Kilo Veriyorum ( 8 Kilo verme hedefim) Bugün Başladım

Şimdilik her şey güzel gidiyor bakalım kaç gün yapabileceğiz ..
Senin hedef 8 benim 10 ben 8 e de razıyım aynı anda verebilmek bari
İnşallah veririz ya 😍 ben dün yürüyüşü yapmadım, bugün de misafirliğe gideceğim inşallah kendimi tutabilirim .

Kahvaltımı çok Sağlıklı yaptım
  • 1 yumurta
  • marul , domates , salatalık, minik peynir ve çeyrek avokado. Yarım dilim ekmek .

Akşama da inşallah balık var onu da fırında yaparsam yağlı olmaz. Önemli olan birazdan misafirlikte kaçırmamak 😂

Kocam da iki gündür abur Çünür yiyor. İlk akşam cips yedi, dün de çikolata 😀 ama tuttum kendimi yemedim.

İnşallah veririz ya 😍 ben dün yürüyüşü yapmadım, bugün de misafirliğe gideceğim inşallah kendimi tutabilirim .

Kahvaltımı çok Sağlıklı yaptım
  • 1 yumurta
  • marul , domates , salatalık, minik peynir ve çeyrek avokado. Yarım dilim ekmek .

Akşama da inşallah balık var onu da fırında yaparsam yağlı olmaz. Önemli olan birazdan misafirlikte kaçırmamak 😂

Kocam da iki gündür abur Çünür yiyor. İlk akşam cips yedi, dün de çikolata 😀 ama tuttum kendimi yemedim.
Haha hep bu kocalar zaten. Ben de ne zaman diyete girsem eve tatlı alır :KK70:
Misafirlikte beni düşün ihanet etme bana, birlikte çıktık bu yola.
Ben de sabah biraz yunurta biraz da midemi tutsun diye ekmek yedim.
Öğlen sanırım köfte akşam da dolma yerim gibi..
Eşimin 20lik disini cektiler bugün. Ekstra bir şey istemezse menü budur.

Dolma biraz riskli duruyor ama sanki 😂 köfteyi az yağlı ve bol salatayla yersen süper olur. Ya da sen köfte hakkını ikiye böl, mesela 6 köfte varsa üçünü öğleyin salata ile üçünü de akşam salata ile ye bence .

Arkadaşım da kısır ve börek yapmış. Kısırdan üç kaşık, börekten de yarım parça yemeyi düşünüyorum sadece 🥲

Niye riskli olsun ki prinç gluten içermeyen bir ürün yani vücut kolayla sindirebiliyor. Nişastasının kalorisine de şuan ihtiyacım var çünkü vücudum kırgın.
6 köfte mi :KK70: yok kiz ben en fazla 3 ya da 2 köfte anca hatta hasta olduğum için bekli sadece çorba bile içebilirim.

Ayyy tam 5 çalışmış onlar kısır ve börek en sevdiklerim :KK70:

Niye riskli olsun ki prinç gluten içermeyen bir ürün yani vücut kolayla sindirebiliyor. Nişastasının kalorisine de şuan ihtiyacım var çünkü vücudum kırgın.
6 köfte mi :KK70: yok kiz ben en fazla 3 ya da 2 köfte anca hatta hasta olduğum için bekli sadece çorba bile içebilirim.

Ayyy tam 5 çalışmış onlar kısır ve börek en sevdiklerim :KK70:
Bilmiyorum hep pirinç pilav yemeyin diyorlar ya bu nedenle öyle şey ettim 😀 ben bugün biraz bozdum ya :KK43: ama yarın devam. Senin nasıl gitti?

Misafirlikte mi olduu hahaha aslında ben de küçük(bana göre:KK70:) bir istirik baklava aldım 😅

Bugun kendimi daha iyi hissediyorum o yüzden kahvaltıdan sonra 20dklim sporumu yapacağım. Akşama et kavurması öğlene de çorba ya da Barbunya..

Senin Bugünkü menünün ne?

Günaydın Hanımlar.

Evlendiğimden beri baya kilo aldım. 8 ayda 6 kilo almışım. Düğün öncesi de düzenim bozulunca 2 kilo almıştım. Biliyorum kimine göre kilom hala idare eder, ama çocuk da düşünmeye başladık yavaş yavaş.Battı balık yan gider dememek için hedef 52 kilo. Güncel kilom 60.85 . Sabah bu kiloyu görünce şok oldum. Ama elbiselerim kıyafetlerim de denk gelmemeye başladı zaten fark etmem gerekiyordu yani🥲

5 Haziran Pazartesi itibarıyla diyete girdim, bir süre kendim deneyip iki hafta sonra maaş akınca diyetisyene de gidebilirim bakalım belli olmaz.

Kahvaltıdan önce bir tane probiyotik attım (diyetten önce de bağırsak sağlığım için kullanmaya başlamıştım, bu süreçte bana yardımcı olur diye düşünüyorum). Şu anda Maydonoz çayımı içiyorum ( Malum ödeme iyi geliyor ). Kahvaltı olarak da bir haşlanmış yumurta yiyeceğim sadece .

Bana şans ve idare dileyin 😍
Bence Çok Yüksek Derecede Aç kalmanı tavsiye etmiyorum Aç Kalırsan Metobolizma Yavaslar ve kilo vermen zorlasır önemli olan fazla kalori acıgı az vererek uzun dönem zayıflaman gerekir en saglıklısı budur yağ yerine kasların erir yoksa

Bence Çok Yüksek Derecede Aç kalmanı tavsiye etmiyorum Aç Kalırsan Metobolizma Yavaslar ve kilo vermen zorlasır önemli olan fazla kalori acıgı az vererek uzun dönem zayıflaman gerekir en saglıklısı budur yağ yerine kasların erir yoksa

En büyük korkum yağ yerine kaslarımı eritmek zaten. Ama bu aralıklı oruçta da tavsiye ediyorlar açlığı…

Ben diyetisyene gidiyorum örnek olması açısından size diyet listemi paylamak istedim

aç karnına 1 fincan yeşil çay

kahvaltı
1yumurta Lor peynirli Omlet 3 kaşık süt ile
Bol yeşilik
8 adet çiğ badem
2 dilim çavdar ekmeği
şekersiz çay - kahve
veya
2 yumurta
1 dilim çavdar ekmeği
3 kuru kayısı
3 ceviz