Kendi Alyanslarımızın Fotoğraflarını Koyalım

Selam arkadaşlar, en rahat kullanılan tek taş montürü nedir acaba?

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım kesinlikle şu iki yandan gelen dönmeli gibi olanlar degil. alyansla birebir denk gelmiyor alyans alınacagı zaman. ben alyansı cok zor buldum.

Son düzenleme:
Kızlarrrr sonunda hevesimin kaldığı, keşke öyle alsaydım diyip durduduğum klasik bombeli model alyanslarımızı aldık kocişimle :KK52: 8mm genişliğinde, içi düz dışı bombeli klasik evlilik alyansı :KK69: tek taşımla renkleri çok uyumsuz ama aynı parmakta kötü de durmadı :KK16:

Kızlarrrr sonunda hevesimin kaldığı, keşke öyle alsaydım diyip durduduğum klasik bombeli model alyanslarımızı aldık kocişimle :KK52: 8mm genişliğinde, içi düz dışı bombeli klasik evlilik alyansı :KK69: tek taşımla renkleri çok uyumsuz ama aynı parmakta kötü de durmadı :KK16:

ben de çok istiyorum sırf tektaşla uyumsuz diye almak istemiyorum foto koyabilir misin fikir olsun bana :)

ben de çok istiyorum sırf tektaşla uyumsuz diye almak istemiyorum foto koyabilir misin fikir olsun bana :)

Evey ben de klasik sarı ile beyaz tek taş istiyorum fotğrafını koyabilir misin?

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kızlar bu benim alyansım, yeni aldım sayılır, eski alyansım çok deforme olduğu için değiştirdim...
yalnız ben bu alyansa uygun bir tektaş beğenemedim :KK1:
birsürü tektatş takıp çıkardım kuyumcuda ama buna uygun bişey bulamadım, daha doğrusu bu tür alyanslara nasıl tektaş uyumlu olur onu çözemedim...
alyansımın resmini çektim fakat biraz flu çıkmış, o yüzden netten buldum resmini...
kenarları taşlı osmanlı modeli...
sizce bu alyansa nasıl bir tektaş uyumlu olur...önceki tektatşım aşırı rahatsızdı, takılıp duruyordu... onu da verdim...hem kullanışlı hem şık birşey istiyorum ama beğenemedim buna uygun nasıl olmalı sizce...

$2014-05-23 22.34.37.jpg

$indir.jpg

meraba arkadaşlar bende klasik alyanslardan cok hoslanıyorum aslında ama tercıh edecekmıyım bılmıyorum nısanıma henuz zaman var bunlar da soz yuzuklerım :):nazar:

Eklentiler

• $2014-04-15 22.35.50.jpg
    $2014-04-15 22.35.50.jpg
    22,2 KB · Görüntüleme: 1.283
Bu da benim 3sene önce aldığım alyans ama değiştirmek istiyorum

Eklentiler

• $1401883977934.jpg
    $1401883977934.jpg
    25,3 KB · Görüntüleme: 1.466
Nihayet bizde alyanslarımızı aldığımız günü gördük çok şükür..:KK31:
Hayalim olan klasik alyans modeli, rose gold rengi, normal sarı altın rengi çok çiğ geldi gözüme.. :KK16:

$PicsArt_1402167179699.jpg

Son düzenleme:
$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1403985566.911932.jpg

Kizlar ben de kuyumcuda bugun bunu begendim henuz almadik sizce nasil ^_^ ortadaki serit rose rengi

Eklentiler

• $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1403985417.442753.jpg
    $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1403985417.442753.jpg
    30 KB · Görüntüleme: 1.056
Son düzenleme:
X