Kayinvalide Belasinin Alt Üst Ettigi Hayatim!

kocan saf degil burda bir saf varsa oda sensin:KK66: hem dayak yiyor hem koruyor allah akil fikir versin dayagi böyle normalestiren bayanlara. cahilsin
Tokat atmıştır en fazla eşim ileri yok ben susacağım yeri bilirim ki zaten bi tokat yüzünden bitiremezsiniz evliliğimi evlilik danışmanlığına gidiyoruz şuan gayet iyiyiz Bebek için uğraşıyoruz cahil sensin asıl bu şekilde bol keseden atıyorsunuz bi gerçekçi olun ya

Tokat atmıştır en fazla eşim ileri yok ben susacağım yeri bilirim ki zaten bi tokat yüzünden bitiremezsiniz evliliğimi evlilik danışmanlığına gidiyoruz şuan gayet iyiyiz Bebek için uğraşıyoruz cahil sensin asıl bu şekilde bol keseden atıyorsunuz bi gerçekçi olun ya
ozaman tokat yemege devam et:) tokat degil dayakyedin konularinda yaziYor.cahilsin tabi seviyeni yükselt biraz. sizin gibi kadinlardan tiksiniyorum dayagi buladar normalestirmekte nedir?! igrenc iyi günler istediginizi yazin cahilin sesi cok olurmus cevap vermiyorum zaman kaybi

Tanımıyorsun beni ve diğer insanları ? Nasıl bu şekilde boşan çocuk da yok diyebiliyorsun nerden biliyorsun ne yaşadığımı vs ? Eşimi seviyorum evliliğimde mutluyum ufak tefek şeyler için neden yıkayım yuvamı YAPICı fikirlerle gelene amenna da evliliğimde boşanmam için elle tutulur büyük bi sebep yok eşim evine bağlı seviyor dediğimi yapıyor evlendiğimiz il sıralar acemiliğime geldi biraz fazla üstüne gittim tanımaya çalışıyorsun sonuçta bi evde yeni yaşıyorsun o ara sinirlerimiz yıprandı tokat yedim yalan yok ama sonra çıktı gitti pişman oldu vs

Ne demek boşan bende buna sinir oluyorum yani boşan boşan ne oluyor boşanınca acaba tabiki dayak işkence aldatma vs böyle şeylerin affı olmaz ama evlilik sabırla devam ediyor yoksa olmaz

bende aynı tıpa tıp aynısını yaşadım hala da yaşıyorum boşanma noktasına geldim benim eşimde malın önde gideni anasına laf söylemez bıktım bende bilmiyorum ne yapacağımı Allah sabır versin bizlere vallahi

zaten 2,5 yıl oldu dayak vs ilk bi kaç ayımızda olmuştu benim de kabahatim olarak ama biz şuan gayet iyiyiz

Bu yazdıklarınızın ikisi de aynı anda doğru olamaz sanırım.

İsteyen istediğini düşünsün umurumda değil tokat boşanma Sebebş değil benim için ki zaten bi çoğu için olmaz ha tabiki büyük bi hata o da ama kendini affettirip bi daha yapmadıysa sorun değil çözümüne bakmak lazım evlilikde sıkıntı varsa evlilik danışmanlığına gidin derim biz böyle atlattık sorunları

Bu yazdıklarınızın ikisi de aynı anda doğru olamaz sanırım.
Evet doğru bazen bıkıyorum kv den herşeyden eşimin ses çıkarmamasından eşimin şaf oluşundan ama eşim beni seviyor benim için çok emek harcadı evine bağlı bende boşanmıyorum İllaki sorunlar var takıyorum da ama geçmiş için yazdım onu kv sorunlarımı şuan dayak vs kv de düzeldi ama İllaki unutulmuyor

