Kendimi yeniliyorum :) estetik ve azim iyi ki var :) Hadi deneyimlerimizi paylasalim :)

Kendimi beğenmiyorum ve yenilemeye karar verdim ömrüm boyu utangactim yeni yeni aciliyorum. Fotoğraflarıma fotoshop yapmadan paylaşamıyorum video çekemiyorum kameralardan kaçıyorum sürekli mutsuzum hiç bir şeyi yakıştıramıyorum kendime :KK43: Yüzüm çok asimetrik burun gözlerim yanaklarım Hatta dudağım ve çenem :KK43: Bu benim için yeniden doğuş gibi olacak :) Burun ameliyatı oldum (düz olduğu için revizyon olacak) meme büyütme oldum (derim istediğim büyüklüğü tek seferde almadığı için revizyon olacak) çene(büyütme) , yanak(yağ aldırma) ve dudak dolgusu kaldı hadi bakalım :) bu arada burun ameliyatindan sonra çekik gözlerim yuvarlak oldu anlamadım, moralim onada çok bozuk gözlerimi ileride esitsizligini duzeltirsem cekikte yaptıracağım tekrar, Kedi gözü estetiği gibi :) e hep yüze değil tabiki ömrüm boyu utangaç olduğum için duruş bozukluğuna var kamburum:KK43: Bunun için fizik tedavi ve yogaya başlayacağım, sonra da spora başlayıp biraz kilo alacağım çok mutluyum ve azimliyim İnş pişman olmam :) BU BAHSETTIKLERIMI OLANLAR ACABA DENEYIMLERINI PAYLASABILIR MI LUTFEN :) FIKIR ALIS VERISI OLUR DOKTOR ONERISI OLUR NE VARSA :) bu arada lütfen cevap veren olursa bana estetik bağımlısı demesin mutsuzum ve benim gibi pek çok kadın mutsuz biliyorum. Maddi imkanım az çok var neden olmasın? Neden mutlu olabilecekken aynalara barisabilecekken neden olmasın :)
Umarım herşey gönlünce olur.Bende irili ufaklı değişiklikler yapan biriyim kendimde.Öncelikle kilolarımdan kurtuldum sonra ince kalan üst dudağımdan.Sonra yüzümdeki o beni rahatsız eden benlerden.Bunların tümünü tek doktora yaptrdım ve mutluluğumu özgüvenimi açıkcası Mehmet Akgün'e borçluyum.Yüzümde iri gözenekler vardı onları kapattı falan ama bu süreç gerçekten çok büyük umutlar getiriyo hayata karşı.Şuan kendime bakıyorumda neler değişmiş önceki sonraki fotoğraflarım bakıp gülümseyebiliyorum.Umarım çok acısız ve aksiliksiz bir yolculuğa başlarsın herşey istediğin gibi olur :)

Umarım herşey gönlünce olur.Bende irili ufaklı değişiklikler yapan biriyim kendimde.Öncelikle kilolarımdan kurtuldum sonra ince kalan üst dudağımdan.Sonra yüzümdeki o beni rahatsız eden benlerden.Bunların tümünü tek doktora yaptrdım ve mutluluğumu özgüvenimi açıkcası Mehmet Akgün'e borçluyum.Yüzümde iri gözenekler vardı onları kapattı falan ama bu süreç gerçekten çok büyük umutlar getiriyo hayata karşı.Şuan kendime bakıyorumda neler değişmiş önceki sonraki fotoğraflarım bakıp gülümseyebiliyorum.Umarım çok acısız ve aksiliksiz bir yolculuğa başlarsın herşey istediğin gibi olur :)

Sağol canım inş :)

