Kese büyüklüğü yardım edin lütfen 🙏 😞

kadersaymaz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2023
32
6
25
Arkadaşlar iyi günler son adet günüme göre 6+1 hamileyim fakat adetten 1 gün önce test yapınca tek çizgi çıktı adetten bir gün sonra yapınca çift çizgi çıkmıştı bundan 1 hafta önce dktora gittiğimde yumurtlama var hamile olabilirsin ya da adet olucaksın dedi hamile çıktım ama beta değerim 2 günden 340 ta daha sonra iki kat artış oldu şükür dün keseyi karından göremedi alttan gördü kese boyutum 5.5 mm doktor sağlıklı kesenin etrafı kalın dedi haftaya gel kalp atışını duyalım dedi. Ama araştırdığım kadarıyla 6 haftalıksam kese çok küçük ama geç döllenme varsa adet döngüm 35 gün se 5 haftalık normal boyutu doktor kaç haftalık onu söylemedi şimdi çok korkuyorum daha önce 2 kimyasalım vardı böyle bir durum yaşayan var mı durumum çok kötü değil mi 😔 ?????

Son düzenleme:
Arkadaşlar iyi günler son adet günüme göre 6+1 hamileyim fakat adetten 1 gün önce test yapınca tek çizgi çıktı adetten bir gün sonra yapınca çift çizgi çıkmıştı bundan 1 hafta önce dktora gittiğimde yumurtlama var hamile olabilirsin ya da adet olucaksın dedi hamile çıktım ama beta değerim 2 günden 340 ta daha sonra iki kat artış oldu şükür dün keseyi karından göremedi alttan gördü kese boyutum 5.5 mm doktor sağlıklı kesenin etrafı kalın dedi haftaya gel kalp atışını duyalım dedi. Ama araştırdığım kadarıyla 6 haftalıksam kese çok küçük ama geç döllenme varsa adet döngüm 35 gün se 5 haftalık normal boyutu doktor kaç haftalık onu söylemedi şimdi çok korkuyorum daha önce 2 kimyasalım vardı böyle bir durum yaşayan var mı durumum çok kötü değil mi 😔
Doktor sorun olmadigini soylemis. Olsa soylerdi zaten. Korkmayin bence

X