Kepçe Kulak Ameliyatı oldum ...

1ay olucak iple estetik yaptırdım ben, sol kulağım gündüzleri sızlıyo sürekli dokunduğumda ağrı oluyo kıkırdakta,
normal bi durummu? sizde ağrılar oldumu ne zamn geçti?

kızlar bende ocak ayında olmuştum ameliyatımı ameliyat olanlara bir sorum var doktorunuz güneş gözlüğü hakkında birşey söyledimi? en erken ne zaman güneş gözlüğü takabiliriz acaba artık güneş yavaş yavaş yüzünü göstermeye başladı çünkü

Sen hangi doktora ameliyat olmuştuun? Sanırım Hüseyin kandulu idi dimi? Eğer onaysa biraaz ameliyat öncesi ve sonrasını anlatabilirmisin? Tam hatırlamıyorum kime olduğunu ama bende o doktora olucamda.

Merhaba arkadaşlar, bende yeni ameliyat oldum Barış Çakır'a. 2 Gün oldu, sargılarım yeni çıktı. Ama bazı problemlerim var. Mesela kulağımın arkasına dokunamıyorum çok yapıştırmış ve arada hiç mesafe yok. Sağ kulağım gayet doğal hiçbir şekilde anlaşılamıyor ama sol kulağım çok şiş zaten ve doğal değil. Acaba biraz daha açılırmı zamanla ? Yaptıran kişilerde azcık açılma oldumu ? Umarım açılır çok yapışık çünkü doğal durmuyor.

benim ameliyatıma 10 gün kaldı geri sayımlara başladım artık. :KK70: okuduğum yorumlara göre ve araştırmalrıma göre ortalama 3-6 ayda kulak tamamen yerine oturup çok hafif bir normal olması için açılma oluyormuş. bende çok heyecanlıyım lokal mi oldun sen?

arkadaşlar bende bu hafta içerisinde iple ameliyat olmayı düşünüyorum. Aydın'da oturuyorum. İzmir ve Aydın'da bana önereceğiniz bir doktor var mı? çok korktum yorumları okudukça. lütfen yardımcı olun..

benim ameliyatıma 10 gün kaldı geri sayımlara başladım artık. :KK70: okuduğum yorumlara göre ve araştırmalrıma göre ortalama 3-6 ayda kulak tamamen yerine oturup çok hafif bir normal olması için açılma oluyormuş. bende çok heyecanlıyım lokal mi oldun sen?

Senin adına çok sevindim, hayırlısı olsun..hastane ve dr. ismi verir misin?

Teşekkür ederim umarım hayırlısı olur 9 gün kaldı. :)) bilecik devlet hastanesi doktorum hüseyin kandulu doktor araştırmalarıma göre mükemmel bi doktor fakat bi sorunum var gözlük takamayacağım sanırım yarın randevum var sorucam bunuda bide gözlerim 4,5 çok kötü bi durum.. :KK70:

ben de kpss'ye hazırlanıyorum bu sene..inş. 7 temmuz sonrası ameliyat olucam..hımm evet gözlük takamazsın muhtemelen bir süre ama lense geçersin belki bu sayede..

Evet kulaklarım güzel olsunda keşke yaptırmasaydım demeyeyimde gözlük 6 ay takmayayım bişey olmaz. :) Sınavında başarılar dilerim bende bu cumartesi SBS'ye giricem.

ameliyat oldum.cok iyi geçti.su an evdeyim.tek kulaktan oldum.45 dk sürdü ve local anestezi ile yapıldı.sorusu olan varsa cevaplayabilirim.

iğneler çokmu acıttı birisini okudum iğnelerin acısına dayanamadım genel oldum falan dedi de..Geçmiş olsun.

sargım persembe gunu yani 2 gun sonra cıkacak.daha sonra 1,5 ay tenisci bandı takıcam.ignelerden canım yanmadı cunku ben kendime dayanıcam dedim ve boylelikle fazla hissetmedim.su an biraz sızlama var kulagımda ama dayanılmayacak gibi degil.
ben bu ameliyatı yıllardır istiyordum ve bu zamana kısmet oldu.insallah tum isteyenlerde olur ve kurtulur cunku insanların bakışları ve dalga gecmelerini iyi bilirim ki benim kulagım cok kepçe degildi.darısı sizlerin başına..:)
başka sorusu olan..:)))

X