Kaynvalidesinin evine Gelin giden Arkadalar var m?

Wooow yedi senelik uyesiniz o halde.
Birde cok ilginc,
Gecmise bakip bu soruyu sordugunuz tecrubenizle simdiki tecrubeniz arasinda epwy vardir.
Bu actiginiz konuya simdiki aklinizca cevap verecek olsaniz ne yazardiniz?
9 yıllık üyeyim bu konuyu ben bile hatırlamıyorum iyi ve kötü yanları var iyi yanı evimiz arabamiz gelecegimiz oldu kötü yanı manevi olarak azıcık yiprandim ama şimdi unuttum bile

• Beğen
Reactions: nio
Zaman herseyin ilacı şimdi bendeydi eltim ve kv çok iyiyiz kavgasız oturup sohbet ettik eşimin doğum günüydü çocuklarımız beraber büyüdü onlar da iyi eşim de benim ailemi benin sevdiğim gibi seviyor biraz anlayış sabır yoksa hayat kusursuz değil herseyin en iyisi biranda olmuyor doğuştan 6zengin değilsen emek emek oluyor yeni evlileretavsiyem hemen ayrılıp bosanmasinlar basamakları yavaş yavaş tirmansinlar

O zaman welcome to hell diyorum canım sana
Şaka şaka inşallah böyle bir hataya düşmessin diyorum
Geri aldım son sayfayı şimdi okuyorum
Konu sahibi adına sevindim kazasın belasın kurtulmuş
6 yıl iyi sabır varmış diyorum
Tabi tek taraflı değil demekki kaderi iyiymiş katlanılabilecek eltiye ve kayınvalide ye çatmış şükür

canım kv ile oturmak zor olmaz mı. sen hele bir kv ile otur aradan bir kaç sene geçsin görürüm seni. burada başka bir başlık açıp imdattt diye bağırırsın.

canım kv ile oturmak zor olmaz mı. sen hele bir kv ile otur aradan bir kaç sene geçsin görürüm seni. burada başka bir başlık açıp imdattt diye bağırırsın.
7 yıl oturdum hiçte açmadı başlık okumadan cevap vermişsin o konu 2oo8 deki konuu

X