Göz Makyajı Kas konturu yapan varm

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
canım bende yaptırmayı düşünüyorumda bazı tereddutlerim var kalıcı dövme gibi mi acaba abdest geciriyormu nası bısey 3 4 yıl gıdıyomus ortalama heralde

öncelikle evet abdest geçiyor çünkü kulandıkları boya bitkisel pigmentlerden oluşuyo dövme gibi değil tabi dövmecide yaptırırsan aynı dövme oluyo ama normal kalıcı makyaj uzmanına yaptırırsan en az 3 sene kalıyo ben daha önce yaptırmıştım 7 sene kullandımm ankaradaki herkese tavsiye ediyorum valla süper yapıyolar erkek olan uzman dövme silme konusunda uzman kadında kalıcı makyaj yapıyo vallai süperrrr

benimkinin rengi baya bir soldu, sanırım iyi boyayla yapmamışlar benimkini. Yine yapay görüntü var evet ama onu da açık renk kaş kalemiyle filan yok etmeye çalışıyorum artık :KK34: peki o kaş çıkaran ürünün adı ne ?

Canım adı "m2 brows kaş yenileyici serum" bir çok site de satılıyor. Ben 3 haftadır kullanıyorum ama hergün ara vermeden kullanmak gerekiyor arada aksamalar oldu bende fakat kaşların gürleşmiş senin dediklerinde inanın mest oluyorum :) Biraz pahalı ama bence kaş için en iyisi bu ürün bittikten sonra başka bir seruma gecicem çünkü aynı saç gibi Kaş'ta devamlı bakım istiyor. İlgilenmeyi bıraktığınızda yine eski haline dönecektir :KK43: Bu ürün pahalı bitene kadar kullanıp yeni kaşların bakımını yapıcam. Bana kaş konturu yaptırmadan önce bağdem yağı da iyi geliyordu. Şu kaş konturunu yaptırdığımda çok yıprandılar fakat bu ürün sayesinde eski kaşlarımın yanında yenilerini de çıkardı. Kaş konturu yaptırmadan önce iyi araştırın 2 buçuk ay önce sildirdim kırmızılıklar daha yeni yeni geçmeye başladı. Ayrıca sildirdiğim yer de Ayten Kömürcü nün merkezi adını hatırlayamadım fakat işini çok iyi yapıyor. Ben sildirmek için beklerken bir bayanın kaşını yapmıştı sanırım bi hastalık sebebiyle kaşı çıkmıyormuş çok güzel kaş yapmıştı Birde Erdal Bektaş sanırım bir çok yerde kaş kontur üzerine eğitim veriyor. Kaşımın sildirmek için merkez ararken okadar cok soru sordum ki hatta sildirdikten sonra bile ki bi başka merkezde sildirmiştim. Çok güzel ilgilendi her soruma cevap verdi yardım etmeye çalıştı. Keşke en başından tanısaydım da bu kadar harap etmeseydim kendimi :KK43: Eğer kaş kontur benim son çarem diyorsanız bu iki isim işini gayet iyi yapıyor. İlk önce araştırın sonra karar verin çünkü yanlış seçimlerin bedeli yüzünüzde çok zor geçen bir izle yaşamak.

öncelikle evet abdest geçiyor çünkü kulandıkları boya bitkisel pigmentlerden oluşuyo dövme gibi değil tabi dövmecide yaptırırsan aynı dövme oluyo ama normal kalıcı makyaj uzmanına yaptırırsan en az 3 sene kalıyo ben daha önce yaptırmıştım 7 sene kullandımm ankaradaki herkese tavsiye ediyorum valla süper yapıyolar erkek olan uzman dövme silme konusunda uzman kadında kalıcı makyaj yapıyo vallai süperrrr
mrb
nerede yaptırmıştınız