Canım ben kore wonu olarak konusuyorum dolar kuru olarak isin cakallıgına gidiyorlar o yüzden dolar bazlı asla sorma ! ben v-line çizgisi ve zygoma reduction için 15 milyon kore vonu olarak fiyat aldım o da 56 bine tekabül ediyor ve burun murun vs de var malesef benim, o sekilde 20 milyon von oluyor :KK43: burda burunu olup ora gitsem mi diye düsünmedim değil gercekten lakin anestezi bu al ve al ver vücüdu neden yıpratalım :KK43: hangi hastane ile görüstün bunda? benimkisi JW plastic surgery idi diğerleride nerdeyse aynı fiyatı verdi en pahalı İD hospital ama en kaliteliside o ve en paragözü VİP surgery

ben ID den fiyat aldım.
Yalnız diğer tereddütüm, asyalların güzellik algıları biraz bizimkinden farklı. Çok küçültüyolar suratı.
Doktora ne istediğini iyi anlatmak lazım.
bu arada fiyatlar evet cok yüksek, uçak ve konaklamayı da ekleyince baya baya pahalı.

ben ID den fiyat aldım.
Yalnız diğer tereddütüm, asyalların güzellik algıları biraz bizimkinden farklı. Çok küçültüyolar suratı.
Doktora ne istediğini iyi anlatmak lazım.
bu arada fiyatlar evet cok yüksek, uçak ve konaklamayı da ekleyince baya baya pahalı.

Kızlar neden Türkiye değil de Kore falan

Kızlar neden Türkiye değil de Kore falan

çünkü yüz iskeleti ile ilgili en deneyimli cerrahlar ve en ileri teknoloji şuan orada :)
Bunlar cok zor ve deneyim gerektiren operasyonlar. koreliler genetik surat şekillerinden dolayı bu tarz ameliyatları çokça yaptırıyorlar. Yani bizde nasıl ki en cok burun estetiği yapılıyorsa orda da çene küçültme/ daraltma yapılıyor.

çünkü yüz iskeleti ile ilgili en deneyimli cerrahlar ve en ileri teknoloji şuan orada :)
Bunlar cok zor ve deneyim gerektiren operasyonlar. koreliler genetik surat şekillerinden dolayı bu tarz ameliyatları çokça yaptırıyorlar. Yani bizde nasıl ki en cok burun estetiği yapılıyorsa orda da çene küçültme/ daraltma yapılıyor.

Anladım :)

Çok güzel açıklamıssın canım . Gercekten öyle çok deneyim isteyen bir ameliyat türkiyede kac kisi cene kenarı köseli diye doktora gider ki? bi de böyle düsünelim . sana ne kadar fiyat biçtiler?

Ayın 18inde 2-3ml dudak dolgusu yaptıracağım hadi bakalım :rapci:deneyimlerimi paylaşırım:21: Umarım ördek dudak olmam :KK14: gerçi ördege bile razıyım, dudaklarım çok ince değil ama bana yetersiz ve üst dudağımın konturu bozuldu o_O

nereye yaptırıyorsunuz acaba ve ne kadara bende bir türlü bulamadım düzgün biyer

Daha yaptırmadım o yüzden şimdi söyleyemem Belki kötü olur. Kimsenin vebalini alamam :KK43: ama fiyat olarak 3 ml 3600 tl (bir arkadaşım yonlendirdigi için indirimli fiyatı bu. Normalde sadece 1ml 1700)

Merhaba doktorunuz kim. Bende doktor arıyorum

Ne doktoru canım burunsa memnun kalmadim ama meme icinse memnunum, Mesaj atarsan soylerim

Arkadaşlar çene implantı gerçekten önermiyorum aynı hataya kendim düştüm ve çıkartmayı düşünüyorum o maddeyi her an hissediyorsunuz bence sağlığınızı kaybetmeye değmez

Ben ameliyatımda herhangi bir komplikasyon yaşamadım ve görüntü gerçekten güzel ama çenenizdeki maddeyi konuşurken ağzınızı büzme hareketleri yaparken hep bir rahatsızlık hissiyatı oluşturuyor , konuşma organında olduğu için lütfen yaptırıcaksanız en az 100 kere düşünün derim

Ben ameliyatımda herhangi bir komplikasyon yaşamadım ve görüntü gerçekten güzel ama çenenizdeki maddeyi konuşurken ağzınızı büzme hareketleri yaparken hep bir rahatsızlık hissiyatı oluşturuyor , konuşma organında olduğu için lütfen yaptırıcaksanız en az 100 kere düşünün derim
Ne yapmak gerek sence dolgu falan mi :KK43:

