Kilo sorunu olan PKO hastaları birlikte zayıflıyor!

Ben 167 boy 63 kiloyum şimdi Dr dan çıktım bu pko nasıl bi illetse sakin kilo alma ver hatta 1 kilo bile sana fayda dedi bakalım nasıl vericem abur cuburu bırakmam lazim

MERHABA 28 YAŞINDAYIM 2 ÇOCUK ANNESİYİM BENDE YILLARDIR OBEZLİK VE PKO İLE SAVAŞIYORUM SÜREKLİ DİYET YAP VER AL VER AL GEÇTİ BU KADAR ZAMAN EN SON TARTIYA ÇIKIP GERÇEKLE YÜZLEŞENE KADAR 117 KİLO OLMUŞUM :KK43: :KK43: 2 GÜNDÜR DİYETTEYİM VE KİLO VERİP 3. BEBEĞİMİ HAMİLE KALMAK İSTİYORUM İLK 2 BEBEĞİM TEDAVİ İLE OLDU TEDAVİDE ÇOK KİLO YAPIYOR NE OLCAK NASIL OLCAK NELER YAPIYORSUNUZ BANADA Bİ EL ATIN :KK43:

MERHABA 28 YAŞINDAYIM 2 ÇOCUK ANNESİYİM BENDE YILLARDIR OBEZLİK VE PKO İLE SAVAŞIYORUM SÜREKLİ DİYET YAP VER AL VER AL GEÇTİ BU KADAR ZAMAN EN SON TARTIYA ÇIKIP GERÇEKLE YÜZLEŞENE KADAR 117 KİLO OLMUŞUM :KK43: :KK43: 2 GÜNDÜR DİYETTEYİM VE KİLO VERİP 3. BEBEĞİMİ HAMİLE KALMAK İSTİYORUM İLK 2 BEBEĞİM TEDAVİ İLE OLDU TEDAVİDE ÇOK KİLO YAPIYOR NE OLCAK NASIL OLCAK NELER YAPIYORSUNUZ BANADA Bİ EL ATIN :KK43:
Tedavi ile derken ne tedavisi uygulandı. Ve diğer çocuklara kac kg hamile kaldınız

Selam kızlaar kızlaaar. Bir pko lu da benim. Evlendiğinde 55 kiloydum. 4 yıldı çocuğum olmadı her yıl biraz daha biraz daha derken 80 kilo oldum.1 temmuz,dan bu yana 5 kilo verdim 17 günde. 🤗🤗🤗 ama neler yaptım. Bende bir çok pullu gibi aman insilün direncin var pullu zor kilo verir diye diye kendi hevesimi kırdım ve hep yarıda bıraktım. Kendinize gelin.gerçektwn sağlıklı bir hayat , güzel minik eller istiyorsak başaracağız yapmak zorundayız. Bir aşılama ve bir tüp bebek olumsuz oldu. Şimdi zayıflayarak denemek istiyorum. Hergün en az 1 saat hızlı tempoda yürüyüp ter içinde kalıyorum.😁 sifir şeker 👎 bol su yeşil çay plates yapıyprum.paketli hiç bir şey almıyprum.almazsanız yemezsiniz canlarım👌 misafirliğe gitmiyorum zaten corona var .ha diyelim ki gittim. Valöa bi taraflarından ter akıp zayıflamaya çalışan benim onlar değil bu yüzden hiç bir ısrarı kabul etmem.sizde kendinize gelin toparlanın kendiniz için bunu yapın gençler 😍😘🤩

Merhabalar, ben de bir pcoluyum. 33 yaşındayım. Boyum 169 cm. Üniversiteden mezun olana dek hep zayıftım. Ortalama 53-55 kg civarındaydım. Ama hep adet düzensizliği problemim vardı. Evlenmeden hemen önce doktora gittim 2 aydır adet olmuyordum ve Pco ile orada yüzleştim. Sen pcolusun senin çocuğunda olmaz dedi doktor ve orada yıkıldım. Bu dönemde kilo da almaya başlamıştım. Eşimle çocuk yapmaya karar verdiğimizde 6 ay denedik olmayınca başka bir doktora gittik gerekli tetkik ve tahliller yapıldı. Glifor kullanmamı istedi doktor, Prolaktin hormonum yüksekti onun için de bir ilaç verdi. 2. ay gebelik testi sonucumla doktora gittim. Şimdi çok şükür 4.5 yaşında bir oğlum var. 60 kilo ile hamile kaldım. 71 kilo ile doğuma girdim. Sonra yeniden eski kiloma da döndüm. Ama son 1 senedir kilom yine aldı başını gitti. 69 kiloyum. 70'in eşiğinden dönüyorum hep. Yediklerime ne kadar dikkat etsem de asla veremiyorum. Ben de sizinle bu yola çıkmak isterim.

X