Kaset Test

misey00

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2024
57
14
34
Lütfen bakar mısınız? Dün adet günümdü olmadım bir saat önce test yaptım silik çizgi görüyorum gibi emin olamıyorum

Eklentiler

• IMG_20240314_135647.jpg
    IMG_20240314_135647.jpg
    51,1 KB · Görüntüleme: 141
Amin canım inşallah çok sağol Rabbim isteyen herkese nasip etsin ❤️ Az önce erken test yaptım silik bile çıkmadı

Kızlar Çarşamba günü prodoctor erken gebelik testi yapmıştım tek çizgi çıkmıştı ama testin altında plastik kabin altında ikinci çizgi de görmüştüm kırarken bilmiyorum normalde de olan bir şey mi bugün de ovulasyon testim vardı onunla denedim çift çizgi koyu renk de görünüyor 4 Mart da çatlama olmuştu günleri söylemişti doktorum bilenler bakabilir mi rica etsem

Eklentiler

• IMG_20240316_132745.jpg
    IMG_20240316_132745.jpg
    48 KB · Görüntüleme: 94
Canım ben bı kaç gün gecikmeli regl oldum inşallah senin ki pozitiftir. Ovülasyon testleri hamilelik olunca da çift çizgi gösteriyormuş. Erken gebelik testi yapsan adet öncesi ya da gününde de çıkıyormuş. İnşallah pozitif görürsün haber ver

Kızlar Çarşamba günü prodoctor erken gebelik testi yapmıştım tek çizgi çıkmıştı ama testin altında plastik kabin altında ikinci çizgi de görmüştüm kırarken bilmiyorum normalde de olan bir şey mi bugün de ovulasyon testim vardı onunla denedim çift çizgi koyu renk de görünüyor 4 Mart da çatlama olmuştu günleri söylemişti doktorum bilenler bakabilir mi rica etsem
Canım ben bı kaç gün gecikmeli regl oldum testim yanlış üstelik bir dakika da çıktı ama kaset testti. inşallah senin ki pozitiftir. Ovülasyon testleri hamilelik olunca da çift çizgi gösteriyormuş. Erken gebelik testi yapsan adet öncesi ya da gününde de çıkıyormuş. İnşallah pozitif görürsün haber ver Çarşamba günü erken olmuştur belki de o yüzden silik çıkmıştır. Yenile mutlaka

Canım ben bı kaç gün gecikmeli regl oldum testim yanlış üstelik bir dakika da çıktı ama kaset testti. inşallah senin ki pozitiftir. Ovülasyon testleri hamilelik olunca da çift çizgi gösteriyormuş. Erken gebelik testi yapsan adet öncesi ya da gününde de çıkıyormuş. İnşallah pozitif görürsün haber ver Çarşamba günü erken olmuştur belki de o yüzden silik çıkmıştır. Yenile mutlaka
Pazartesi bat normalde bekleyip olmazsa yapayım diyorum ama bir yandan da heyecandan insan duramıyor

Merhaba kızlar lütfen bakarmışsınız yarın regl günüm ama dayanamayıp test yaptım 🤲🏻 ilk 4 dk da çizgi böyle oldu

Eklentiler

• IMG_1530.jpeg
    IMG_1530.jpeg
    55,4 KB · Görüntüleme: 50
  • IMG_1529.jpeg
    IMG_1529.jpeg
    62,2 KB · Görüntüleme: 62
X