Kendini düşünmek

Ağlama krizleri çoktan başladı zaten onlar utanmıyor işte siz oğlunuza bu kadar rahat söyleyebilirmiydiniz gelininizin yanında ve gülüp eğlenebilirmiydiniz aklınızdan gelinim kırılırmı bu lafa diye düşünürdünüz eminin ama onlar karşı taraf kırılırmı üzülürmü düşünmeden söylüyor evet ince düşünüyorum ve bu durumdan inan ki çok bunaldım
Ben gelinimi bir üzersem oğlumu bin üzerim düşüncesinde birisiyim bana anneler gunu dogumgunumu unutmaz hatta beraberde getiriler benim özel günüm sevgililer günü onların özeli utanırım ayıptır oglum benim helalim ama ben oğluma haramim o onların özeli benimle neden harcasinlar ve sen böyle uzuldukce senin üzüldüğünü onlar anlıyor ve umursamiyorlar sen neden bu kadar kendini mahvediyorsun yakında esinlede sorunlar başlar dusunmeyi ağlamayı bırak evinde kimse görmeden ağlayacağım sonra millete iyi olacağım el iyisi derler bizde net ve ciddi ol yeri geldiğinde kavga bağırma ağlama hepsini yap psikiyatristim eğer sinir krizi cozecekse suni sinir krizi gecir demişti ama bir kere yap

Meryem Ana gibi tek başınıza hamile kalıyorsunuz sanırım hamile kalamiyorim eşim şimdilik susuyor deyip ihaleyi kendinize kestiginize göre

Meryem Ana gibi tek başınıza hamile kalıyorsunuz sanırım hamile kalamiyorim eşim şimdilik susuyor deyip ihaleyi kendinize kestiginize göre
Çok komiksiniz valla çok güldüm ihaleyi kendime kesiyorum çok doğru söylüyorsunuz orda da hata yapıyorum dimi evlendiğimizden beri korunmadık ama olmadı doktora göründüğümde miyom olduğunu öğrendim hamile kalmaya engel bir durummuş o yüzden ihaleyi kendime kesiyorum sanki kısırmışım gibi işte benim sorunum bu galiba herşeyde kendimi suçlu hissettmem

Çok komiksiniz valla çok güldüm ihaleyi kendime kesiyorum çok doğru söylüyorsunuz orda da hata yapıyorum dimi evlendiğimizden beri korunmadık ama olmadı doktora göründüğümde miyom olduğunu öğrendim hamile kalmaya engel bir durummuş o yüzden ihaleyi kendime kesiyorum sanki kısırmışım gibi işte benim sorunum bu galiba herşeyde kendimi suçlu hissettmem
Hayıt sirkesi veya kürü deneyebilirsiniz . Düzelen çok kadın var .

Şakayla filan değil birkaç kere delirerek bağırarak çat çat söyleyin gerekirse olay çıkarın patavatsızca bozun ,eşinizle de tartışın hatta onların yanında onlar yüzünden bidaha yapamazlar :) ben yapmıştım şimdi benim kv görümce bana bu deliyle uğraşmayalım diyor çıt yok sskdjsj

X