Evet doğru bazen bıkıyorum kv den herşeyden eşimin ses çıkarmamasından eşimin şaf oluşundan ama eşim beni seviyor benim için çok emek harcadı evine bağlı bende boşanmıyorum İllaki sorunlar var takıyorum da ama geçmiş için yazdım onu kv sorunlarımı şuan dayak vs kv de düzeldi ama İllaki unutulmuyor
tokat dayak sora mal cekiYorum ardindada koruyorsun. dedim ya burda bir cahil varsa oda sensin. madem konu acma sacma sapan

Hala da yaşıyorum, malın önde gideni diyorsunuz 2 dk önce sonraki mesajda her şey düzelmiş bir melek oluyor eşiniz. Sonuçta biz de yazdıklarınız kadar biliyoruz durumları. Ona göre yapılıyor yorumlar. Allah bize sabır versin diyince madem bu kadar zor durumdasınız boşanın diyor arkadaşlar da haliyle.
Bilmiyorum belki konu sahibine moral olsun diye yazdınız önce. Yalnız olmadığını hissettirmekti amacınız ama 2 dk arayka malın önde gideninden melekliğe terfi etmesini anlayamıyorum bir eşin. Kol kırılır yen içinde kalır hesabı mı?

Ne demek boşan bende buna sinir oluyorum yani boşan boşan ne oluyor boşanınca acaba tabiki dayak işkence aldatma vs böyle şeylerin affı olmaz ama evlilik sabırla devam ediyor yoksa olmaz
Bak aradaki fark ne canım biliyo musun? Ben de sinirlenince esimin suratina bi yumruk attım ama binler özür diledim o da sinirlenip kolumu sıktı sonra binler özür diledi gönlümü aldı. Aradaki fark özür dileyip gönül almak. Hani tokat yersin ama hicbirsey olmamış gibi yasarsın ve kocan düzeltmek için da zerre adım atmaz ise cahilsin dayak yiyip oturuyorsun demektir burada yapılması gereken davranış bosanmaktir ama eşin özür diledi gönlünü aldı bir daha yapmadı ise elbet affedilir evlilik kolay kurulmuyor. Sen bunlardan hangisisin ?

Bak aradaki fark ne canım biliyo musun? Ben de sinirlenince esimin suratina bi yumruk attım ama binler özür diledim o da sinirlenip kolumu sıktı sonra binler özür diledi gönlümü aldı. Aradaki fark özür dileyip gönül almak. Hani tokat yersin ama hicbirsey olmamış gibi yasarsın ve kocan düzeltmek için da zerre adım atmaz ise cahilsin dayak yiyip oturuyorsun demektir burada yapılması gereken davranış bosanmaktir ama eşin özür diledi gönlünü aldı bir daha yapmadı ise elbet affedilir evlilik kolay kurulmuyor. Sen bunlardan hangisisin ?

Ben özür dilediğini sanmıyorum eşi annesinin ağzına bakıyormuş zTen birde şu dayak olayında tokat Nasıl bu kadar sıradanlaşmış dayak nedir sizin için tekme yumruk morarma felan mı Nasıl oluyor tokatta bir dayaktır Ada'm sana el kaldırıyor sonuçta anlamıyorum gerçekten kimi kadınları burada .aileniz bir tokat atsa dünyaları yakarsınız evden kaçarsınız her ne olursa olsun kabullenmesiniz elin kıçı kırık herifi tokat attığında benimde hatalarım vardı benim yüzümden oldu diye onaylarsınız seviyorum dersiniz Nasıl bir kafa yapısıdır şaşırılacak bişey yani

Ben özür dilediğisanırım. ıyorum eşi annesinin ağzına bakıyormuş zTen birde şu dayak olayında tokat Nasıl bu kadar sıradanlaşmış dayak nedir sizin için tekme yumruk morarma felan mı Nasıl oluyor tokatta bir dayaktır Ada'm sana el kaldırıyor sonuçta anlamıyorum gerçekten kimi kadınları burada .aileniz bir tokat atsa dünyaları yakarsınız evden kaçarsınız her ne olursa olsun kabullenmesiniz elin kıçı kırık herifi tokat attığında benimde hatalarım vardı benim yüzümden oldu diye onaylarsınız seviyorum dersiniz Nasıl bir kafa yapısıdır şaşırılacak bişey yani
Siz çok sakin yapılı bi insansınız ve hic sinir krizi gecirmediniz sanırım. Valla ben bi akrep-yay karışımı bi hatun olarak sinir krizinde gözüm görmüyor valla daliyorum. Çok yanlış ama şimdi kocama yumruk attim diye kocam beni bosasin mı?

