kasık ağrısı, adet olcakmış hissi ve akıntı gebelik belirtisi mi ?

melegim_06 melegim_06 canım ya ben hala regl olmadım ve bugün biraz akıntım var. ve sanki regl olcakmışım gibi de bir belirti yok böyle beklemek olucak mıyım olmicak mıyım diye beklemek..

kızlar günaydın. Bugün adetimin 36. günü hala regl olmadım normalde 32 gün falan olmam gerekiyordu. ama sanki regl olcakmışım gibi kasıklarım biraz rahatsız bugün. 24. günde yumurtladığımdan dolayı galiba bu kadar gecikti. ama sanki regl olcakmışım gibi hissediyorum inşallah hamileyimdir

melegim_06 melegim_06 canımmmm nerelerdesin sen ? Ya ben hala regl olmadım sanki regl olmuşum gibi geliyo tuvalete gidiyorum hiç bişey yok bugün bütün gün böyleydi. birde akıntım var normalde adet zamanı kuru olması gerekmiyor muydu biliyo musun ?

Kizlar ben bir cilginlik yaptim is cikisi acile gittim kasik agrim oldugunu soyledim adetimin geciktigini ama evde gebelik testi negatif dedim. Agrim gecmiyo dedim ve doktor kan tahlili idrar ve ultrason istedi. Kan verdim beta hcg icin digerlerini de baska bisey mi diye bakmak icin istedi ama onlari yaptircak vaktim yoktu benim merak ettigim gebelikti zaten gebelik degilse adet sancisi bu. Kan da 2 saat sonra sonuc dedi internet sitesinde de cikiyomus hastanenin bende sadece kan yaptirdim ciktim 2 saat sona internetten bakicam

Kizlar ben bir cilginlik yaptim is cikisi acile gittim kasik agrim oldugunu soyledim adetimin geciktigini ama evde gebelik testi negatif dedim. Agrim gecmiyo dedim ve doktor kan tahlili idrar ve ultrason istedi. Kan verdim beta hcg icin digerlerini de baska bisey mi diye bakmak icin istedi ama onlari yaptircak vaktim yoktu benim merak ettigim gebelikti zaten gebelik degilse adet sancisi bu. Kan da 2 saat sonra sonuc dedi internet sitesinde de cikiyomus hastanenin bende sadece kan yaptirdim ciktim 2 saat sona internetten bakicam

sonuç ? :)

Yumurtlama döneminde akıntım vardı bugün az önce de akıntıyla karışık pembe lekelenme oldu , kasıklarıma da sancı girdi ,göğüslerimde sızlıyo hiç böyle bi durum yaşayan var mı ? Bu lekelenmeler normal diye biliyorum ?

melegim_06 melegim_06 canımmmm nerelerdesin sen ? Ya ben hala regl olmadım sanki regl olmuşum gibi geliyo tuvalete gidiyorum hiç bişey yok bugün bütün gün böyleydi. birde akıntım var normalde adet zamanı kuru olması gerekmiyor muydu biliyo musun ?
Canım internet paketim bitti bir türlü giremedim aklım sende kaldı ama hep emin olabilirsin nasılsın son durumunu yazmamışsın iyice meraklandım şimdi :anneadayı::dondurma::halay:hadi güzel haberleri ver bize:dua:

Ayy kuz sen unuttun bize haber vermeyi merak ettim valla iyice son durumun nedir

Meraba kızlar bende de adetime 3 gün kala kahve lekelenme oldu daha sonra adet oldum sandım bekledim ancak kahverengi lekelenmem gün için de de devamı gelmedi 3 gün bole sürdü ve lekelenmenin bittikten 2. günü idral testi yaptum malesef negatif peki negatifse neden adetm her zaman ki gibi gelmedi ilk defa bole bişey oldu ve anlam veremedm

Bende bu ay hamilelik belirtileri yaşamama rağmen 9 martta regl oldum.ilk 2 gün yoğun kanamam oldu ,normalde de 3 gün sürer zaten.3,4 ve 5. gün damla damla lekelenme oldu .Karın ,kasık ,bağ ağrısı ,arada yaşadığım baş dönmeleri hiç geçmedi.Hatta dünden beri belim kalçam bacağım o kadar çok ağrıyo ki üstüne görme yaşıyor olabilir miyim sizce ?

