Kepçe Kulak Ameliyatı oldum ...

selam nasılsın:) durup durup senin resimlerine bakıyorum kulakların mükemmel olmuş bende randevumu aldım 24 ocakta oluyorum ama genel anestezi olcam aslında local ol dedi ama ben dayanamam 2 saat çok korkuyorum dedim o da o zaman çok korkuyosan dayanamazsan ben localde senin tansiyonunu kontrol altına alamam dedi anestezi yapalım dedi.
daha önhce hiç ameliyat olmadım narkozda almadım ondanda çok korkuyorum narkozla ilgili birsürü saçma sapan şeyler okudum:KK43:
çok uzattım kusura bakma ben sana bişi sorsam. benim ameliyatım kulak arkasından kesi ile olcak kıkırdakla oynayıp şekil vercekmiş kıkırdak çıkartcakmış sertmiş kulaklarım dikiş olcak elbet ama o dikiş nasıl kulağı kafa derimemi yapıştırıp dikiyor nasıl nereye dikiş atıyor onu merak ediyorum? ne düşünüyorum kulağımı kafa derime dikerse kulağımın arkasında hiç boşluk kalmıycak nasıl yıkıycam kulağımın arkasını orası çok pis olmazmı hiç hayal edemedim dikiş işini. kulağın arkasında boşluk varmı yokmu? biraz bana operasyonundan bahsedermisin nasıl yaptı seninkini hangi yöntemi kullandı.şimdiden çok teşekkür ettim

canım hiç korkma herşeyi doktoruna bırak.benim kulak arkamda dikişler vardı ama kulak başa tamamen yapışmıyo.ameliyattan 3 gün sonra yıkanabiliyosun.36 gün oldu ben olalı,ağrı falan da yok,keşke daha önce olaydım.düğünümde bile topuz yaptıramadım...dikişler kendisi eriyor.bazen saçımıyıkarken ip parçaları dökülüyo...narkozdan da korkma..damar yolundan bir ilaç vericekler 1 dk. içinde uyuyacaksın.uyandığında herşey bitmiş olacak.gayet rahat ol.keşke daha önce olsaydım diyeceğin kadar kolay olacak herşey...ameliyat sonucunu merakla bekliyorum..

Arkadaşlar kepçe kulak ameliyatından sonra kaç gün içinde şişlikler iniyor,bir de istanbulda olunabilecek hastane ve doktor tavsiye edebilir misiniz?

devlet hastaneleri de araştırın arkadaşlar bu ameliyat ücretsiz yapılıyoooo...

selamlar atomix albümlerini inceledim,çok değişmişsin ve gerçekten iyi de etmişsin:) ben kulak ameliyatı olmak istiyorum yalnız
kaç günde saçlarımı toplarım bilemiyorum benim üstte değil,ortada bir durum :) sorduğum kişiler değilsin diyor ama bende takıntı oldu
o nedenle olmak istiyorum,hani şişme morarma vs kaç günde geçer ,kulak arkası iz vs bu konuda detaylı bilgi istesem senden
bir de çalışıyorum kaç gün sonrasında işe dönüş başlayabilir hani bantla vs gitmek istemiyorum :KK43: teşekkürler.

bir de ameliyat esnasında üst çıkarmaya vs gerek oluyor mu:) hani bazı aletler vs takmak için :)

canım hiç korkma herşeyi doktoruna bırak.benim kulak arkamda dikişler vardı ama kulak başa tamamen yapışmıyo.ameliyattan 3 gün sonra yıkanabiliyosun.36 gün oldu ben olalı,ağrı falan da yok,keşke daha önce olaydım.düğünümde bile topuz yaptıramadım...dikişler kendisi eriyor.bazen saçımıyıkarken ip parçaları dökülüyo...narkozdan da korkma..damar yolundan bir ilaç vericekler 1 dk. içinde uyuyacaksın.uyandığında herşey bitmiş olacak.gayet rahat ol.keşke daha önce olsaydım diyeceğin kadar kolay olacak herşey...ameliyat sonucunu merakla bekliyorum..
teşekkür ederimm baya stres yaptım narkoz alıcam diye ama benim dikişlerim eriyen dikiş olmıycak bana reçete yazdı eczaneden dikiş için ip alıcakmışım+tenisci bandı hastaneninkini beğenmiyormuş.(devlet hastanesi) 13 gün sonra dikişler alınıyormuş. eriyen dikiş olmasada sorun olmıycağını düşünüyorum atomix değilmi. sonuçta iz kalsa bile kulak arkası olcağı için bence sorun olmaz.