eşinin suratına yumruk mu attın :KK57:

Siz çok sakin yapılı bi insansınız ve hic sinir krizi gecirmediniz sanırım. Valla ben bi akrep-yay karışımı bi hatun olarak sinir krizinde gözüm görmüyor valla daliyorum. Çok yanlış ama şimdi kocama yumruk attim diye kocam beni bosasin mı?

Siz gene de o yumruğu ya da sinir krizini normalleştirmeyin. Ve bunu düzeltmek için elinizden geleni yapın. Yarın bir gün çocuklarınız olacak. Ağlayan bir çocuk bence insanın sabrını en çok sınayan şeylerden biri. Allah korusun ters bir anınıza denk gelse.

Siz gene de o yumruğu ya da sinir krizini normalleştirmeyin. Ve bunu düzeltmek için elinizden geleni yapın. Yarın bir gün çocuklarınız olacak. Ağlayan bir çocuk bence insanın sabrını en çok sınayan şeylerden biri. Allah korusun ters bir anınıza denk gelse.
Tabiki aldim gönlünü eşimi çok severim. Herseyi her türlü fedakarlığı yaparım onun için. Ben de çok üzüldüm affettirdim kendimi tabiki. Evet ilerde çocuk için ben de korkuyorum açıkçası

Tabiki aldim gönlünü eşimi çok severim. Herseyi her türlü fedakarlığı yaparım onun için. Ben de çok üzüldüm affettirdim kendimi tabiki. Evet ilerde çocuk için ben de korkuyorum açıkçası

Bakın benzetmek istemem. Tabiki de aranızdakilerin dinamiğini de bilemem. Ama karısını dövüp de 5 dk sonra ayaklarına kapanan erkek de çok. Bir süre sonra yalvarmanın gönül almanın anlamı kalmıyor. Sizde durum bu demiyorum. Muhtemelen bir kere olmuş münferit bir olaydır. Ama yine de terapiyle falan halledilemeyecek bir sorun değil öfke kontrolu. Ve inanın çocukların gönlünü almak o kadar kolay değil.

Kendim den örnek veriyim. Ben çok sinirliydim. Hala da biraz öyle. sinirlenince etrafımdaki insanları sözle kırıyordum. Sonra gönül alma, tatlıya bağlama falan oluyor ama bir süre sonra o da anlamsızlaşıyor. Ne zaman anne olmaya karar verdim bu böyle olmaz dedim. Psikologa gittim. Ve terapilerle baya yol katettim. Ve ben bunu sadece sinirlenince ağzımdan çıkanlar için yaptım. Çocuğuma bağırma ihtimalim üzerine yaptım. Siz bir de sinirlenince yumruktan bahsediyorsunuz.

Siz o yazıyı yazınca ben yazınız üzerinden gittim yazım diğer kullanıcı içindi
Hiç sakinde değilimdir emin olun çünkü aynı burçlara sahipiz ama hani tokat dayak kısmına girmiyoda neye giriyor onu anlayamıyorum bu kadar sıradanlaştırmak niye
Sinir krizi geçirdiğim dönemler oluyor tabi ama ben mesela bağırırım öyle yumruk felan olmaz en basiti yeğenim çok mızmızdır herşeyi ağlayarak yaptırır bende bağırmamak için elimden geleni yaparım onun bulunduğu odadan çıkıp başka yere çıkıyorum kalbi kırılmasın diye çünkü gerçekten kimi dönem sabrı sınıyor yani

X