Kedi ezildi okur musunuz

Yudum661

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2022
6
3
28
Bugün çöp dökmeye gittim. Kontynrn birinde kedi duruyordu araba hızla geldi kedi bir anda yola fırladı arabanın altında kaldı. Adam durdu indi götüreyim dedi kedi zor yürüdü adama abi götürcen demi bırakma bir yerde dedim yok bırakır mıyım götürcm dedi arabaya aldı koydu götürdü. Ama vicdanen çok rahatsızım evet ben çarpmadım ama adam götürür mü götürmez mi çok tereddütte kaldım. Bir de çöp atmaya çıktım kedi korktu da mı yola atladı diye düşüne düşüne mahvoldum 😞😞😞

Bugün çöp dökmeye gittim. Kontynrn birinde kedi duruyordu araba hızla geldi kedi bir anda yola fırladı arabanın altında kaldı. Adam durdu indi götüreyim dedi kedi zor yürüdü adama abi götürcen demi bırakma bir yerde dedim yok bırakır mıyım götürcm dedi arabaya aldı koydu götürdü. Ama vicdanen çok rahatsızım evet ben çarpmadım ama adam götürür mü götürmez mi çok tereddütte kaldım. Bir de çöp atmaya çıktım kedi korktu da mı yola atladı diye düşüne düşüne mahvoldum 😞😞😞
Umarım götürür ama götürmücek vicdansız biri olsa basar kaçar giderdi takmazdı diye düşünüyorum adamda korkup inip kedinin durumuna bakmış arabasına kadar koyup gittiyse veterineerede götürür bence ya

Umarım 😞😞 yani o almaya yeltendi hemen yoksa zaten orda asla bırakmazdım. Abi götüreceksn demi dedm tabi abla bırakmam benim de kedim var evde dedi ama netice de insanoğlu artık güvenemiyorum. İnsallah götürmüştür veterinere inanın kendimi suçluyorum benim bir suçum yok ama nedense kendimi sorumlu hissettim keşke çöp atmaya cıkmasaydm dedim

İnsallah goturmustur. götürmeyecek olsa almazdı arabasına en kötü siz goturun der bırakırdı diye düşünüyorum..

Valla kadir ezildi dıye okudum ya 🤣🤣🤣

götürmeyecek olsa arabasına almazdı hele ki böyle bir ülkede kimsenin kimseden korkusu yok. ben götürdüğüne inanıyorum fakat kedinin durumunu bilemeyeceğim, keşke numarasını alsaydınız en azından bilgi alır veya götürdüğü klinikle görüşürdünüz. ama o ruh haliyle aklınıza gelmemiş olması normal. üzülmeyin diyemem ama kendinizi suçlamayın ne kadar güzel bi kalbiniz olduğu ortada, bütün hayvanlara yardım edemeyiz, dünyayı kurtaramayız maalesef. bir yerlerde daha kötüleri ne yazık ki oluyor. sizin elinizden geleni yapmanız yeterli.

X