Kaş kaldırma

suratıma bakmayın patates gibi burda hamileliğimin son zamanlarıydı.22 kilo aldımda.ya benim sorunum kasımın biri daha yukarda.ayrıca kavisler de eşit değil.düşük kaşım kavisli ama gözkapağım düşüyor iyice.

Şimdi gördüm canım resmini kaş askılama iyi gider hakikaten, bebek emziriyosan botox yapılamayabilir.

Sevindikçe kaş asmayı hangi doktora yaptırdın acaba?? fisfisfis

merhaba arkadaşlar bende kaş kaldırmayı düşünüyorum ancak bu konuda hiçbir fikrim yok.hangi doktoru tavsiye ediyorsunuz ve hangi yöntemle olan daha iyi.saçlarımın içinde kesilmesi hoş gelmedi bana çünkü zaten saçlarım az dahada azalması üzer beni.ankarada uzman bir doktor varmı bu konuda.
en basit yöntemi botox, eğer çok aşırı bir düşüklük yok ise botoxla eski konumuna geri getirilebilir etkisi 4-6 ay sürüyor
botoxun avantajı hiç kimse bir operasyon geçirdiğinizi fark etmez aaa bugün ne hoş görünüyorsun yüzüne birşeymi yaptırdın sen derler sende yok canım hiç işim olmaz dersin kaydirigubbakcemile3 bir diğer avantajı kaş arasındaki çizgiler, alın çizgileri ve göz çevresindeki kaz ayağı çizgileri denilen çizgileride bu operasyon içerinde tek seferde yok ettirebilirsin yani tek operasyonla yüzünün orta bölgesini tamamen gençleştirirsin.
onun dışında askı yöntemi var askı tekniğine göre etkisi 1 - 1.5 yıl sürüyor ama askılardan birisinin daha önce düşme durumu var buda kaşlarda asimetri yaratmasına neden olur yeni bir operasyonla düzeltilir.
askı yöntemindede en çok kullanılan teknik aptos tekniği bu yöntemle sadece kaş değil, yanak asmada yapılabiliyor böylece yüzün orta bölgesindeki dokular yukarı asılıp yüz ovali eski haline getirilebiliyor.
kesin ve kalıcı yöntemse endoskopik kaş kaldırma ameliyatı ömür boyu kalıcı etkisi var ama hem ağrılı, hem iyileşme süreci uzun, hemde çok maliyetli bir işlem..
doktorun ve kliniğin kalitesine göre 2000 ile 5000 tl arası değişir yaşın 40 ve üzeri değilse hiç gereği yok botox yada askı yöntemi yeterlidir.
Kaşlarının düşmeden önceki eski konumunu görmek istersen eline bir ayna al ve sırtüstü yere uzan
aynayla yüzüne bak kaşlarının yukarı kalktığını gözlerinin tamamen açılıp göz kapaklarının kalktığını göreceksin
kaşlarının yerçekimi etkisi olmadan durduğu o konum düşmeden önceki konumudur :a015:
aynı şekilde aynayı oynatmadan yatar pozisyondan dik bir pozisyona gel ve yüzünün o anki görünümüne bak arada 10 yaşlık bir fark görersen şaşırma kafamçokkarıştı
işte doktorlar doğal bir kaş kaldırma opresayonunda kaşları o pozisyona sabitlerler sen daha yüksek bir kaş istersen ona göre yükseltirler.

Son düzenleme:
sevindikce kas asma operasyonunda goz kapaklarında gerildi mi?daha aydınlık bir ifade oldu mu merak ettim yazarsan sevinirim..Burcu ben:)

benim yüzümde asimetri var dolayısıyla da kaşlarım da... kaldırma işlemiyle asimetri daha da çoğalır mı diye merak ediyorum?

kaş kaldırmayı bende çok istiyorum arkadaşım yaptırdı çok güzel duruyo şimdi ifadeside değişti valla ama cesaret yok bende :) biraz canıma kıyabilirsem hemen yaptırcam + daylight sen bu botoksu adanada nerde yaptırdın?
merhaba bende yenı katıldım..botoks yaptırdım 6.gunumdeyım ama etkı goremedım bende basıt yontem olan iple kaş kaldırmayı ıstıyorum kaşlarım çok duşuk yaşlı gıbı duruyo..arkadaşin hango doktora yaptırdı ..ögrenebılır mıyım:)

bende 25 yasındayım göz kapaklarım ve kaşım düşük biraz kalkık olsa çok canlı gözükecek yüzüm:KK50:

bende 20 yaşındayım ama kaşlarım çok düşük güldüğümde daha da düşüyor elimle kaldırdığımda çok hoş duruyor ankara da kas asma için bildiğiniz iyi bi doktor var mı

bende kaşlarımın kalmasını istiyorum...acaba sadece botox yaptırsam kalkarmı..?

merhaba,

ben de düşük kaş ve asimetri sorunu var doktor botoksla fazla sonuç alamazsın endoskopik kaş kaldırma yapmak lazım dedi ama ben yine de botoksu denicem hiç olmazsa kaz ayaklarına faydası olur..

