Kediler de Gençlik Hastalığı İyileşme Sürecinde neler gozlemlediniz ?

Poncik Ve Shila

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2023
49
21
27
Merhaba ..
Kedime Gençlik Hastalığı tanısı 4 gün önce kondu.
Bu konuyla ilgili her veteriner aynı mı bilmiyorum ama bizim ki tamamen bilgi vermekten geri adım atıyor.
Benm merak ettiğim soru gençlik hastalığı iyileşme sürecinde neler yaşanıyor ? Yani kedilerde ne gibi durumlar gözlemleniyor ?

Not : Bugün kanlı ishal başlamış. Normalde yoktu böyle bir sıkıntımız.
Sanırım bu şekilde dışarı atılıyormuş.
İyi bir şey mi kötü bir şey mi bilemedm ...

Çok geçmiş olsun, tam bilgim yok ama kanlı ishal genelde gençlik hastalığı belirtisi olur köpeklerde ve kedilerde. Bilen bir arkadaş yazar umarım

Umarım..
Yani hastalığı bu şekilde atıyor dedi veteriner ama ben pek guvenemedm neden bilemiyorum

Hastalığı ishalle attıklarını hiç duymadım, sokakta besleme yapıyordum çocuklardan önce, köpek yavrularının gençlik hastası olduğunu kanlı ishalden anlıyorduk şaşırdım bende şuan

Kanlı ishali neden bu sekil dışarı atsın hayvanlar benimde kedim kanlı parazit olmuştu kanlı dışkısı vardı ama yoğun bakımda tedavilerle geçti. Kedinizi alıp direkt fakülteye götürün.

Kanlı ishali neden bu sekil dışarı atsın hayvanlar benimde kedim kanlı parazit olmuştu kanlı dışkısı vardı ama yoğun bakımda tedavilerle geçti. Kedinizi alıp direkt fakülteye götürün.
Kesinlikle benim de beynim bulandı. Esime söylüyorum çok fazla stres yapıyorsun diyor. Bir de art arda serum takılıyor vücudu ödem hep ..
Gerçekten kişinin veterineri ile iletişim kuramaması çok zor bir şey ..

Kesinlikle benim de beynim bulandı. Esime söylüyorum çok fazla stres yapıyorsun diyor. Bir de art arda serum takılıyor vücudu ödem hep ..
Gerçekten kişinin veterineri ile iletişim kuramaması çok zor bir şey ..
Benim götürdüm vet bile sıkıntılıydı bir şey diyemiyordu. Aldım baska bir yere götürdüm cidden çok zor bilirim o duyguyu. Gençlik hastalığı ölümcül bir hastalık kurtulma olasığı düşük, aşısı varsa hafif. Çok kapsamlı, detaylı tedavi gerekiyor.

X