Meraba kızlar bende de adetime 3 gün kala kahve lekelenme oldu daha sonra adet oldum sandım bekledim ancak kahverengi lekelenmem gün için de de devamı gelmedi 3 gün bole sürdü ve lekelenmenin bittikten 2. günü idral testi yaptum malesef negatif peki negatifse neden adetm her zaman ki gibi gelmedi ilk defa bole bişey oldu ve anlam veremedm
adetten önce benimde o şekilde oldu bu ay ama maalesef :KK43:

Merhaba kızlar yeni evliyim hep hap ile korundum hapı bırakalı bir ay oldu adetime 2 gün kala erken gebelik testi yaptım fakat negatif çıktı eve yapılan testlerden yaptım limon, diş macunu vs. Daha test için çok mu erken yoksa Hamile değilmiyimdir? Daha ilk ay denememiz önümüzde çok uzun bi yol var ama eşim
Çok istekli ondan negatif çıkmasına üzüldüm :KK43:

Selam Kızlar;

Son Adet Tarihi: 16 Aralık
Adet döngüsü : 32-34 gün
Adet günü: 5 gün
Yumurtlama günü 2-3 ocak 2018 (ovulasyon testi ile yapıldı)
Beklenen Adet Tarihi: 19 Ocak 2018

Arkadaşlar tüm bilgileri yukarıda paylaştım. 7-8 gün önce yumurtlamam gerçekleşti ve biz bu günleri değerlendirdik. Şu an da da adetime 7-9 gün arası var. Yumurtlamadan bir süre sonra kasıklarımda ağrı oluştu sanki hastalanacakmışım da ama hastalanamıyormuşum gibi. Sürekli tuvalete gittiğimde bakıyorum olmuş muyum yoksa diye ama aslında günüme de var. 1-2 defa da kasıklarıma iğne batması oldu ama geçti sonrasında bir daha tekrarlamadı. Ama akıntımda var. Bazen beyaz kremsi bazende açık sarı gibi. Acaba tekrar yumurtluyor muyum diye 2.ciye mi yumurtluyorum diye 2-3 gün önce ovulasyon testi yaptım ama negatif çıktı. Adet olcakmışım gibi sancı hala arada oluyor devam ediyor.

Hamile olma ihtimalim olabilir mi ? Böyle bir durumu yaşayıp hamile olduğunu öğrenen var mı ?

Şimdiden çok teşekkür ederim
----------------------------------------------------------------------------

Selam aynı durum bende de var. Yumurtlama dönemimden beri kasık ağrısı ara ara batma gibi sancılar oluyor. Hastalığıma 5 gün kala 6 gün öncesine kadar çıkan testten yaptım Negatif çıktı malesef. :KK43: Şuan regli günüme 3 gün var. İnşallah hamileyizdir. Ama biz çok taktığımız için ve kendimizi çok dinlediğimiz için ister istemez stres yapıyoruz. Zor biliyorum ama akışına bırakmak bizim için daha hayırlı olacak sanırım. Umarım hemencecik hamile kalırsın :) iyi günler.

Merhaba kızlar yeni evliyim hep hap ile korundum hapı bırakalı bir ay oldu adetime 2 gün kala erken gebelik testi yaptım fakat negatif çıktı eve yapılan testlerden yaptım limon, diş macunu vs. Daha test için çok mu erken yoksa Hamile değilmiyimdir? Daha ilk ay denememiz önümüzde çok uzun bi yol var ama eşim
-----------------------------------------------------------------

Canım daha ilk ay benim ilk gebeliğin 9 . ay ol5u ama kaybettim bebeği 2. Gebeliğin kürtajdan 3 3.5 ay sonra oldu

----------------------------------------------------------------------------

Selam aynı durum bende de var. Yumurtlama dönemimden beri kasık ağrısı ara ara batma gibi sancılar oluyor. Hastalığıma 5 gün kala 6 gün öncesine kadar çıkan testten yaptım Negatif çıktı malesef. :KK43: Şuan regli günüme 3 gün var. İnşallah hamileyizdir. Ama biz çok taktığımız için ve kendimizi çok dinlediğimiz için ister istemez stres yapıyoruz. Zor biliyorum ama akışına bırakmak bizim için daha hayırlı olacak sanırım. Umarım hemencecik hamile kalırsın :) iyi günler.
o bendede oldu üretime 2 hafta kala başladı kasık ağrısı hala devam ediyor adetim 4 gün geçince test yaptım pozitif çıktı inş sende öyle olursun

X