Son düzenleme:
kızlar botoksla kas kaldırılıyor.ankarada ıyı bır doktor buldm dolgu botoks kımyasal peelıng kok hucreyle lıftıng mezoterapı hersey var.ben dolg yaptrdım bır tup daha dolg ve botoksla kas kaldırmayaptırıcam.toplu gıdıslerde ındırım yapacagını soyledıler.ya bırlıkte gıdelım yada orda bulsalım kı ne kadar kalabalık olursak o kadar uuza gelecek.ılgılenenler yazsın ozelden yada brdan kızlar

Cok sükür burayada hayat geldi :KK70:

madame36

Canim hangi doktorla(rla) görüstügünü ögrenebilirmiyim? Fiyat ve ameliyat hakkinda bilgi verebilirsen.. cok sevinirim.
Ben özel mesaj atamiyorum..sen yazabiliyorsan özeldende yazabilirsin..

dersimm

Botoksun sonuclarini ben begenmiyorum.. ayrica gecici.. bilmiyorum..Sen hangi doktorla görüstün canim? Ayni doktor endoskopik kas kaldirmada yapiyormu? Fiyat hakkinda bilgi verebilirmisin?

dilruba0

Kaslarinin durumuna/istedigin sonuca göre degisiyor.. Kalici bir sonuc istiyorsan endoskopik kas kaldirma cok basit bir ameliyatmis..
Doktorlarla görüstünmü?

Son düzenleme:
ben klasik yontemle kas kaldirma ameliyati oldum.bir ay oldu kaslarim hala kalkik goorunmuyor.doktoruma yazdim 3ayda son sekllini alcak diyor.kaslar normalde ameliyattan sonra kalkik gorunmez mi zaten yoksa birkac ay sonra mi kalkmaya baslar?bu konuda bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim

ben klasik yontemle kas kaldirma ameliyati oldum.bir ay oldu kaslarim hala kalkik goorunmuyor.doktoruma yazdim 3ayda son sekllini alcak diyor.kaslar normalde ameliyattan sonra kalkik gorunmez mi zaten yoksa birkac ay sonra mi kalkmaya baslar?bu konuda bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim

Bende cuma gunu endoskopik kas kaldirma ameliyati olacagim ve biraz korkuyorum cunku esim bilmiyor ve cuma aksami annem hasta diye onda kalicam ama sure iyilesme icin yeterli diil yuzume vitamin yaptrcam dedim bise demedi ama ameliyati bilse izin vermez off aslinda doktorum bi haftada iyilesir dedi korktugum dikisler her ne kadar sacli deri icinde olsada gorurse bi aciklama yapamam yuzumun sis olma durumunu vitamin yaptrdim diye gecstririm ama cok kotu olurmu acaba senin iyilesme surecin nasildi endoskopikmi oldun ameliyatini

Bende cuma gunu endoskopik kas kaldirma ameliyati olacagim ve biraz korkuyorum cunku esim bilmiyor ve cuma aksami annem hasta diye onda kalicam ama sure iyilesme icin yeterli diil yuzume vitamin yaptrcam dedim bise demedi ama ameliyati bilse izin vermez off aslinda doktorum bi haftada iyilesir dedi korktugum dikisler her ne kadar sacli deri icinde olsada gorurse bi aciklama yapamam yuzumun sis olma durumunu vitamin yaptrdim diye gecstririm ama cok kotu olurmu acaba senin iyilesme surecin nasildi endoskopikmi oldun ameliyatini

ben netten arastirdigimda endoskopik yontem ayri klasik yontem ayri olarak gordum doktoruma bunu sordum o zaten klasik yontemde de endoskop denilen aleti kullandiklarini soyledi.beim her iki tarafmdan 4 5cmlik kesi yapildi derimin altindaki kas mi tam olarak bilmiyorum o dokuyu yukari cekip dikti kesip bisey cikarmadi yani.iyilesme suresine gelince ben kas ve burun ameliyati oldum oldukca sisliklerim vardi ozellikle kas ameliyati olanlarin goz alti sisiyormus.ben sol yanagimdaki beni de aldirmistim normalde sag da cok sisti ve morardi ama sol tarafta gozum neredeyse tamamen kapandi sislikten cok kisik bir sekilde gorebiliyordum.hatta sol tarafmda sislik cok fazla oldugumdan gozumun yarisi kan doldu.agriya gelince agrimiyor diyene pek inanmiyorum ben ilk iki gun cok agri cektim.ilk gece iki saat verdikleri igne agri kesici sayesinde uyuyabildim 2.ci gun eve cikmistim doktorun verdigi agri kesicilerin hic bir faydasi olmadi agridan oldum neredeyse diyebilirim hic uyuyamadim sabaha kadar annem ve nisanlim basimdaydi.siz sadece kas olcaksiniz sanirim o yuzden sizde sislikler ve morluklar nasil olur bilemiyorum mutlaka sislikleriniz ve morlugunuz olcaktir ama.benim yuzumdeki morluklar ve sislikler bir ayda gecti gozumdeki kanin gecmesi bir ayi da gecti.

X