Kasık(SOL) ağrıları olanlar buraya

SuJu

Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2013
49
5
MERHABA ARKADAŞLAR BU BAŞLIK VARDI FAKAT EPEY GEÇMİŞDE YAZILMIŞ.BENDE TEKRAR GÜNCELLEMEK İSTEDİM..
BENİM ŞİKAYETİM:

Ya dün temizlik yaparken yerleri silerken ani hareketlerimde kasıklarıma iğne batırdılar sanki. Zaten bir haftadır ağrıyor. Dünde epey bir yürüyüş yaptım-yoruldum çarşıya çıktım. Dünden beride sol kasığıma hafif bastırdığımda acıo. Aynı anda sağa bastırdığımda sağda tık yokken sol kasığımda ağrı hissesiyorum. Bu sabahta akıntı gelmeye başladı. Göğüslerime çok sancılı sn lik ağrılar girio ama nadr.adetime ya 4 gün yada bir hafta var(bazen 13 ü bazen 17 sinde oluyorum)
geçen hafta test yaptım negatif...
Bu konuda bilgisi olan paylaşabilir mi?
Ama şunuda belirtmeliyim kasık ağrım adet sancımdan çok farklı...

Son düzenleme:
merhaba canm öncelikle bnde de aynı belirtiler var göğüs ağrısı hariç bnmde 10 öncesi başladı adetim bu ayın 12 sinde bnde dün test yaptım negatif hamilelik önceden testle belli olmuyomuş adet geçikmesinden sonra test yapmak gerekiyormuş burdaki arkadaşlar bu şekilde söylemişti birde yumurtlama başladıysa da bu ağrılar olabilirmiş bnde şimdilik bekliyorum inş hamile kalırız allahım amin:KK70:

vala ben artık hiç birşeyi kestiremiyorum. biraz önce çok afedersiniz vajinamın sol tarafında hafif şiddetli sancım oldu. çekilio sanki... anlamadım gitti. kist de olabilir gebelikte olabilir.
adetin geçikmesi felan denilio ama adet gününe sayılı günler kala gebe olduğunu öğrenenler imkansız dediğimiz şekilde hamile kalanlar bile varken bu vücudumda oluşan tuhaflıkları elbette de bir ümitle gebeliğe yormak istiyorum.
dilerim gebeliktir. veya kistide göz önünde bulundurursam eğer dilerim kist ağrısı değildir. ama bu ağrım bu ay başladı...( zaten korunmuoruz. )
dicek çok daha fazla söz yok beklemekten hayırlısını dilemekten ümit etmekten başka...

Neden kimse cvp vermiyor...
Bir kaç yıl önce epey aktifmiş bu forum ama şimdi parmakla sayılabilicek kadar üyeler girio. Bakıo çoğu yorum bile yapmıo.
Boşuna mı açıyoruz başlıkları. Birbirimize yardımcı olamicaksak kadın olarak napalım üyelikten çıkalım mı yani illa?

X