KEMOTERAPİDE ÇALIŞAN HEMŞİRELER

Elizey

Nefes alıyorum hala bir umudum var 🌠
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2024
123
54
23
Herkese merhaba yeni hemşire olarak atandım. 26 Nisan işe başlayacağım. Ben acil veya yoğun bakım da çalışmak istiyordum fakat deneyimsiz olduğum için kemoterapiye verdiler. Burada kemoterapide çalışan hemşire arkadaşlarım var mıdır veya kemoterapi de çalışan hemşire tanıdığı? Bazı sorular sormak istiyorum ^^

Son düzenleme:
Hemşirelikle sıfır alakayım ama annem senelerdir hastanelere gidip geliyor, en sevdiği hemşireler kemoterapi hemşireleri. Şimdiden bol şans ve teşekkürler demeye geldim 🫶🏿

Hemşirelikle sıfır alakayım ama annem senelerdir hastanelere gidip geliyor, en sevdiği hemşireler kemoterapi hemşireleri. Şimdiden bol şans ve teşekkürler demeye geldim 🫶🏿
Çok teşekkür ederim 🥺 hemşirelik kutsal bir meslek kemoterapi hemşiresi olmak ayrı bir kutsallık bence bana çok şey katacak diye düşünüyorum 💖

Ben hematolojideyim ama kemo vermiyorum belirli bir sure calisip oyle kemoterapi hemsiresi olunuyor burada (yurtdisi) .
Fakat kemoterapi hemsiresi birsuru meslektasim var. Isinizi gorur mu 🤔

Ben aslında çok şaşırdım beni kemoterapiye vermelerine deneyimsizim çünkü * ama onun eğitimini muhakkak bana vereceklerdir diye düşünüyorum.

Ben hematolojideyim ama kemo vermiyorum belirli bir sure calisip oyle kemoterapi hemsiresi olunuyor burada (yurtdisi) .
Fakat kemoterapi hemsiresi birsuru meslektasim var. Isinizi gorur mu 🤔
Tabiki çok işime yarar çok mutlu olurdum ancak onlara nasıl ulaşacağım ? Bu formu kullanan arkadaşlarınız var mı

Tabiki çok işime yarar çok mutlu olurdum ancak onlara nasıl ulaşacağım ? Bu formu kullanan arkadaşlarınız var mı
Hayir yok. Hicbiri Türk degil :)
Ama hemen hemen aynidir. Direk her kemoterapiyi vermeye basladiginizi dusunmuyorum. Egitimini veriyorlardir mutlaka. Mini bir sozlu sinav oluyoruz burda. Asla tek basina verecegini sanmiyorum. Sizi egiten bir hemsire olur kesin

Hayir yok. Hicbiri Türk degil :)
Ama hemen hemen aynidir. Direk her kemoterapiyi vermeye basladiginizi dusunmuyorum. Egitimini veriyorlardir mutlaka. Mini bir sozlu sinav oluyoruz burda. Asla tek basina verecegini sanmiyorum. Sizi egiten bir hemsire olur kesin
Tüh :') olsundu. Evet bencede eğitimi olur. Peki siz hangi ülkedesiniz ? Bende yurtdışında yapmak istiyorum da görevimi belki katkısı olur

X