KAYINVALİDE NE YAPMAK İSTİYOR?

nisanlibiri1

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2024
1
-3
Selam, ben nişanlıyım 2 ay sonra düğünüm var sözde. Sizlere bir şey danışmak istiyorum objektif olursanız sevinirim ben mi yanlış düşünüyorum bilmiyorum. Benim kayınvalide o kadar gösterişi sever ki kendi akrabalarına dahi benim evlatlarım gelin değil benim kızım. Biz zenginiz eviniz var. hep böyle. Ama laf. Biz altın konusunda gücünüz neye yetiyorsa dedik bir miktar biçmedik. Telefondan bir şey gösterirken gördüm halıya koymuş 6-7 tane burma tuğra kolye. beni düşünün bilezik almaya seçtirmeye götürmediler bile. nisanda takılan bol dedim kücültcektik. telefonda resmi gördüm koluna da takmış. insan demez mi sattıklarında zarar etmesinler iyisi olsun? dün konusuyoruz botox yaptırcam kayınvalideyim ahahwy. kücük ev aletlerim bozuldu. camasır makinası ve kurutma makinası aldım dedi :) ben aldim diye. :) her neyse dikey süpürge alıcam kendime anne dedi bende almadım hediye alır mısın banada dedim tmm dedi. Aradan 1 saat sonra nisanlım sen nasıl annemden istersin beni ezip cignedin . sen nankörsün allah yanına bırakmasın bir sürü sey söyledi sabrımın son sınırınrayım diye bitirmek istedi kısaca bende tamam dedim engelledim. Soramamış olabilirim ama ne yapmalıyım?

Selam, ben nişanlıyım 2 ay sonra düğünüm var sözde. Sizlere bir şey danışmak istiyorum objektif olursanız sevinirim ben mi yanlış düşünüyorum bilmiyorum. Benim kayınvalide o kadar gösterişi sever ki kendi akrabalarına dahi benim evlatlarım gelin değil benim kızım. Biz zenginiz eviniz var. hep böyle. Ama laf. Biz altın konusunda gücünüz neye yetiyorsa dedik bir miktar biçmedik. Telefondan bir şey gösterirken gördüm halıya koymuş 6-7 tane burma bilezik tuğra kolye. beni düşünün bilezik almaya seçtirmeye götürmediler bile. nisanda takılan bol dedim kücültcektik. telefonda resmi gördüm koluna da takmış. insan demez mi sattıklarında zarar etmesinler iyisi olsun? dün konusuyoruz botox yaptırcam kayınvalideyim ahahwy. kücük ev aletlerim bozuldu. camasır makinası ve kurutma makinası aldım dedi :) ben aldim diye. :) her neyse dikey süpürge alıcam kendime anne dedi bende almadım hediye alır mısın banada dedim tmm dedi. Aradan 1 saat sonra nisanlım sen nasıl annemden istersin beni ezip cignedin . sen nankörsün allah yanına bırakmasın bir sürü sey söyledi sabrımın son sınırınrayım diye bitirmek istedi kısaca bende tamam dedim engelledim. Soramamış olabilirim ama ne yapmalıyım?
Afedersin ama nişanlın salakmı?Ne alaka bu tepki?
Keşke istemeseydin kaynanandan ama nişanlının tepkisi bana çok saçma geldi bir süpürge için.

neyse dikey süpürge alıcam kendime anne dedi bende almadım hediye alır mısın banada dedim tmm dedi.

Hediye al bana dersen o hediye olmaz zaten. Hem neden almak zorunda almayacağım dese ayıp olacak falan emrivaki yani bu. Kendi süpürgeni kendin al bir zahmet. Böyle insanla bende evlenmem. Doğru mu anladım bilmiyorum konu arabic hair.

Kim kime ne demiş, kim neyi alıyormuş anlamadım ama madem altın miktarı sizin için önemliydi, o zaman yalandan gücünüz neye yeterse demek yerine bi miktar belirleseydiniz..

Ikincisi; daha nişanlıyken böyle konuşan bi adamla sakın barışmayın ve evlenmeyin.. Rengini belli etmiş, bile bile lades etmek olur..

Selam, ben nişanlıyım 2 ay sonra düğünüm var sözde. Sizlere bir şey danışmak istiyorum objektif olursanız sevinirim ben mi yanlış düşünüyorum bilmiyorum. Benim kayınvalide o kadar gösterişi sever ki kendi akrabalarına dahi benim evlatlarım gelin değil benim kızım. Biz zenginiz eviniz var. hep böyle. Ama laf. Biz altın konusunda gücünüz neye yetiyorsa dedik bir miktar biçmedik. Telefondan bir şey gösterirken gördüm halıya koymuş 6-7 tane burma bilezik tuğra kolye. beni düşünün bilezik almaya seçtirmeye götürmediler bile. nisanda takılan bol dedim kücültcektik. telefonda resmi gördüm koluna da takmış. insan demez mi sattıklarında zarar etmesinler iyisi olsun? dün konusuyoruz botox yaptırcam kayınvalideyim ahahwy. kücük ev aletlerim bozuldu. camasır makinası ve kurutma makinası aldım dedi :) ben aldim diye. :) her neyse dikey süpürge alıcam kendime anne dedi bende almadım hediye alır mısın banada dedim tmm dedi. Aradan 1 saat sonra nisanlım sen nasıl annemden istersin beni ezip cignedin . sen nankörsün allah yanına bırakmasın bir sürü sey söyledi sabrımın son sınırınrayım diye bitirmek istedi kısaca bende tamam dedim engelledim. Soramamış olabilirim ama ne yapmalıyım?
Ne anlatmaya çalıştığın anlaşılmıyor, yazını düzenler misin? Karmaşık cümleler var sadece.
Bu kadar istiyorsanız her şeyi istek yapsaydınız, hem hiçbir şey istemem deyip hem de o olmadı bu olmadı diye içten içe kudurulmaz. Bir de öyle süpürge istemeye falan utanmadınız mı ya cidden.

