Bebek Beslenmesi keçi sütü kaçıncı ayda verilir acil yardım

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
Kizlar merhaba benim 5.5 aylik oglum var 4 aydan beri keci sutunden yogurt veriyorum. Sutum ikinci aydan beri cok az oyuzden buyuk oranda mamayla besleniyo oglum. Dorduncu ayda meyve puresi ve yogurt la ek gidaya basladim daha sonra sebze puresini de ekledim bir ogunune ama kabiz oluyo sebze verdigimde oyuzden sebzeyi kestim. Mamalardan cok sikildim artik. Tamamen ek gidaya gecmek istiyorum bir ogunune sadece keci sutu bir ogunune de keci sutunden muhallebi eklemek istiyorum. Sizler nasil yapiyorsunuz bebislerinizin ogunlerini. Kafam cok karisik ek gida konusunda. Bi de uzmanlarin bir yastan once hic bi sutu muhallebi seklinde de olsa vermeyin demesi caresiz birakiyo beni. Ama kendi sutum yok napim surekli mama mi devam edicez :KK43:
Keci sutu yogurdu ben de baslicam korkuyordum ama bi etkisi oldu mu

Bebegim 4.5 aylik. Ben de 2 haftadir meyve falan tattirmaya basladim. Mamayi sevmiyor memeyi almiyor zaten azdi. Keci sutunden yogurda baslicaz. Dr lar tabii ki izin vermiyor ama o mamalarin icindeki maddelerdenae ek gida daha iyi diye dusunuyorum. Palm yagindan tutun gdo lu katki maddelerine kadar. Sadece kac ogun ne verecegim? ne kadar ne verecegim? Bu aylarda ek besine baslayan varsa tecrubelerini paylasir misiniz?

X