kayinvalidemle gorusmek istemiyorum

Se_n_299

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2018
2.716
1.709
38
eski konularimdan bilir kv le ayni binada oturduk kadin ne kadar iyi davransan da hep daha fazlasini ister. yemekler beraber yensin istedi hayir dedik bana kin tuttu. hep alttan aldim kayinpederim cok iyi ama. neyse kucuk cocugumun pesinde cok kosuyormusum vs heryerde bana laf sokmalar tabi yemekleri beraber yemeyi kabul etmedim ya bana tavir aldi. yok bezi gec biraktirmisim 34 aylikken birakti. ama 34 aylik olana kadar bana laf sokmalar milletin icinde ay bu daha bezi birakmadi vs. 14 aylikken bebegim tutturdu emzirmeyi bırak bu kadar emzirilirmi bu. evime her an cat kapi gelmesi. bir eltim var baktim oda sinsi cikti oda beni onla bir olup kucuk dusurmeye calismalar elticilik yapiyo yani. neyse measafe koydum tasinip 10 gunde bir gtmeye basladim. bi turlu huzur vermiyo. ayni evi bile teklifetti bana kac kere kv. gercekten delireceğim arkadaslar bunaldım. gecen gun kotu kavga ettik kaynimla. o x partiyi tutuyor ben y partiyi. durmadan yok iste benim verdigim partiye oy veren vatan haini vs garip garip konusuyo. laf arasinda s.. lak. s. lak konusma dedi bende simdiye kadar sessizdim sen kime diyon onu diye bi bagrdim sensin s... lak dedim. 1 dkdaha münakaşa ettik. kv surati asıldı tabi ogluna laf soyluyorum ya. neyse bu tartisigimin kv arkamdan cocuga zaten ben ona bu eve kamera taktirrim cocugu birakirsam ise girersem demisim ki bu kisim yalan. surekli kadin diger eltimi tutar beni böyle dışlar. es ailesi kibirli hep biz hakliyiz oyle bi aile. sanki onlar cennetlik gerisi cehennemlik surekli bas ağrısı gittigimde ... kayniniz size s.. lak dese siz kizmazmisiniz yada kisacasi gercekten bunaltti gercekten. surekli beni elestryo cocugum diger odaya gidince 2.3 yaslarinda ben pesinden gidicem birak gitsin park a gideriz sen kalkma bsy olmaz diyo bunalttilar artik beni çocuğumla istedigim gibi ilgilenirim kime ne yaa bu arada tasindik

Son düzenleme:
eski konularimdan bilir kv le ayni binada oturduk kadin ne kadar iyi davransan da hep daha fazlasini ister. yemekler beraber yensin istedi hayir dedik bana kin tuttu. hep alttan aldim kayinpederim cok iyi ama. neyse kucuk cocugumun pesinde cok kosuyormusum vs heryerde bana laf sokmalar tabi yemekleri beraber yemeyi kabul etmedim ya bana tavir aldi. yok bezi gec biraktirmisim 34 aylikken birakti. ama 34 aylik olana kadar bana laf sokmalar milletin icinde ay bu daha bezi birakmadi vs. 14 aylikken bebegim tutturdu emzirmeyi bırak bu kadar emzirilirmi bu. evime her an cat kapi gelmesi. bir eltim var baktim oda sinsi cikti oda beni onla bir olup kucuk dusurmeye calismalar elticilik yapiyo yani. neyse measafe koydum tasinip 10 gunde bir gtmeye basladim. bi turlu huzur vermiyo. ayni evi bile teklifetti bana kac kere kv. gercekten delireceğim arkadaslar bunaldım. gecen gun kotu kavga ettik kaynimla. o x partiyi tutuyor ben y partiyi. durmadan yok iste benim verdigim partiye oy veren vatan haini vs garip garip konusuyo. laf arasinda s.. lak. s. lak konusma dedi bende simdiye kadar sessizdim sen kime diyon onu diye bi bagrdim sensin s... lak dedim. 1 dkdaha münakaşa ettik. kv surati asıldı tabi ogluna laf soyluyorum ya. neyse bu tartisigimin kv arkamdan cocuga zaten ben ona bu eve kamera taktirrim cocugu birakirsam ise girersem demisim ki bu kisim yalan. surekli kadin diger eltimi tutar beni böyle dışlar. es ailesi kibirli hep biz hakliyiz oyle bi aile. sanki onlar cennetlik gerisi cehennemlik surekli bas ağrısı gittigimde ... kayniniz size s.. lak dese siz kizmazmisiniz yada kisacasi gercekten bunaltti gercekten. surekli beni elestryo cocugum diger odaya gidince 2.3 yaslarinda ben pesinden gidicem birak gitsin park a gideriz sen kalkma bsy olmaz diyo bunalttilar artik beni çocuğumla istedigim gibi ilgilenirim kime ne yaa
Aile büyükleri ile hatta hickimseyle siyaset konuşmayın.Yanyana oturmak kaynananiza çok karışma hakkı vermis.