Konuyu çok anlamadım ama bu kadar laf edecekseniz arkalarından konuşmak yerine yüzlerine ne kadar altın karşılığında evleneceğinizi söyleseydiniz. Siz ederinizi söyleyememişsiniz onlar da size kafalarına göre eder belirlemişler.

Ev aletleri meselesini hiç anlamadım.

Ne istemiş kaynanadan ben anlamadım konusunu. Kaynana konu sahibinimi kiskaniyormus
Ben anladığım kadarıyla yorum yaptım.😁
Kaynana kendine çamaşır kurutma makinesi almış gelininden sonra.Dikey süpûrgede alıcam demiş gelinde banada hediyye alsana anne ben almadım söylemiş.Sonra nişanlısıda arayıp saydırmış nasil annemden istersin çignersin beni falan saçmalamış.Yani böyle.😂

Ben anladığım kadarıyla yorum yaptım.😁
Kaynana kendine çamaşır kurutma makinesi almış gelininden sonra.Dikey süpûrgede alıcam demiş gelinde banada hediyye alsana anne ben almadım söylemiş.Sonra nişanlısıda arayıp saydırmış nasil annemden istersin çignersin beni falan saçmalamış.Yani böyle.😂

Açıkçası biraz çingen bulmuş olabilir bu tavrı nişanlısı bugün alışverişte bir kadın bana maydanoz alır mısın dedi haha ben ne hissettim ise onu hissetmiş olmalı. 😆😆😋 Hem para kimde ise Süleyman odur istediğini alır yaptırır konu sahibine nee parası cebinden mi çıkıyor herkes ona mı kanalize olacak. Botoksuna kadar yazmış.

Gücünüz neye yetiyorsa diyorsunuz, ama bir sürü beklentiniz var. Kendiniz yapin. Takilacak altin hediyedir. Yani beni de götürüp sectirmediler ne gerek var. Ama sizin is olmaz gibi görünüyor burdan
Ek not: kadin kendine istedigi harcamayi yapar. Sizi ilgilendirmez

Açıkçası biraz çingen bulmuş olabilir bu tavrı nişanlısı bugün alışverişte bir kadın bana maydanoz alır mısın dedi haha ben ne hissettim ise onu hissetmiş olmalı. 😆😆😋 Hem para kimde ise Süleyman odur istediğini alır yaptırır konu sahibine nee parası cebinden mi çıkıyor herkes ona mı kanalize olacak. Botoksuna kadar yazmış.
Konu sahibi kaynanam beni kıskanıyor diyor işte yarışıyor benle kisaca bunu söylemek istedi herhalde.Ama zaten tanıyorsun nasıl bir tip olduğunu ne diye bir şey istiyorsun bilmiyormusun oğluna başka bir şekilde söyler senin dedigin gibi değil.Istemesi ayrı saçma zaten oraya hiç girmiyorum.
Bana en saçma erkegin tavırları geldi beni nasıl çignersin falan neya süpürge için çıkan olaya bak.🤣🤣

Konu sahibi kaynanam beni kıskanıyor diyor işte yarışıyor benle kisaca bunu söylemek istedi herhalde.Ama zaten tanıyorsun nasıl bir tip olduğunu ne diye bir şey istiyorsun bilmiyormusun oğluna başka bir şekilde söyler senin dedigin gibi değil.Istemesi ayrı saçma zaten oraya hiç girmiyorum.
Bana en saçma erkegin tavırları geldi beni nasıl çignersin falan neya süpürge için çıkan olaya bak.🤣🤣

Yani iki evlenecek yaşta yetişkin koca insanlar değil mi? bunlar adam haklı bana söyle ben iskele nişanlısı mıyım demiş, küçük çocuklar ailelerinden birşey ister ya aynı böyle olmuş. Durumu iyi diye nasıl olsa alır diye düşünmüş ne uygun görürseniz diye şimdide kuruluyor 😆 ayrıca bence kadının rutini o bakımlı kendine bakıyor yaşıyor bu hayatı nedense 2 günlük gelin onun kendisini kıskandığını düşünüyor komik. Kişisel harcamalarının hesabını mı verecek hayırdır 😋

X