Kasım 2013 te hamile olduğunu öğrenenler buraya

Merhaba herkese. Bende 13. Haftamı bitirdim. Aranıza yeni katıldım. Hepimize sağlıklı, mutlu, rahat bir hamilelik dönemi diliyorum...

çok üzüldüm :KK43:( kaç hafatlıkken kaybettin bebeğini . Rabbim hayırlısıyla bir daha sana hayırlı bebekler nasip eder inşallah arkadaşım

7+2 günlükken kaybetmişim ama 11 gün sonra öğrendim karnımda öldüğünü :KK43:inşallah tek isteğim o ama içime artık o korku düştü bir kere.. kaybetme korkusu... ilk gebeliğimdi ve hüsranla sonuçlandı. hiç böyle sıkıntılarımın olacağını düşünmezdim çok rahattım herkes gibi rahat geçiririm diye düşünüyordum. artık bi daha hamile kalabilirsem allahın izniyle nasıl olurum bilmiyorum. hayırlısı artık veren de allah alan da...

kızlarr bende 22 kasımda hamıleleıgımı ogrenennlerdenım suan cok şukur 9. haftaya gırdm oncesınde ıkı dusugum oldu pıhtılaşma ıcın ıgne ve asprın kullanıyorum, dusuklerımden sonra uzun sure hamıle kalalamdım ve bu mucıze gıbı geldı, herhafta doktora gıdıyruom kendımı alamıyorum cok korkuyurum bişe olacak dıe:KK43:( şimdilik doktorum olumsuz bişe sölemedi hersey yolunda diooo, ama ben bu korkudan kurtulamıyorum , bidee 6. ve 7. haftalarda aşırı bulantım oldu amma şimdi bir anda kesıldı, kesıldıgı an doktora gıtttım cok sukur bısey yoktu, sizdede böle bulnatısı kesılen oldumu, bulantı olmayınca hep telaşlanıyorum, alllah hepımızn bebeklerını bagıslasınnn

Kızlar
8+2 hamileyim bende şuan. bugün kasıklarım çok ağrıyo ve kahverengi akıntım oldu çok korktum doktoruma ulaşamıyorum ameliyattaymış kötü bişey mi oluyo yardım edinnn ???

benimde o haftalarda oldu canım şimdi 11+4 günlük oldum doktorum riske atmayalım dedim progestan iğne verdi hemen kesildi. Doktoruna bir danış derim :)

SEvgili hamişlerrr,
Bugün annemin tavsiyesiyle kendime inanılmaz bi muciza buldummmmm nasıl da düşünememişim kaç gündürrrr :KK70: gebelikte kabızlık sorunu yaşayan varsa hemen söyleyin ACI BİBER inanılmaz iyi geliyoooo :KK70: :KK70:

benimde o haftalarda oldu canım şimdi 11+4 günlük oldum doktorum riske atmayalım dedim progestan iğne verdi hemen kesildi. Doktoruna bir danış derim :)

canım bende gittim doktora iğne vuruldum progestan verdi kullanıyorum bide şimdi yarıyıl tatiline denk geldi yatıyorum annecim geldi bakıyo bana süperim çok şükür :)

kızlarr bende 22 kasımda hamıleleıgımı ogrenennlerdenım suan cok şukur 9. haftaya gırdm oncesınde ıkı dusugum oldu pıhtılaşma ıcın ıgne ve asprın kullanıyorum, dusuklerımden sonra uzun sure hamıle kalalamdım ve bu mucıze gıbı geldı, herhafta doktora gıdıyruom kendımı alamıyorum cok korkuyurum bişe olacak dıe:KK43:( şimdilik doktorum olumsuz bişe sölemedi hersey yolunda diooo, ama ben bu korkudan kurtulamıyorum , bidee 6. ve 7. haftalarda aşırı bulantım oldu amma şimdi bir anda kesıldı, kesıldıgı an doktora gıtttım cok sukur bısey yoktu, sizdede böle bulnatısı kesılen oldumu, bulantı olmayınca hep telaşlanıyorum, alllah hepımızn bebeklerını bagıslasınnn

Umarım herşey yolunda gider bundan sonra, Benimde özellikle 9 ve 10. Haftalar bulantım oldu sonra kesildi 14. Haftadayım şimdi bulantım olmuyor çok şükür, bende her her hafta doktora gitmek istiyorum iyi olduğunu duymak çok iyi geliyor, sizinde bulantınız olmaz umuyorum, inşallah rahat geçiririz bu dönemi.