Merhaba ben kaş,dudak,diplaynır kontürümü Ankara'da 8 Mart Güzellik Salonunda yaptırdım. Çok memnun kaldım. Sahibi Vildan hanım dünya tatlısı çok temiz kalpli bir hanım.Uyuştutucu özelliği olan bir krem sürüyor önce 20 dakika bekliyorsunuz. İşlem sırasında çok az canınız yanıyor. Sadece diplaynırda biraz can yanıyor ama değer. Çünkü makyaj yapmadan işe gidebiliyorum. Ben çok memnunum. Kullandığı boya su bazlı. O yüzden de içiniz rahat olsun. Vildan hanım siz memnun olana kadar emek harcıyor. Fiyatları da piyasaya göre çok makul.Sormak istediğiniz ne varsa cevaplayabilirim.

Daha önce 8 mart güzellik salonu hakkında düşüncemi yazmıştım. vildan hanımın kaş, dudak ve kirpikdiplaynır kontüründe çok başarılı olduğunu, çok emek harcadığını, sizin ve kendinin içine sinene kadar emek haarcadığını belirtmiştim.bende çok araştırma yaptım bu konuda. birisi bana gerçekten güvenebilirsin diyerek birşey yazsın istemiştim.bu duyguyu yaşadığım için endişe duyan herkezi bilgilendirmek adına mail adresimi yazdım. sonuçta endişe duymamız çok normal. çünkü yapılan işlem direk yüzümüze yapılıyor. sevgiyle kalın.
adım türkan. öğretmenim .mail adresim kayra_mitoloji@hotmail.com

slm canlarım ya sızlere bırsey sormak ıstıyorummm ben kaslarımdan hıc bır sekılde mennun degılım bence bır kadını guzel gosteren en onemlı seylerden bırıde kaş. bugun yolda gıderken gordum kaş konturu bu ne demek yanı aklıma gelen sey kalıcı makyaj tarzı bırseymı acaba bole bır teknıkle kaslarını duzeltenlere varmı varsa mennunlarmı ayrıca fıyat ne kadar bılgı verırsenız cok mennun olurum canlarım:uhm:

Daha önce 8 mart güzellik salonu hakkında düşüncemi yazmıştım. vildan hanımın kaş, dudak ve kirpikdiplaynır kontüründe çok başarılı olduğunu, çok emek harcadığını, sizin ve kendinin içine sinene kadar emek haarcadığını belirtmiştim.bende çok araştırma yaptım bu konuda. birisi bana gerçekten güvenebilirsin diyerek birşey yazsın istemiştim.bu duyguyu yaşadığım için endişe duyan herkezi bilgilendirmek adına mail adresimi yazdım. sonuçta endişe duymamız çok normal. çünkü yapılan işlem direk yüzümüze yapılıyor. sevgiyle kalın.

slm canlarım ya sızlere bırsey sormak ıstıyorummm ben kaslarımdan hıc bır sekılde mennun degılım bence bır kadını guzel gosteren en onemlı seylerden bırıde kaş. bugun yolda gıderken gordum kaş konturu bu ne demek yanı aklıma gelen sey kalıcı makyaj tarzı bırseymı acaba bole bır teknıkle kaslarını duzeltenlere varmı varsa mennunlarmı ayrıca fıyat ne kadar bılgı verırsenız cok mennun olurum canlarım:uhm:

Canım sana bir şey önericem,kalıcı malıcı niye uğraşasın ki?Kaş kalemleri satılıyor hatta göz kalemi bile işini görür ben göz kalemi kullanıyorum mesela :KK1: kaşlarını güzelce tara (Kaş tarağı yada bitmiş ve ucu iyice temizlenmiş bir maskara fırçası ile) daha sonra hafif hafif asla boya kalemi gibi bastırmak yok ama:KK20:herhangi bir aparat yada kulak çöpü ile dağıt (vermek istediğin şekil doğrultusunda)en son tekrar kaşlarını güzelce bir tara ve şeffaf maskara sür,oldu bitti:KK9:

Kizlar peki bu kaş konturunu istanbulda uygun fiyata yapan bi yer var mi peki?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X