kayseri'de kadın doğum uzmanı tavsiye edebilirmisiniz ?

evet yaaa fazla pinpiriklendim adamın özgeçmişini araştırdım:KK9::KK9: geçen kendiyle de konuştum doğum fizyolojik bir şey evde bile yapılır dedi Mustafa bey de :)senin doğum ne zaman kısmetse? benim daha çoook var....sağlıklıca gelir bebişlerimiz inşallah:KK16::KK16:

37 hafta gebelıgım var doguma az kaldı tecrübelerımı anlatırım sezeryan olacağım zaten.

Doğumumu yaptım arkdaşlar Acıbadem 5 yıldızlı otel konforunda bır hastane, mükemmel... Dr Mustafa Taş' a gelince tahminlerimi ve güvenimi boşa çıkarmadı, çok pratik ve becerikli hayat dolu bir insan. Herkese öneriyorum..darısı başınıza..

Doğumumu yaptım arkdaşlar Acıbadem 5 yıldızlı otel konforunda bır hastane, mükemmel... Dr Mustafa Taş' a gelince tahminlerimi ve güvenimi boşa çıkarmadı, çok pratik ve becerikli hayat dolu bir insan. Herkese öneriyorum..darısı başınıza..

Canım çok çok geçmiş olsun Rabbim hayırlısıyla büyütmeyi de nasip etsin , darısı da bizlere inşallah :) epidural sezeryan mı yaptın canım yoksa genel anestezi ile mi???

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben Nisanda memorialda dogum yaptım ve doktorumuz Tolga atakuldu. Bugüne kadar pko hastası oldugum için bi çok kadın doğumcuya gittim onun kadar ilgilisini ve naziğini görmedim. Kesinlikle hamilelikte çok dikkatli takibi çok çok iyiydi. Dogum esnasında çok rahatlattı beni.epidural sezeryan oldum ama belirli bi yerden sonra strese girdim ve beni istersem kızımı çıkardıktan sonra uyutabileceğini söyledi. Çok beyefendi güler yüzlü. Her şeyi tek tel açıklar. Ayrıca Kayseri'de bir duayen vardır Mustafa başbuğ diye. Hastalarına kendisi Kayseri'de olmadıgı zaman yönlendirme yaptıgı ve güvendiği iki doktor olduğunu söylermiş 1. Tolga atakul 2. Çetin arık. Ama sanırım Tolga bey artık ayrılacakmış memorial dan. Çok üzüldüm ikinci hamileliğimde ona gidecektim çünkü. Ama okuduklarımdan sonra Fatma Hanım'a gitmeye karar verdim ikincisinde hala Kayseri'de olursa yani.
Memorial da dogum yapmış biri olarak çok memnun kaldığımı söylemek isterim ilk açıldığı zamanlar sanırım sorunlar olmuş ama ben çok memnun kalmıştım personelin tavrından temizlikten vs.
Hümadaki Cahit beye gelince duydugum şudur ki evet çok ilgili çok sıkı gebelik takibi yapıyor ama bi kaç anne karnında ölen bebeği tespit edememe hikayesi varmış. Şöyle ki arkadaşım bebeğim hareketlerini hissedemediğini söylerek gidiyor be doktor her Zaman hareket edicek diye bir kural yok deyip gönderiyor be 2 gün sonra bebeğin 24. Haftada anne karnında öldüğü tespit ediliyor. Ben bunu duyduktan sonra bile bile gidemedim kendisine. Zaten aşırı kalabalık.
Önemli olan hangi doktorda rahat oldugun sana güven verip vermemesi aslında.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Korktuğum için genel anestezi oldum:) darısı sizlere

