kayseri'de kadın doğum uzmanı tavsiye edebilirmisiniz ?

merhaba arkadaşlar ben de doğumu mu dünyamda salih beye yaptırdım.aslında takibimi ibrahim demir yapıyodu ama sancım başlayınca kendisi gelemedi.şehir dışındayım dedi.doğum sırasında iyi ki salih beyle tanışmışım dedim.çünkü normal doğumda doktorlar hep son anda geliyolar.bundan önceki 2 doğumum öyleydi.salih bey doğum boyunca bize destek oldu.sabaha kadar bekledi bizimle.genç ve çok yetenekli bi doktor.normal doğum isteyene öneririm

Kızlar demet cengiz diye bi dr var ona gitmenizi hiç önermem çok sert ukala bi kadın hamile psikolojisinden hiç anlamıyor benim psikolojimi bozdu günlerce aglatti hakkımı helal etmiyorum o kadına

Merhaba kızlar kayseride önereceginiz kadın dogum dr. varsa bilgilendirebilirmisinz 6-7 aydır bebiş düşünüyrz bazı kontrol testler yaptrdm fakat iyi bi dr istiyrm sürekli degiştirmek istemiyrm tekdende aytül hanıma gittim 1-2 kez hormon testi vermiştim birde acıbademde kıvanc beye gittim 1-2 ay dır iyi bi dr olabilir ama ne bileyim eksi geliyr her gitmemde aynı seyleri tekrarlayıp duruyr belki hamile iken gidilse daha verim alınabilecek bi doktordur buralı degilim o yuzden pek bilmiyrm yardım lütfennn

Merhaba kızlar kayseride önereceginiz kadın dogum dr. varsa bilgilendirebilirmisinz 6-7 aydır bebiş düşünüyrz bazı kontrol testler yaptrdm fakat iyi bi dr istiyrm sürekli degiştirmek istemiyrm tekdende aytül hanıma gittim 1-2 kez hormon testi vermiştim birde acıbademde kıvanc beye gittim 1-2 ay dır iyi bi dr olabilir ama ne bileyim eksi geliyr her gitmemde aynı seyleri tekrarlayıp duruyr belki hamile iken gidilse daha verim alınabilecek bi doktordur buralı degilim o yuzden pek bilmiyrm yardım lütfennn
2 ay once memorialde dogum yaptim. Nilgün avsar benzer doktorumun adi. Kesinlikle tavsiye ederim. Ilk tercihim erkek dersen de özgüç altun var yine memorialde. Devletten yeni gecis yapti cok sahane bi doktordur

Eger maddi sıkıntınız yoksa zeki yilmazı tavsiye ederim size işinn ehli bi doktor

zeki yılmaz dediğiniz dr hangi hastanede acaba
Hastane değil klinik erciyes hastanesnn karşısında kartal is merkezi 2. Kat ben orda tedavi grdum doğumu da onda yaptım kesinlikle tavsiye edeceğim bi doktor ama ücret konusunda sıkıntılı 250 lira muayene ücreti var şimdi muhtemelen 300 olmuştur

Kızlar acaba kayserideki memorial ve diğer özel hastaların doğum ücretleri ne kadar bilgi verirseniz sevinirim.

Kızlar kayseride ikili tarama yada ayrıntılı ultrason u nerde yaptırdiniz ücretleri ne kaar bilen var.mı acaba.

Bende 1.5 yıl uğraştım hiç ummadğm anda Rabbim nasip etti çok zor beklemek biliyorm ama imtihan işte bol bol dua et Allahım tez zamanda seni bekleyen kuzuna kavuştursn seni :emir_bebek:
aminn ins. rabbim agzından duysun o güzel bebiş haberini bizede almayı nasip etsin.
kayseridemisin peki önerecegin bi dr vs bişi varmıydı sen gitmişmiydin o dönemde

aminn ins. rabbim agzından duysun o güzel bebiş haberini bizede almayı nasip etsin.
kayseridemisin peki önerecegin bi dr vs bişi varmıydı sen gitmişmiydin o dönemde
Kayserideyim canım .gittim hemde çooook en son zeki yilmazda karar kıldım ondan devam ettim sanada tavsiye ederim maddi açıdan muayene ücreti fazla ama ben derim ki hep etrafdakilere de bi kere gidin zeki yilmaza sorununuzu öğrenin zaten sorun yoksa yok varsa var diyor sonrasında maddi açıdan size daha uygun olanına gidersiniz ...sizede tavsiyem bu açıkçası

Kayserideyim canım .gittim hemde çooook en son zeki yilmazda karar kıldım ondan devam ettim sanada tavsiye ederim maddi açıdan muayene ücreti fazla ama ben derim ki hep etrafdakilere de bi kere gidin zeki yilmaza sorununuzu öğrenin zaten sorun yoksa yok varsa var diyor sonrasında maddi açıdan size daha uygun olanına gidersiniz ...sizede tavsiyem bu açıkçası
Bi arkadas daha soylemisti bakalim artik bu ayda olmazsa bide ona gideyim

Bi arkadas daha soylemisti bakalim artik bu ayda olmazsa bide ona gideyim[/QUOTE
İnşallah gerek kalmaz ama olurda gitmek zorunda kalirsan önceden randevu al genelde dolu oluyor çünki .bide bütün tahlil sonuçlarını alıp git eksikleri devlet has.yaptır bence daha ekonomik oluyor :KK33:

X