Aşılama Kasım ayı aşılama yaptıranlar ve pozitif sonuç alanlar buraya 🥰

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

ebrsngl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2020
38
8
28
Kızlar 3 senelik evliyim ve hamile kalamadım pko var eşimde varikoselden ameliyat oldu 25 kasımda aşılama yapıldı gonal f 75 vuruldum 5 gün ve 3 tane yumurtam oluştu sonra 3 tane çatlatma iğnesi verdi doktorum onları vurdum 36 saat sonrada aşılama yapıldı bugün üçüncü günüm neden bilmiyorum ama şansım %25 olmasına rağmen çok umutluyum olacak gibi hissediyorum sadece kasık ve bel ağrım var ama günler geçmek bilmiyor sizde durumlar ne ilk aşılamada pozitif sonuç alanlar belirtiler nelerdi hadi bizlerede umut olun 🤲🥰

Sonuç belli oldumu gebelik varmı

Henüz belli değil canım bugün 11.günüm 14 gün olmasını bekliyorum
Bende aşılama konusunu takipteyim 15 aralıkta iğneye başlatıcak dr.m aşılama yapılıcak hem çok korkuyorum hem vesiledir diye dua ediyorum inş.hamilesinizdir banada dua edin

Bende aşılama konusunu takipteyim 15 aralıkta iğneye başlatıcak dr.m aşılama yapılıcak hem çok korkuyorum hem vesiledir diye dua ediyorum inş.hamilesinizdir banada dua edin
Hiç korkmayın çok kısa bir işlem ve hiç ağrı olmuyor kendinizi asla kasmayın Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın inşallah ikimizde pozitif sonuç alırız teşekkür ederim 🤲

Ben bugün oldum korkma uzun bir işlem değil ne zaman bittiğini anlamıyorsun bile inşallah hepimizin ki tutar benim yumurta kalitem düşük insallah olur

Benim bugün 11.günüm evet herkes aşılamada hamile kalma şansı çok düşük diyor ama Allahtan umut kesilmez özel değilse eğer sizin sorununuz neydi
Aslında kalan da çok ama şans siz test yaptınız mı hiç benim amh değerim düşüktu bir ay sonra tekrar yapıldı biraz yükselmiş ben bitkisel şeyler yedim hep ama fsh değerim çok yüksek çıktı doktor asilama yapalım dedi birtane kendiliğinden gebelik vardı düşük oldu

Aslında kalan da çok ama şans siz test yaptınız mı hiç benim amh değerim düşüktu bir ay sonra tekrar yapıldı biraz yükselmiş ben bitkisel şeyler yedim hep ama fsh değerim çok yüksek çıktı doktor asilama yapalım dedi birtane kendiliğinden gebelik vardı düşük oldu
Hayır test yapmadım doktorum kan testi yaptırmam gerektiğini söyledi onun için 14üncü günü bekliyorum sizin şansınız daha yüksek aslında en azından kendiliğinden hamile kalabilmişsiniz ben 3 senedir tedavi görüyorum ama olmadı hiç bendede hafif pko var

Hayır test yapmadım doktorum kan testi yaptırmam gerektiğini söyledi onun için 14üncü günü bekliyorum sizin şansınız daha yüksek aslında en azından kendiliğinden hamile kalabilmişsiniz ben 3 senedir tedavi görüyorum ama olmadı hiç bendede hafif pko var
Aslında pko alıp aşılama çok hamile kalan var benim yumurtam az ve kalitesiz bilmiyorum Allah büyüktür ikimizinde Allah yardımcısı olsun haber et test yaparsan bizi zaten birbirimiz anlarız

Aslında pko alıp aşılama çok hamile kalan var benim yumurtam az ve kalitesiz bilmiyorum Allah büyüktür ikimizinde Allah yardımcısı olsun haber et test yaparsan bizi zaten birbirimiz anlarız
Kesinlikle haklısın canım dışardan birine durumu anlatınca aman boşver elbet olur diyorlar ama ne çektiğimizi bilen yok haber ederim tabi inşallah pozitif olur dua edelim birbirimize 🤲

Kesinlikle haklısın canım dışardan birine durumu anlatınca aman boşver elbet olur diyorlar ama ne çektiğimizi bilen yok haber ederim tabi inşallah pozitif olur dua edelim birbirimize 🤲
İnşallah hayırlı haberler alalım 🤲 bana doktor birgün arayla ilişki dedi size de dedi mi doktor

20 Kasımda 3. aşılamamız oldu; ilk ikisi klomen + Ovitrelle, üçüncüsü ise fostimon+ Ovitrelle ve maalesef 3 Aralıkta tam da adet takvimime uyan tarihte adet oldum 😔 Bu gerçekten çok üzücü bi durum. Her seferinde adetle sonuçlanan bir siklus (sevgili doktorlarımızın deyişiyle).
Ben ve eşimde bir sorun yok, aşılamaya zaman mı kaybettik bilmiyorum..
Şimdi tekrar Fostimon başladık aşılama için..

X