arkadaslar bu ameliyatıi 1 yıl yada daha uzun süre önce olanlar var mı.. şuanki durumlar nasıl acaba açılma falan herhangi bi sorun oldu mu ?

arkadaslar izmirde ameliiyat olan war öı eger warsa nerde oldunuz ve doktorun adı simdiden cok tesekküreler

arkadaşlar bende kepçe kulak ameliyatı olmak istiyorum, istanbulda yaşıyorum. Ancak bu konular hakkında pek bilgim yok, hangi doktoru tavsiye edersiniz? Ameliyatı devlet hastanesinde olabilir miyim? Maliyeti ne olur ? Lütfen yardımcı olun...

arkadaşlar bende kepçe kulak ameliyatı olmak istiyorum, istanbulda yaşıyorum. Ancak bu konular hakkında pek bilgim yok, hangi doktoru tavsiye edersiniz? Ameliyatı devlet hastanesinde olabilir miyim? Maliyeti ne olur ? Lütfen yardımcı olun...

lalecan bende 24 ocakta oluyorum ameliyat devlet hastanesinde hemde ücretsiz sadece dışarıdan tenisci bandı alıcam o kadar birde ayrıca doktorum hastanenin ipini beğenmediğini için dikiş atarken kullanmak için artı olarak onu almamı istedi onun haricinde hiçbir masrafı yok. ayrıca eğer merak edersn atomix'in resimlerine bak 1 sayfa önce yazı yazmıştı ordan atomix'i bulabilirsin süper olmuş ve gerçekten kolay bi ameliyatmış inş. ben senden önce olursa seni daha detaylı bilgilendirirm :)

lalecan bende 24 ocakta oluyorum ameliyat devlet hastanesinde hemde ücretsiz sadece dışarıdan tenisci bandı alıcam o kadar birde ayrıca doktorum hastanenin ipini beğenmediğini için dikiş atarken kullanmak için artı olarak onu almamı istedi onun haricinde hiçbir masrafı yok. ayrıca eğer merak edersn atomix'in resimlerine bak 1 sayfa önce yazı yazmıştı ordan atomix'i bulabilirsin süper olmuş ve gerçekten kolay bi ameliyatmış inş. ben senden önce olursa seni daha detaylı bilgilendirirm :)

Ancak benm sosyal güvencem yok, doktorun devlet hastanesinin doktoru mu yoksa dşardan mı geliyor? Önerebileceğin doktor war mı? istnbulda mı olucaksın ameliyatı ? çok soru sordm ama yardımcı olursan sevinirim :))

arkadaşlar ben de ankara da olmak istiyorum bu ameliyatıı, Ankara da devlet hastanelerinde ücretsiz ameliyat olan yada memnun kalan var mı ? hem istiorum hem korkuorum iştee :KK24:

slm kızlar yeni konu açmak için ne yapalıyım 2 saat ugraştım bulamadım

Ben 2 gün önce kepçe ameliyatı oldum anlatayım ;
Ameliyattan önce gece 12'den snra bişe yemiorsunuz,sabah hastaneye gidiyosunuz sıra size gelince sadece alt iç çamaşırı
ve hastanenin verdiği önlük ve boneyi takıyosunuz.Ameliyathanede sizi uyutmadan herhangi bi müdahalede bulunmuyorlar.
ben 11 de girip 14.30 da çıktım şuan sargılarlayım pansumanlar var günlük gitcem,çok ağrısı var ama bu normalmiş doktor öyle söyledi..
ssk ta olduğum için herhangi bir fiyat farkı vs ödemedim sadece bi malzeme almamı söylediler o da 25 tl.
Tavsiye edermiyim?ağrısına dayanabilecekseniz ve kepçenizi çk takıyorsanız evet olun derim :)

X