Tüp Bebek Merkezleri Kayseri Tüp Bebek Merkezinde Tedavi Olanlar

lalecim kafani takma bundada vardir bir hayir bazi eslerimizin inadi tuttumu inadindan dondurmek biraz zor oluyor Allah yardimcin olsun.

papatyacim kusura bakma canim ya sadece 50 tane okudum keske daha once deseydin daha cok okurdum. yarinda isten ciktiktan sonra ter telas nisan var oraya gidecez . daha cok varmi okunacak insallah biter yarina.

asi, cim sen nasilsin canim fazla girmiyorsun.

KYS cnnm çok şükür bende iyim bu aralar beni bahar havası çarptı walla yerimden kalkamıyorum grip olmuşum çok fena sen nasılsın neler yapıyosun???

arkadaşlar selam. aranıza yeni katıldım. acıbadem kayseri hastanesinde bebek tedavisi görüyorum. doktorum kaan koca. 1 defa aşılama yaptırdık olmadı maalesef.yalnız doktorumu herkese tavsiye ederim. çok ilgileniyo hastalarıyla. güler yüzlü. süper bence

arkadaşlar bana da dua edin.1 defa daha aşılama yaptıracaz bu ay.

arkadaşlar selam. aranıza yeni katıldım. acıbadem kayseri hastanesinde bebek tedavisi görüyorum. doktorum kaan koca. 1 defa aşılama yaptırdık olmadı maalesef.yalnız doktorumu herkese tavsiye ederim. çok ilgileniyo hastalarıyla. güler yüzlü. süper bence

hoşgeldin cnm rabbim hayırlısını nasip etsin inşşallllaaahhh
bende 2 .tedavimi acıbademde yaptırmıştımmm ama benim dr um ercan aygendi....
oda çok iyi bi dr du çok profösyönelce yapıyodu işini benim sonucum negatif oldu ama yinede memnun kaldım o hastaneden ilgilerinden alakalarındannnn
senin de hakkında hayırlısı ne ise o olsun inşaaalllahhhh:KK16::KK16::KK16:

papatyacim canim gecmis olsun biliyorum cok zor ama kafana takma olmadi diye Allah yardimcin olsun okumus oldugumuz dualar yuzu gozu hurmetine insallah en kisa zamanda guzel haberler alirsin canim gercekten cok isterim.

bugun nisana gittim tanidik sogolsun davat ediyolar ama gittimmi kendimi cok yanliz hissediyorum ortalik cocuktan gecilmiyor dunyalar bizim olsa yinede mutlu alamiyoruz icimizdeki o ukte cocugumuz olana kadar pesimizi birakmiyor ne yaparsak yapalim.ama yinede halimize sulurler olsun beterin beteride var.

asicim gecmis olsun canim kendine dikkat et ben sukur iyim artik bogaz ve kulak agrim ipi gecti.
suskun senin sonucunuda bekliyoruz insallah sevindirirsin bizi.
hepinizide opuyorum

slm suskun, sen sonucunu yarin aliyorsun galiba demi.

merhaba kızlarrr çok şükür yakaladım siiiizziiii nasılsınızı bakemmmm

iyiyim çok şükür tüp bebek problemimiz de daha iyi eşim yumuşadı biraz sen nasılsın

iyi cnm iyi bari inşallahh hayırlısı olur hakkında
bende nası oluyum sabahtan beri pastayla börekle uğraşıyorum akşama eşimin sohbeti varda bize gelmiş sıra bende pasta börek yaptım iişteee bugünnn

ben bi türlü sizinle sohbete denk gelemiyorum nasılsınız iyi laleciğim tedaviye başlamaya karar vermişsiniz hayırlı olsun suskun yarın sonuç alcaksın hayırlısı olsun senin doktorun adı neydi kys arkadaşım sen nasılsın hadi görüşmek üzre bakalım denk gelirsek

nasılsın kys düzeldimi evde durumlar

canim esimin tas kalbi bir hafta sonra yumusadi sonunda :KK9: .iyiz simdilik ister istemez oluyor bazen kirginliklar ama neyse gecti bakalim.senin isininde biraz yumusamasina sevindim.

ben iyim arkadaslar isten geldim hava iyidi baya istah geldi muzigi actim temizlik yaptim yorulmusum oturuyorum inatciya bakiyorum. hepinizide opuyorum

slm kızlar ben bugün tahlil yaptırdım sonuç negatif oldu hayırlısı yılmak yok bakalım

slm kızlar ben bugün tahlil yaptırdım sonuç negatif oldu hayırlısı yılmak yok bakalım

cnm hayırlısı bakalım bizde artık tedaviyebaşlıycazzzzz böle durmakla gelmiyo bebeğimmmmmm:KK14::KK14::KK14:
seninde rabbim bidahaki tedacilerinde yüzünü güldürsün inşallahhhhhh:KK16::KK16::KK16:

X