Ne yapmanız gerektiği hakkında konu hakkında uzman olmadığım için bir şey söylemem uygun olmaz ama forumda konuşulan konuyu görünce yazmak istedim sadece, çünkü bende bu ameliyatın böyle zorlukları olduğunu düşünmüyordum, evet güzel bir çeneye sahip oluyorsunuz ama ben şahsen hayatım boyunca sırf güzelleşmek uğruna ağız hareketlerini kısıtlayan yabancı bir maddeyle yaşamak istemiyorum zaten zor bir süreç ilk iki ay falan yemek yemek çok zor oluyor keşke daha önce bana biri bunları deseymiş dediğim için burada da paylaşmak istedim .

Merh
Ne yapmanız gerektiği hakkında konu hakkında uzman olmadığım için bir şey söylemem uygun olmaz ama forumda konuşulan konuyu görünce yazmak istedim sadece, çünkü bende bu ameliyatın böyle zorlukları olduğunu düşünmüyordum, evet güzel bir çeneye sahip oluyorsunuz ama ben şahsen hayatım boyunca sırf güzelleşmek uğruna ağız hareketlerini kısıtlayan yabancı bir maddeyle yaşamak istemiyorum zaten zor bir süreç ilk iki ay falan yemek yemek çok zor oluyor keşke daha önce bana biri bunları deseymiş dediğim için burada da paylaşmak istedim .

Merhaba öncelikle Geçmiş olsun :/ ne zaman oldun acaba ameliyati? Silikon implantmydi? Ve nasıl yani hissetmek yani burundan oldum ben ilk başta mimimlerde hissederdim ama şimdi hissetmiyorum. Normale döndü yani. Doktorunuza sordunuz mu bu konuyu

Hissetmekten kastım yani mimikleri etkilemek, yabancı madde hissetmek. Yoksa sizinki tamamıyle mi mimik engelliyor. Oysaki pek çok unlude var Aslında şaşırdım

Canım benim yüzüm erkeksi kadınsı hatlar yaptrmak istiyorum. mesela alnımda kaş üstünde çukurlar var . kaşlarım ileri dogru cıkık. yüzüm etli değil. sağlıksız zayıf bır goruntum var. Gectiğimiz aylarda akıllı dolgu dıye bsey yaptırdım, ne yaptırdıgım anda nede sorasında tombulluk yada şişkin bir ifadem olmadı. artı sözde aklllı dolgu 3 ay sonra etkı eder daha ıyı bır goruntu olur dedıler bana. çöpe giden para oldu yani.

ben öyle bi dr arıoyurum ki yüz için, bana dıycekkı senın suranı söyle buranı böyle yaparsak istediğin görüntüye ulaşırsın. çünkü estetikte rahatsız oldugumuz yada olmasını ıstediğimiz görüntüyü söylüyoruz ama nereye dokunulması yada düzeltilmesi gerektıgını dr solemelı. yol göstermeli bence . çünkü mesela burun gözleri değişitiriyor. biz bunları önceden bılemeyız ki. yanı nıtekım bana boyle bır yüz tasarımcı dr lazım :KK43:( bulamıyorum

ben öyle bi dr arıoyurum ki yüz için, bana dıycekkı senın suranı söyle buranı böyle yaparsak istediğin görüntüye ulaşırsın. çünkü estetikte rahatsız oldugumuz yada olmasını ıstediğimiz görüntüyü söylüyoruz ama nereye dokunulması yada düzeltilmesi gerektıgını dr solemelı. yol göstermeli bence . çünkü mesela burun gözleri değişitiriyor. biz bunları önceden bılemeyız ki. yanı nıtekım bana boyle bır yüz tasarımcı dr lazım :KK43:( bulamıyorum
Canim Tam senlik birini Biliyorum ben de ona kedi gözü ameliyatı olacağım Hatta. Özelden yazarsan adını veririm

X