Konu her ne olursa olsun ne kaynım nede eşim bana s..lak diyemez dedirtmemde. Zaten eşimde dedirtmez direk müdahale eder. Aile içinde hakaret olmaması lazım. Sizde biraz az görüşmeye çalışın mesafe herzaman iyidir

eski konularimdan bilir kv le ayni binada oturduk kadin ne kadar iyi davransan da hep daha fazlasini ister. yemekler beraber yensin istedi hayir dedik bana kin tuttu. hep alttan aldim kayinpederim cok iyi ama. neyse kucuk cocugumun pesinde cok kosuyormusum vs heryerde bana laf sokmalar tabi yemekleri beraber yemeyi kabul etmedim ya bana tavir aldi. yok bezi gec biraktirmisim 34 aylikken birakti. ama 34 aylik olana kadar bana laf sokmalar milletin icinde ay bu daha bezi birakmadi vs. 14 aylikken bebegim tutturdu emzirmeyi bırak bu kadar emzirilirmi bu. evime her an cat kapi gelmesi. bir eltim var baktim oda sinsi cikti oda beni onla bir olup kucuk dusurmeye calismalar elticilik yapiyo yani. neyse measafe koydum tasinip 10 gunde bir gtmeye basladim. bi turlu huzur vermiyo. ayni evi bile teklifetti bana kac kere kv. gercekten delireceğim arkadaslar bunaldım. gecen gun kotu kavga ettik kaynimla. o x partiyi tutuyor ben y partiyi. durmadan yok iste benim verdigim partiye oy veren vatan haini vs garip garip konusuyo. laf arasinda s.. lak. s. lak konusma dedi bende simdiye kadar sessizdim sen kime diyon onu diye bi bagrdim sensin s... lak dedim. 1 dkdaha münakaşa ettik. kv surati asıldı tabi ogluna laf soyluyorum ya. neyse bu tartisigimin kv arkamdan cocuga zaten ben ona bu eve kamera taktirrim cocugu birakirsam ise girersem demisim ki bu kisim yalan. surekli kadin diger eltimi tutar beni böyle dışlar. es ailesi kibirli hep biz hakliyiz oyle bi aile. sanki onlar cennetlik gerisi cehennemlik surekli bas ağrısı gittigimde ... kayniniz size s.. lak dese siz kizmazmisiniz yada kisacasi gercekten bunaltti gercekten. surekli beni elestryo cocugum diger odaya gidince 2.3 yaslarinda ben pesinden gidicem birak gitsin park a gideriz sen kalkma bsy olmaz diyo bunalttilar artik beni çocuğumla istedigim gibi ilgilenirim kime ne yaa bu arada tasindik
Çocuk büyütme olayına dışardan müdahale edilmesi aşırı yanlış bu kimseyi ilgilendirmez kimse kimsenin anneliğini sorgulayamaz hele ki emzirme olayına çok hassasım kime ne yani ..
Siyaseti kimseyle konuşmayın cidden o işlerin içinden çıkılmiyor aşırı gereksiz buluyorum.
Kayniniz saygısızlık edemez öyle bı hakkı asla yok.
Tüm bunlar yaşanırken esinizin tavrı önemli onlar bu cesareti kimden alıyorlar ? Sanırım diğer geline bunu yapamıyorlar.

Çocuk büyütme olayına dışardan müdahale edilmesi aşırı yanlış bu kimseyi ilgilendirmez kimse kimsenin anneliğini sorgulayamaz hele ki emzirme olayına çok hassasım kime ne yani ..
Siyaseti kimseyle konuşmayın cidden o işlerin içinden çıkılmiyor aşırı gereksiz buluyorum.
Kayniniz saygısızlık edemez öyle bı hakkı asla yok.
Tüm bunlar yaşanırken esinizin tavrı önemli onlar bu cesareti kimden alıyorlar ? Sanırım diğer geline bunu yapamıyorlar.
evet yapamiyolar ben genelde saygili davranmaya calisirim ama inanki kimseye degmiyo ya. lafini soyleyip geccen bunu anladim. biraz bağırdığım iyi oldu hepsi şaşırdı haddini bilirler belki en azindan diyorum.

Eşini karşına alıp ayrı eve çıkmayı teklif ettin mi daha önce. Etmediysen ayrı ece çıkmak için elinden geleni yapmalisin

Çocuğa karıştıkları zaman, "Siz şu an benim otoritemi sarsıyosunuz cocugun gözünde, beni dinlemez sonra" de geç. Valla benim kendi babamda kayımpederimde benim destekledğim partiyi desteklemiyolar ama yanlarında siysete girmyorum sizn de bahsettiğiniz.gibi takım tutar gibi parti tutuyolar siyasete girme kim ne konuşuyosa konuşsun boşver

evet yapamiyolar ben genelde saygili davranmaya calisirim ama inanki kimseye degmiyo ya. lafini soyleyip geccen bunu anladim. biraz bağırdığım iyi oldu hepsi şaşırdı haddini bilirler belki en azindan diyorum.
Yok ya anlamak istemeyen anlamıyor. Şimdide şey derler bak gördün mü numara yapıyormuş gerçek yüzü çıktı ortaya falan 🙄 en iyisi uzak durup takmamak başka türlü çekilmiyor

Bende bir partiyi destekledim seçim sürecinde siyaset yapmam arkadaşım Instagramdan sildi.Herkes birbirine saygı duymalı.
Bu başlıklar altında siyaset konuşulunca sorun oluyor ama gidip kapalı , perdeli paravanın arkasında veriyorsunuz Neden? eşin dahi olsa, kimse görmesin diye. Bir arkadaşımsa yasak olmasına rağmen oy pusulasının fotografını çekmiş bir de gururla sosyal medyasında paylaşmış, ben de sildim., o da küstü sildim diye, beni engelledi. şu an konuşmuyoruz.

Kayniniza yaptiginiz gibi kayinvalideye de bir had bildirmeniz gerekiyor.
Ayrica tum bunlar olurken esiniz nerede acaba? O neden mudahale etmiyor annesine?

X