Merhaba kızlar uzun zamandır annemin yanında oldugum için pek foruma giremedim. Ben 14. haftama girdim ama dün akşam kanamam oldu biraz ama kesildi ilginç olan hamileligimin başından beridir her ayın 30'unda kanamam azcık olup aynı gün kesiliyor sanki adet oluyormuşum gibi. Bazı kadınların hamileliklerinde adet görebildiklerini duymustum doktoruma sordum ama bununla ilgili bir cvp alamadım:KK43: aranızda bu durumu yaşayan veya etrafında böyle olan birisi varmı? Böyle birsey sizde duydunuzmu? Bilginiz varsa cevaplarsanız çok sevinirim. Sevgiler...

kızlar bende tüp bebek tedavisi ile hamiş kaldım şükürler olsun daha kesemizi göremedik bakalım haftaya keseyide görünce için biraz daha rahatlıycak aranıza benide alın :))

Canim merhaba nasilsin? En son kasim 2013 te hamile olanlar topiginde gorusmustuk. Hatrini sormak istedim, bebislerin nasil canim?:KK16::KK16: bende bir degisiklik yok o guzel haberi alamadim hala:KK5:

Canim merhaba nasilsin? En son kasim 2013 te hamile olanlar topiginde gorusmustuk. Hatrini sormak istedim, bebislerin nasil canim?:KK16::KK16: bende bir degisiklik yok o guzel haberi alamadim hala:KK5:

canım benim iyiyim cok teşekkür ederim sen nasılsın? bebişlerim iyi şükürler olsun 5.5 aylık olduk sag salim kucağıma almak için hergün yalvarıyorum rabbime hamile kalmakla iş bitmiyormuş gerçekten..3 aylıkken fln düşük tehlikesi fln atlattık ama şu anda iyiyiz şükürler olsun..sen nasılsın? tedaviye devam ediyormusun?neler yaptın cnm kasım ayından beri..inşallah en kısa zamanda rabbim seninde yüzünü güldürecektir dua etmekten asla vazgeçme canım..

canım benim iyiyim cok teşekkür ederim sen nasılsın? bebişlerim iyi şükürler olsun 5.5 aylık olduk sag salim kucağıma almak için hergün yalvarıyorum rabbime hamile kalmakla iş bitmiyormuş gerçekten..3 aylıkken fln düşük tehlikesi fln atlattık ama şu anda iyiyiz şükürler olsun..sen nasılsın? tedaviye devam ediyormusun?neler yaptın cnm kasım ayından beri..inşallah en kısa zamanda rabbim seninde yüzünü güldürecektir dua etmekten asla vazgeçme canım..

Masallah canim yaa cogu gitmis bile bi bakmissin kucagindalar:KK76: oyy yerim ben onlari minik kuslar, mis kokulular :KK16::KK16: Allahim insallah ben dahil tum isteyenlere nasip etsin hayirlisi ile.. ben biraktigin gibiyim canim en son kasim ayinda gittim dr.a. Catlatma ignesi olmustum hatirlarsan ama tutmadi.Esimde ileri hareketlilik ve morfoloji sorunu cikti testte. 3 ay keciboynuzu kuru yaptim ama henuz bisey yok. Dr. A da hic gitmedi ilac kullanmiyor, oluruna biraktik anlayacagin..:KK50::KK14: ne olacak bilmiyorum..

