Kepçe Kulak Ameliyatı oldum ...

bugün dikişlerim tamemen eridi çok mutluyum üstünede yatıyorum eski halime döndüm:):) tek fark var inanılmaz güzel kulaklarım oldu çok muyluyum inş olmak isteyen herkez olur ve mutlu olur:):):KK66::KK64::KK66:

ilk kez duydum
başta komik geliyo ama ne ameliyatı olursa olsun ciddiye almakta fayda var

tıpta artık yapay yüz,burun göz nakli yapılan 21.yüzyılda böyle birşey duymaman garip tabi ki, komik olan nedir onu da anlamadım. eminim seninde vucudunda beğenmediğin yada keşke şçyle olsaydı dediğin bi uzvun vardır. buraya komik yazmadan önce bence goggle denen nimetten yararlanıp ne anlatılmak istendiğine bi göz atsaydınız

canım doktora 2 kere mail attı bak atılan bir mail şu:
Sormak istediğim bir iki soru var iple kepçe kulak estetiği hakkında:

-Öncelikle, kulak yapısını uygun bulursanız ve iple estetiği uyguladıktan sonra kulaklarda açılma yaşanırsa tekrar ücretsiz düzeltiyormusunuz?

-estetik olunduğu dışarıdan belli olurmu? ne kadar sürede tamamen geçiyor?

-ve ortalama bir ücret öğrenebilirsem çok sevinirim.

Teşekkür ederim şimdiden.

gelen cevap da şu:

İple kulak estetiği ameliyatında ameliyat sonrasında açılma olur ve tekrar ameliyat gerekirse hastamdan ücret talep etmiyorum.Ancak revizyonu klasik teknikle yapmayı planlarsak da sadece kullanılan malzeme maliyetini talep ediyorum.
Estetik olduğu dışarıdan belli olmaz. İyileşme süreci(ödem-kızarıklık) ortalama 2-3 gündür.Nadiren hassas bünyelerde bu süre 7 güne dek uzayabilir.
Op.Dr.Ali Mezdeği

gerilme hissi olurmu bilmiyorum ama bi çok yerden okuduklarım kulağın zamanla ipin yerine orada doku oluşturduğu şeklinde. eriyomş ip sonradan sanrm ama sorma lazm

canım ya arkadaşın ameliyatını oldu mu?

kızlar bu ameliyattan kaç gun sonra işe gittiniz?masa bası bi iş,istanbul otobusleri,metrobusleri falan kaç gun sonra cekılır????

bende 1 saat sonra bandajı aldırcam yanlız benim ağrılarım devam ediyor ağrılar ne zmn geçiyor birde tenisçi bandını ne kadar takıcaz

bende 1 saat sonra bandajı aldırcam yanlız benim ağrılarım devam ediyor ağrılar ne zmn geçiyor birde tenisçi bandını ne kadar takıcaz

Ağrıların şimdiye geçmiş olması lazımdı. Doktoruna sormuşsundur zaten. Tenisçi bandı 3 hafta kadar takılıyor gece yatarken.

benim ağrım 4. günüm geçmişti. çünkü ağrıya biraz dayanıksızım :) ama 4. gün var ile yok arasındaydı ağrılar. tenisçi bandını 3 hafta takdım. geçmiş olsun canım umarım en kısa sürede ağrıların geçer.

arkadaşlar bende 4 gün önce ameliyat oldum ama günlerdir uyuyamıyorum ağrılardan,nasıl yatsam diye düşünmekten neler çektim... hala sargılarım duruyo umarım bu çektiğim acılara değcek bir sonla karşılaşırım...

arkadaşlar bende 4 gün önce ameliyat oldum ama günlerdir uyuyamıyorum ağrılardan,nasıl yatsam diye düşünmekten neler çektim... hala sargılarım duruyo umarım bu çektiğim acılara değcek bir sonla karşılaşırım...

çok geçmiş olsun. koltukların kol dayama yerleri var ya oraya 2-3 tane yastık koy. şu şekil gibi yani !\\ :KK70: yatmak problem oluyor; ama birkaç güne rahatlarsın.sonucunda güzel kulaklar sahip olacağını düşün canım

çok geçmiş olsun. koltukların kol dayama yerleri var ya oraya 2-3 tane yastık koy. şu şekil gibi yani !\\ :KK70: yatmak problem oluyor; ama birkaç güne rahatlarsın.sonucunda güzel kulaklar sahip olacağını düşün canım

canım ben olalı ameliyat 2 aya yaklaştım ama ağrım 3.4.güne geçmişti yatmak ölümdü ama 1 ay yatamadım üstüne acıyodu ben tenisçi bandını gece gündüz kullandım şu an 1buçuk ay sonunda gece takmaya bailadım sadece her günsaçımı bağlıyorum inanılmaz güzel bir duygu kulaklarım da çok güzel oldular üstüne şu an çok rahat yatıyorum çok mutluyum sana çok geçmiş olsun doktoruna bi danış istersen yardım edebileceğim birşey olursa cvplarım sonunu düşünürsen acıların diniyo:):):)

arkadaşlar bu devlette oluyor mu? ben özele gittim doktor devlette kepçe kulak cerrahisi olmaz dedi. Fiyatı da 25500 çıkardı ee ben de vazegeçttim baya fazla diye? İzmir'de hangi devlet hastanesinde oluyor? bilen birileri varsa cevap yazarsa çok mutlu olurum ya

arkadaşlar bu devlette oluyor mu? ben özele gittim doktor devlette kepçe kulak cerrahisi olmaz dedi. Fiyatı da 25500 çıkardı ee ben de vazegeçttim baya fazla diye? İzmir'de hangi devlet hastanesinde oluyor? bilen birileri varsa cevap yazarsa çok mutlu olurum ya

devlette oluyo canım;ama tabi devlet karşılamıyor.yalnız özeldeki kadar yüksek ücret istemiyorlar. bence devlet veya üniversite hastanelerini bir araştır.

Doktor para almazsa 500 civarı devlette.

X