinize yüreğinize sağlık

Gerçetnede sizi tebrik ederim hiç üşenmeden tek tek resimlerle anlatmışsın herşeyi örgü örmeyi hiç bilmem ama ben bile anladım nasıl yapılacağını sanırım ilk örgüm bu patikler olacak
yalnız acaba kaç numara ip ve şiş kullanıldığınıda yazarmısınız
emeğinize ellerinize yüreğinize sağlık

ben lif örülen iplerle yapmıstım.o yuzden 2,5 -3 numara şiş kullanabılırsın.zaten aldıgın ipin üstünde kac numaraya uygun oldugu yazıyor.kolay gelsın.kaydirigubbakcemile5

ya ben lif örülen ip aldım incecin oluyoya hani örüyorum örüyorum incecik bişi ilerlemiyoda çok sinir oldum benmi yapamıyorum anlamadımki bu akşam normal patik ipi alacağım bide onunla deneyeceğim bakalım

ya ben lif örülen ip aldım incecin oluyoya hani örüyorum örüyorum incecik bişi ilerlemiyoda çok sinir oldum benmi yapamıyorum anlamadımki bu akşam normal patik ipi alacağım bide onunla deneyeceğim bakalım
lif örülen ipin kac katlı canım?benımkı 2 kattı acaba senınkı tek kat oldugu ıcınmı cok ince durdu.kaydirigubbakcemile

canım benimkide 2 katlı ip ama olmuyo sanırım beceriksizliğimden yapamıyorum insan tecrübesiz olunca işte böle kalıyo

bunu muhakakak yapacağım
ama anlamadığım yerlerde destek isterim ona göre :lepi:

X