Masallah canim yaa cogu gitmis bile bi bakmissin kucagindalar:KK76: oyy yerim ben onlari minik kuslar, mis kokulular :KK16::KK16: Allahim insallah ben dahil tum isteyenlere nasip etsin hayirlisi ile.. ben biraktigin gibiyim canim en son kasim ayinda gittim dr.a. Catlatma ignesi olmustum hatirlarsan ama tutmadi.Esimde ileri hareketlilik ve morfoloji sorunu cikti testte. 3 ay keciboynuzu kuru yaptim ama henuz bisey yok. Dr. A da hic gitmedi ilac kullanmiyor, oluruna biraktik anlayacagin..:KK50::KK14: ne olacak bilmiyorum..

amin bitanem inşallah en kısa zamanda seninde önce göbişin sonra kucağın dolucaktır rabbim çok büyük..ama tedavi olsa keşke eşin bende okadar büyük sorun olmamasına rağmen 2 aşılama 2 tüp yaptırdık en son tüp denememizde tuttu gerçi hersey yaradandan ama biz dalap edelimki rabbimde bizlere mükafatını versin ben öyle düşünüyorum canım birde her akşam okuyabildiğin kadar kenzül arş suresini oku ben tedavi süresince sürekli okudum ve rabbimin yakarışımı duyduğuna inanıyorum...niyet et ve oku gerçekten cok cok faydalı bir dua..

amin bitanem inşallah en kısa zamanda seninde önce göbişin sonra kucağın dolucaktır rabbim çok büyük..ama tedavi olsa keşke eşin bende okadar büyük sorun olmamasına rağmen 2 aşılama 2 tüp yaptırdık en son tüp denememizde tuttu gerçi hersey yaradandan ama biz dalap edelimki rabbimde bizlere mükafatını versin ben öyle düşünüyorum canım birde her akşam okuyabildiğin kadar kenzül arş suresini oku ben tedavi süresince sürekli okudum ve rabbimin yakarışımı duyduğuna inanıyorum...niyet et ve oku gerçekten cok cok faydalı bir dua..

Sagol canim Allah razi olsun, Meryem Suresinin okundugunu duymustum ama bu sureyi bilmiyordum okuyacagim Allahin izniyle.. yakin zamandada dr.a gitmek icin ikna etmeliyim esimi cunku durup beklemekle de olmuyor:KK50: tabiki verende alanda Allah, o istedigi zaman olacak belki tedaviyle belkide tedavisiz bilemeyiz ama insan elinden geleni yapmali.. opuyorum seni kendine iyi bak goruselim yine:KK16:

slm arkadaşlar hamile bayanlardan yasin topluyoruz 41 tane 16tane okundu 25 tane kaldı allah rızası için okursanız çok mutlu olucam malum hamile bayanları bir arada bulmak çok zor...

selam kızlar millet dağılmış bende dahil olmak üzere....

haayat?sen yaşıyo muydun yaa ilk aylar vardın sonra görünmedin bi daha bende merak ettim seni,ee konu sahibi olmayında hepimiz dağıldık ee neler yapıyosun nasıl gidiyo hamilelik?bebişler nasıl?

haayat da sende ilk aydsn sonra buraya girmez oldunuz kızlar adınıza endişelenmiştim uzun zaman girmediniz çünkü,ne yaptınız diye merak ettim,bebişlerinizin iyi olmasına çook sevindim çok şükür bugünlere gelebildik,neden ortadan kayboldunuz ki?

haayat da sende ilk aydsn sonra buraya girmez oldunuz kızlar adınıza endişelenmiştim uzun zaman girmediniz çünkü,ne yaptınız diye merak ettim,bebişlerinizin iyi olmasına çook sevindim çok şükür bugünlere gelebildik,neden ortadan kayboldunuz ki?

ayy evet cnm ya sorma ilk zamanlar cok zor geçti giremedim hiç şimdide ağırlaştım iyice arada giriyorum okuyup çıkıyorum yazmıyorum öle pek..sen nasılsın nasıl geçiyor hamilelik bebişn cinsiyeti ne tatlım?

X