Kısmetse bende 14 Temmuz sabah 8'de gireceğim sezeryana. başından beri Mustfa beyle devam ediyorum. ilk gebeliğimde Mseut bey vardı hastanede. help sendromu ve gebelik zehirlenmesinden erken doğum yapmıştım.
Mustafa bey sorunu bildiği için çok sıkı takiple beni bugüne kadar getirdi :d hatta beklesem normal doğum bile yapabilirim. 38+0 da doğum olacak. demem o ki tek geçerim Mustafa beyi.
bende allahın izniyle son dakikada heycanlanmazsam spinal sezeryan olacağım :d:KK49::18:

kızlar bende ağustosn 19 u gibi doğm yapcm inş. ama çock ters duruyomş sezeryan olcak dedi doktor . doğum evinde doğm yapanlar nasıl bana yazabilirler mi lütfen nasl ilgilenyolar

kızlar bende ağustosn 19 u gibi doğm yapcm inş. ama çock ters duruyomş sezeryan olcak dedi doktor . doğum evinde doğm yapanlar nasıl bana yazabilirler mi lütfen nasl ilgilenyolar

Kesinlikle zeki yılmaz diyorum. ...

Kesinlikle zeki yılmaz diyorum. ...

cenm bana eda diye bi doktor önerdilr çok gıcıktı çok sert bi kadındı sonra sezin özyurt dediler . bu kadın güzel ilgilendi ama orda doğm yapanlar oda kaç kişilik nasl oluyo . doğum çantasında neler oluyo bunları merak ediyorm

Canım doğum evinde Mahmut Saraoğlu var ablam ve bi kaç arkadasım o doktor özeldeyken doğum yaptılar Epidural sezeryan aynı gün ayaklandılar..ve ablamın kız 2 yaşında hiç iz kalmadı nerdeyse... Cerrahisi çok iyi bi doktor diye ben de ilk 8 hafta Mahmut beye gidiyordum ama doğum evine geçti malesef çok üzüldüm :/

Canım doğum evinde Mahmut Saraoğlu var ablam ve bi kaç arkadasım o doktor özeldeyken doğum yaptılar Epidural sezeryan aynı gün ayaklandılar..ve ablamın kız 2 yaşında hiç iz kalmadı nerdeyse... Cerrahisi çok iyi bi doktor diye ben de ilk 8 hafta Mahmut beye gidiyordum ama doğum evine geçti malesef çok üzüldüm :/

teşekkür ederim canm ya peki doğuma neler götrlüyo çantayı hazrladım ama eksik var mı diye merak ediyorum neler götrmelym

Kızlar ben hüma'ya gittim çocuk tedavisi için ve çok memnun kaldım şimdide tüp bebek tedavisine başlıcam.doktorum şeyma fenercioğlu ve çok memnunum.benim için herşeyi düşünüyorlar inşallah pozitif sonuç alabiliriz.

Slm kizlar. ben 2 yillik evliyim. gecen yil.bebek istiyoruz diye acibademde ozge hanima gittik. folik asit verdi sadece. 1 yil olmazsa gelirsiniz dedi. bu sure icinde ben rahatsizlik gecirdim ve bebegi erteledik. Gecen ay zeki yilmaza gittik. bendende esimdende tahliller istedi. viramin tskviyesine basladik. bende kan pihtilasma sorunu cikti. Cok ilgili bi doktor. bakalim bekliorum.bu ay sonuc ne olacak. dr cok iyi ama asiri kalabalik hastane. Hamile olursam ins devam.edip etmemekte kararsizim. memorial yada acibadem hastaneleri guzel ama doktorlari hakkinda bilmiyorum.suphelerim var. yardimci olur musunuz

Slm kizlar. ben 2 yillik evliyim. gecen yil.bebek istiyoruz diye acibademde ozge hanima gittik. folik asit verdi sadece. 1 yil olmazsa gelirsiniz dedi. bu sure icinde ben rahatsizlik gecirdim ve bebegi erteledik. Gecen ay zeki yilmaza gittik. bendende esimdende tahliller istedi. viramin tskviyesine basladik. bende kan pihtilasma sorunu cikti. Cok ilgili bi doktor. bakalim bekliorum.bu ay sonuc ne olacak. dr cok iyi ama asiri kalabalik hastane. Hamile olursam ins devam.edip etmemekte kararsizim. memorial yada acibadem hastaneleri guzel ama doktorlari hakkinda bilmiyorum.suphelerim var. yardimci olur musunuz

