Kasıkta aci bibeeeeer gibi yanma

betulyazgan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2024
3
0
36
Merhaba araniza yeni katıldım 7 yildir evliyim hayatimda bir ilk gecen gece sag tarafima bicak saplanmasi ile uyandim.mesanede agri ile.midem bulaniyordu acile gittik sabah idrar yolu enfeksiyonum oldugu soylendi antibiyotik verildi lakin ben hayatimda boyle bir sey yasamadim acibiber surmuscesine kasiklarimda bir yanma var bacagima kadar yansıyor.oturamiyorum yanmadan.hala daha yan agrilarim batmalarim mevcut .ama bu yanma beni deli ediyorrr sizdede boyle olan varmiydi hic aranizda kasik yanmasi biber sürmüş gbi o an buz falan torbasi koyasim geliyor

Evet sistit oldum 😭 yürüyemiyordum enfeksiyonu engelleyecek doktorunuzun önerdiği iki antibiyotiğide zamanında kesinlikle önerdiği şekilde kullanın lütfen geçmiş olsun 😭💔

Antibiyotik kullaniyorum bir adet ama yanma berbat dışardan bacaklarim ile kalcamin bitis yerinden bir basliyor kasıklarım yaniyor aci biber sürmüş gibi geberiyorum bu yanmaya bennn acayip bir yanma hisssi bu daha evvela hayatimda hic yasamadim bunu kasiklarimin yanmasi beni delirtiyor

Evet sistit oldum 😭 yürüyemiyordum enfeksiyonu engelleyecek doktorunuzun önerdiği iki antibiyotiğide zamanında kesinlikle önerdiği şekilde kullanın lütfen geçmiş olsun 😭💔
Su an bile yanıyorum ya bayramdan sonraya kaldi ultrason da ya tas ya da kum döküyorum galiba diyorum yoksa bu kasık yanmasi neden olsun ki dyorum deliricegim

X