Cilt Bakımı Ürünleri kılcal damar ve gözaltı morluğu için için Auriderm XO krem kullanan varmı?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

regnis

Guru
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2012
54
1
Bilindiği gibi k vitamini damarları onarıcı etkisi bulunmakta(araştırınız) Türkiye de k vitaminli krem sadece bu marka bulabildim.Yurtdışında k vitaminli krem kullananların yorumlarına baktığımda neredeyse tamamı çözüm(amazon.com da okuyabilirsiniz) bulmuş sizde araştırabilirsiniz. Auriderm XO bu kremi kullanan var mı?

ürün bilgileri:
Auriderm XO Morluk ve Kızarıklık Giderici Bakım Kremi

Ürün Özellikleri:
Derideki kızarıklıkları önlemeyi amaçlayan, nanozom formunda %2 K vitamini içeren estetik cerrahide kullanıma yönelik dermo-kozmetik jeldir.

Derinin zamanla daha hassas ve ince hale gelmesiyle, yüzde ve bacaklarda kırmızımsı ve mavimsi lekeler ortaya çıkabilir.

Plastik cerrahiden sonra kullanıldığında, AURIDERM XO derideki mavi ve kırmızı renk değişikliklerini önler ve ortadan kaybolmalarına yardımcı olur.

AURIDERM XO, nanozomları kapsayan en son teknolojinin kullanıldığı yıllar süren dermato-kozmetoloji araştırmalarının bir ürünüdür. Bu mikropartiküller optimum sonuçlar oluşturacak şekilde, AURIDERM XO'nun aktif maddelerini içermektedir.

Bu jel üzerinde özel olarak çalışılmıştır ve K vitamininin yanı sıra A, C, E vitaminleri ve deri üzerinde yararlı etkileri olan diğer aktif kozmetik ajanları içermektedir. Tüm kırmızı ve mavimsi leke olgularında yüze, bacaklara ve vücuda uygulanabilir.

Cerrahi ve tıbbi işlemlerin öncesinde, hazırlayıcı cilt bakımı olarak 10-15 gün AURIDERM XO kullanımı önerilmektedir.

Endikasyonları:
Dermatoloji ve plastik cerrahi girişimleri sonrasında oluşan morlukların giderilmesi (yüz kullanımı için)

Deride kızarıklık ve morluğa neden olan her türlü durum (yüz kullanımı için)

Kullanım şekli: AURIDERM XO, sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez, cilt temizlendikten sonra ince bir şekilde uygulanmalıdır. Jel emilene kadar nazikçe deriye masaj yapılır. AURIDERM XO, tüm diğer güzellik ve kozmetik cilt bakımı ürünlerinden önce kullanılmalıdır ve bu preparasyonlara zemin olarak kullanılabilir.

Ambalaj; 75 ml'lik tüp

Isı ve ışıktan etkilenmez
Hızlı etki gösterir
Deride morluk ve kızarıklık oluşumunu azaltır
Kullanılan nanozom teknolojisi sayesinde derinin alt tabakalarına kolaylıkla ulaşır.

K vitamini ya da fitonadion tıbbi çevrelerce iyi bilinen bir moleküldür. K vitamini pıhtılaşma basamaklarında yer alan faktör II, VII, IX ve X'un hepatik biyosentezinde gerekli bir kofaktördür. K vitamini içeren ilaçlar hematom gelişimini önlemek için estetik cerrahide kullanılmaktadır. Damar duvarlarını desteklemekte ve kapiller fragmantasyonu azaltmaktadır. Topikal K vitamininin antieritematöz etkisi vardır, kaşıntı ve yanma hissini azaltmaktadır. Kanamaya karşı tablet ya da enjeksiyon formunda yıllardır kullanılmaktadır. K vitamininin deriye uygulanması morluk ve kızarıklık oluşumunu azaltmaktadır. Özellikle dermatoloji ve plastik cerrahide kullanılan işlemlerin neden olduğu kızarıklıkları önlemede etkilidir. İyileşme sürecini hızlandırır. Serbest, kapsüle olmayan formunda K vitamini yağlı fazda kolaylıkla çözünme eğilimindedir, bu nedenle de derinin alt tabakalarına ulaşması zor olmaktadır. Aksine, K vitamini nanozomlarda enkapsüle olduğunda, epidermise kolaylıkla erişmekte, papiller ve retiküler dermise sorunsuz olarak ulaşmaktadır. Vitamin K ışığa oldukça duyarlıdır ve tüpte tutulmalıdır. Okside K vitamini ise ışığa duyarlı değildir. Okside K vitamini, K vitamini kreminden topikal olarak çok daha fazla aktiftir. Okside K vitamininin K vitaminine oranla pek çok fizikokimyasal avantajı vardır. Daha hızlı etki gösterir, ışığa ve ısıya dayanıklıdır.

3 ay kremi kullandım kılcal damarlarda bir incelme oldu ama geçmedi bende lazer yaptırdım 1. seans yapıldı ağzımın kenarında bi tane mor vardı o geçti burun kenarlarında geçmedi 2. seans ta önümüzdeki günlerde yaptırıcam İnşallah 2. seansta tamamen geçer

3 ay kremi kullandım kılcal damarlarda bir incelme oldu ama geçmedi bende lazer yaptırdım 1. seans yapıldı ağzımın kenarında bi tane mor vardı o geçti burun kenarlarında geçmedi 2. seans ta önümüzdeki günlerde yaptırıcam İnşallah 2. seansta tamamen geçer

canım nerede ve kaça yaptırdığını paylaşır mısın?? ben de çok muzdarıbım bu durumdan bir yere yaptırım fakat tamamen geçmedi ve sonradan yenileri çıkıyor:KK43:

benimde burun kenarlarımda ve yanağımda bi kaç tNE var beni ençok rahatsız eden burun kenarlarım. lazer çözüm mü arkadaşlar*?

eczaneden k vitamini ampulü alın 3-5 lira birşey. bu tarz kremlere o kadar para vermeyin. ama kılcal damar görünümüne iyi gelir k vitamini ampulü, göz altı torbalanmaları ve morluklarında çok etki etmezler. kılcal damar sorununa ise birebirdir.

Evet ikinci lazeri de yaptırdım burun kenarları geçmedi çok acısı dayanamadım o yüzden tam yapılamadı dayanamadım elini ittim nedense burun kenarları feci bir şekilde acıyor...bir seans 500 tl.

X