Canm benim dr.umda zeki beydi tek kelimeyle mükemmel diyebilirim...
Bende d pıhtılaşma vardı folik asit ve vitamin kullandım 2ay sürmedi hamile kalmam genetik testi sonucu iğne kullanmam gerekti ve çok şükür mutlu bi hamilelik geçirdim her şey normal gitti şu an oglusum 9aylik...
Bırakma sakın zeki beyi...
Hayırlı sonuçlar :))

Acıbadem göz boyamaktan başka bisee yaramiyo ben hiç memnun kalmadim dr.larindan zeki yılmaz çok yoğun da olsa mutlaka bilgi veriyo ve en küçük detaya kadar araştırıyo acibadem genetik testi ister miydi sanıyorsun Fakültede genetik bölümüne test icin girdiğimizde zeki yılmaz mi gönderdi diyolar hemen...
Adam işinde bir numara bence hastane seni aldatmasin ben temizliğinde çok titizdim ama doğum yaptım ilgi dört dörtlük temizlik öylesine ne enfeksiyon ne su ne bu olmadı çok şükür...dr için her şeyden vazgeçtim yani iyiki de yapmışım. ...

Kizlar bende dun kartal erciyes hastanesine gittim daha cok yeni 4 bucuk haftalik gebeligim var Cetin Arik muayene etti cok memnunum belki onlarca doktor arastirmisimdir ama Cetin bey bi başka hastane evet biraz kalabalık ama adamin işinde bir numara oldugunu dusunuyoum o yuzden hastanenin kalabalikligini pek umursamiyorum ... cok ilgilendi yeni bi gebelik dedi herhangi bi ters giden durum kanaman filan olursa hemen ara dedi nasil beslenecegimi anlatti cok memnun kaldim ben telasli endiseli bi sekilde gittim doktora onun sakinligi icime huzur verdi onunl devam etmeye niyetliyim

Bu arada bi de tahlillerimi sevgi hastanesinde yaptiriyodum iki gune bir iki kati yukselmedi bi gun tesadufen ordaki doktora gittim humeyra diye bi bayan doktor sakin ha tavsiye etmiyorum gitmeyin soguk davranislari bi de ustune ustluk dis gebelik diye bizi korkuttu ve hastaneye yatiracakti tum gunum aglayarak gecti allahtan aksama dogru çetin ariga gitmistim hersey yolunda allaha sukur...

Acıbadem göz boyamaktan başka bisee yaramiyo ben hiç memnun kalmadim dr.larindan zeki yılmaz çok yoğun da olsa mutlaka bilgi veriyo ve en küçük detaya kadar araştırıyo acibadem genetik testi ister miydi sanıyorsun Fakültede genetik bölümüne test icin girdiğimizde zeki yılmaz mi gönderdi diyolar hemen.
Adam işinde bir numara bence hastane seni aldatmasin ben temizliğinde çok titizdim ama doğum yaptım ilgi dört dörtlük temizlik öylesine ne enfeksiyon ne su ne bu olmadı çok şükür...dr için her şeyden vazgeçtim yani iyiki de yapmışım. ...

Canim tesekkur ederim cevabin icin. insan tecrubeli kisileri dinlemek istiyor. dedigin gibi acibademde test fln istemedi dr. zeki bey ilk gidisimde yaptirdi ve bende cikti kan pihtilasmasi. igneye bsladik bile. bilmiyorum sonuc ne olur ama once Allaha sonra zeki beye guveniyorum. senin yavrunu da Allah bagislasin. isteyen herkesede hayirli saglikli evlar nasip etsin..

X