kaz ayakları..

enteldantell

Aktif Üye
Pro Üye
30 Haziran 2022
2.591
4.122
estetiğe karşı değilim ama çok çok gerekmedikçe yaptırmayı tercih etmiyorum.
sadece kaz ayaklarım var hafif.
çok gülen bir insan olduğumdan sanırım:),
bu botoks gerçekten kaç ay kalıyor onu öğrenmek istiyorum.
sizlerin yazdıkları ile bir yola gireceğim.
gerçekten 6 ay kalıcılığı varsa düşünüyorum.
ama yok 2,3 aya geçiyorsa hiç bulaşmayacağım .
çünkü senede 4,5 kez gidip tekrar tekrar uğraşamam.
aslında amacım 6 ay gidiyorsa,6 aydan sonra yavaş yavaş çözülüyorsa ,bir seneye kadar hafiften bozulsa ,öyle idare ederim diye düşündüm.
çünkü sürekli işlem yaptırmakla uğraşamam:)
yaptıranların tecrübeleri benim için önemli.
şimdiden teşekkür ederim.

20li (21y) yaşlardan beri sürekli (8-9 ayda bir)yaptırdığım işlem şuan yüzümde en küçük mimik kırışıklığı dahi yok. Sürekliliği sağlandığında aslnıda etkisi ortaya çıkıyor robotik suratta değilim gülebiliyorum kaşlarımı kaldırabiliyorum.

Merhaba
Aslında etkisi 3 ay, dediğiniz gibi 3 aydan sonra çözüle çözüle 6 aya kadar uzayabilir. Kişiden kişiye değişir. Ayrıca ilk botoksun süresi daha kısa oluyor l.
yani 6 ay gider o zaman ortalama.fiyatlar uçuk,o yüzden kışın yaptırıp yazın ara vermeyi düşündüm böylece 1 yıl idare ederim diyorum,belki fiyatlar biraz düşer:)
2 kuzenim yaptırmıştı. Max 3 - 4 aya etkisi geçti. Çok mimik yapan insanlar da değiller bu arada.
yaşları kaçtı acaba?
20li (21y) yaşlardan beri sürekli (8-9 ayda bir)yaptırdığım işlem şuan yüzümde en küçük mimik kırışıklığı dahi yok. Sürekliliği sağlandığında aslnıda etkisi ortaya çıkıyor robotik suratta değilim gülebiliyorum kaşlarımı kaldırabiliyorum.
8-9 ay gidiyor mu,yoksa sen mi öyle gidiyorsun.
yaşın küçük ondan uzun gidiyor olabilir

yani 6 ay gider o zaman ortalama.fiyatlar uçuk,o yüzden kışın yaptırıp yazın ara vermeyi düşündüm böylece 1 yıl idare ederim diyorum,belki fiyatlar biraz düşer:)

yaşları kaçtı acaba?

8-9 ay gidiyor mu,yoksa sen mi öyle gidiyorsun.
yaşın küçük ondan uzun gidiyor olabilir
Aşkım o zamanlarda başladım şuan 31 yaşındayım belki erken başlamamın faydası bilmiyorum fakat o süreçte 8-9 ayda bir gidiyordum şuan daha uzun süre götürüyor beni hafif mimik çizgilerimin oluşması 1.5 yılı buluyor bende

tabiki amaç mimik yaptırmamak sert olması lazım sonradan yumuşuyor falan diyorlar ama benim aynıydı sertti yani
Nasil amac mimik yaptirmamak bu tercihe bagli. Mimik isteyene mimik isteyene az doz yapiyorlar ve mimik kullanabiliyor insan. Ben ikisini de yaptırdım. Cok sert olani sevmedim. Az doz olani daha cok sevdim. 4 ay gitti botoksum. markasi da Allergan.

Nasil amac mimik yaptirmamak bu tercihe bagli. Mimik isteyene mimik isteyene az doz yapiyorlar ve mimik kullanabiliyor insan. Ben ikisini de yaptırdım. Cok sert olani sevmedim. Az doz olani daha cok sevdim. 4 ay gitti botoksum. markasi da Allergan.
mimik zaten yüzümüzü kırıştıran şey sen tercih edersin az cc koydurursun ama bişey farketmez kimi de beton gibi yapar istediği sonucu alır , Nişantaşı'nda yaptırmıştım markasını bile hatırlamıyorum

Botoksu kışın değilde yazın yaptırmanız daha uygun olur, güneş, güneşe bakarken göz kısma, vs gibi durumlar ama sıcakta botoksu bozuyor mesela çok sıcak suyla yüz yıkamak, sauna vs botoks 6 ay gitmiyor 4. Aydan sonra yavaş yavaş açılmaya başlıyor genel olarak 5. Ayda tam açılıyor bende, ilk yapılan botoks daha kısa süreli oluyor ama bilginiz olsun
Senede 2 kez gitmeniz kafi bence , çünkü 4, aydan sonra da tamamen açılmış olmuyor, kimisi kaşı kaldırmayı tercih ediyor yani 2 kaşı da yukarı mimik yapabilme, veya çatarken kaşların oynamasını istiyor doktor ona göre uyguluyor çogu kişide de botoks parlaklıgı oluyor alın bölgesinde ben genel olarak hiç mimik olmayan kaşların oynamadıgı botoks dozunu tercih ediyorum😄

Botoksu kışın değilde yazın yaptırmanız daha uygun olur, güneş, güneşe bakarken göz kısma, vs gibi durumlar ama sıcakta botoksu bozuyor mesela çok sıcak suyla yüz yıkamak, sauna vs botoks 6 ay gitmiyor 4. Aydan sonra yavaş yavaş açılmaya başlıyor genel olarak 5. Ayda tam açılıyor bende, ilk yapılan botoks daha kısa süreli oluyor ama bilginiz olsun
Senede 2 kez gitmeniz kafi bence , çünkü 4, aydan sonra da tamamen açılmış olmuyor, kimisi kaşı kaldırmayı tercih ediyor yani 2 kaşı da yukarı mimik yapabilme, veya çatarken kaşların oynamasını istiyor doktor ona göre uyguluyor çogu kişide de botoks parlaklıgı oluyor alın bölgesinde ben genel olarak hiç mimik olmayan kaşların oynamadıgı botoks dozunu tercih ediyorum😄
3 gün önce botoks yaptırdım ama hala etkisini gözlemleyemedim. kaşlarımı hala çatıyorum alnımı yukarı kaldırınca hala kırışıklıkları görüyorum. bu normal mi? yoksa daha beklemeli miyim?

X