KAYINVALİDE NE YAPMAK İSTİYOR?

Yani neden evlenmeden bu kadar yüz göz olup bir şeyler istiyorsunuz. Yoksa paran sonra al. Dün bir bugün iki lafı yemişsin işte afiyet olsun

Yani iki evlenecek yaşta yetişkin koca insanlar değil mi? bunlar adam haklı bana söyle ben iskele nişanlısı mıyım demiş, küçük çocuklar ailelerinden birşey ister ya aynı böyle olmuş. Durumu iyi diye nasıl olsa alır diye düşünmüş ne uygun görürseniz diye şimdide kuruluyor 😆 ayrıca bence kadının rutini o bakımlı kendine bakıyor yaşıyor bu hayatı nedense 2 günlük gelin onun kendisini kıskandığını düşünüyor komik. Kişisel harcamalarının hesabını mı verecek hayırdır 😋
Haklısın.
Yinede erkek sakin bir dille değilde öküz gibi konuşmuşsa oda hatalı öyle birisiyle ilişki yürümez.Kaynanada zaten kendi parasiysa keyfine bakar benim anneminde makinesi falan eskidi yenisini almak istiyor gelinle ayni anda alsa nisbetmi sayacak gelin şimdi annem mesela sever yeni eşyalar almayı kendinede bakım yapan kadın.🤔🤣

Nisanlınızın üslubu çirkin olsa da adam haklı. Gidin kendiniz alın. Kendi anne babanızdan isteyin. Bohça yapmalıdır, ev eşya almadılar denediniz yüksek ihtimalle her şeyi yapmışlar bir tek dik süpürge eksik kalmış. Onu da kendiniz alın.

Ayrıca kadının botoksundan, evine aldığı eşyadan sizene.

Niye süpürge istedin ki istenmez alırsa alır. Kadında evine istediğini alır kendi parasıyla değil mi? Nişanlınızda sizde haksızsınız.

Tamam biz burada genel olarak kayınvalidelerden pek haz etmeyiz. Ama bu kayınvalidede bir sıkıntı göremiyorum. Kadın evine aldığı çamaşır makinesinin, süpürgenin, yaptırdığı botoksun hesabını mı verecek.

Ama adamdan bir cacık olmaz, o da ayrı konu.

Kız dur hele sakinleş papatya çayı iç.
Halı üzerinde altınlar, koluna takmış bilezik.
Nişanda bol takmış.
Kv seni kıskanıp bişeyler almış.
Dikey süpürge al dedin kv ne, nişanlın kızıp ayrılıyor.
Anladım ki altınlar, ev süpürge konuyu net anlat.
Ahhaha demek ki neymiş parmağa nişan halkası girdiği anda kayınvalide ile yarışma ve ondan bir sürü şey bekleme Ayrıca kayınvalideye kendine aldigi hiçbir şeyi asla layık görmeme modu otomatikman yükleniyormuş 😁
Yahu konu sahibi daha dün bir bugün iki sana ne kadının maddi durumundan Sana ne altınlarından Sana ne eşyalarını değiştirmesinden niye yarışa girdin ki niye

Zaten bir şey istemedim ayağına kadını yavaş yavaş sömürmek istemişsiniz höst demiş.
Allahtan istememişsiniz ya bide isteseydiniz. Süpürgenizi de kendiniz alın bir zahmet ya. Ya da nişanlına söyle. Evlenecek olan sizsiniz şu insanları bir salın.

bi beklentiniz varsa karşı tarafa dair, o beklentinizi en başında söylemelisiniz insanlar peygamber değil ki vahiy gelsin alsın, nişanlın zaten şimdiden beddua ediyorsa ilerde çekeceğin var demekki bitmesi daha hayırlı olmuş.

X