Kim bu Osmanlı Ocakları?

önüne gelen ocak açmış kurmuş..ama şunu söyliyeyim kızlar benim dayım koyu ülkücüdür ve hani o ülkücüler yaptı denilen olaylarda bana asla yiğenim bizler değiliz onlar der ve bende dayıma inanıyorum ..
Bizde dayına ınanıyoruz merak etme kakao!
azıcık ta bıze ınansan , şu yazıyı okuyarak dogru anlasan ! Emin ol daha güzel olucak hersey..

tebi canım, siz çekin ciks takım elbiseleri, oturduğunuz yerden karıştırın ortalığı, garibanın askeri polisi toplasın arkanızı.
oldu.
ee sare bizde bunun savaşını vermıyor muyuz..
Zaten onalrı oraya salanların ardında takım elbıselı beyaz coraplı adamların oldugunu basbas bagırmıyor muyuz ?

Tiplere, hareketlere, misyona bak ya. Osmanlı ocağıymış...

Geçen düşündüm, misal Kanuni Sultan Süleyman kendi devrinin en önemli isimlerinden biri, dünya çapında. Gerçekten muazzam bir güç. Hatasıyla, güzelliğiyle, sevabıyla, günahıyla Osmanlı Devleti hakikaten büyük, kanlı ve şanlı bir geçmiş, geçmişimiz.

Bu cahil takunyalılar yüzünden Osmanlı'dan, geçmişimizden soğudum ya, ne hakları var bir ismi bu denli kirtletmeye?

itiraz ediyomuyum huysuz ?

ıkna oldunmu sare.. umarım olmussundur ve dıgerlerıde olur..
adam dırek yazmıs. biz ölecek değiliz herhalde diye. Allah'ım esirgesin askerlerimi polislerimi..
Şu yazdıdan sonrada hala savunabılen cıkacak mı bılmıyorum..
1Kasımdan ümitli olmak istiyorum..

önüne gelen ocak açmış kurmuş..ama şunu söyliyeyim kızlar benim dayım koyu ülkücüdür ve hani o ülkücüler yaptı denilen olaylarda bana asla yiğenim bizler değiliz onlar der ve bende dayıma inanıyorum ..

Belkide eskiden hatalar yapmış olabilirler, yaşım gereği şayit olmadım ama okuduğum kadarıyla az çok bilgilendim.Ne kadar doğrudur okuduklarımda tabiki bilemem. Ama ben MHP'yi pkk karşısındaki net durusundan dolayı taktir etmişimdir. Yine de öyle son derece sağduyulu davranıyorlar son dönemlerde. Bahçeli sürekli çağrıda bulunuyor galyana getirmio en azından.

Çakma ülkücülerin bozkurt yapışlarına bakın kızlar ne kadar komik değil mi:KK70:
Zaten biz biliyorduk bunu kimin yaptığını bari ülkücüleri örnek almayın mallar yada yapıyorsun 4 parmak neden gösteriyon ahh ahhh dedik size ülkücüler yapmaz diye emmeEn Büyük TÜRKİYE

Eski patronum ankara başkanı. Ben bunlar kendi arasında eğleniyor diye düşünmüştüm. İŞ bu kadar ciddiymiş demek ki
Ankara'nın Osmanlı Spor Kulübü , Ankara'da yapılan Osmanlı Stadı...
Patronun başkan olmuş cok mu?

Belkide eskiden hatalar yapmış olabilirler, yaşım gereği şayit olmadım ama okuduğum kadarıyla az çok bilgilendim.Ne kadar doğrudur okuduklarımda tabiki bilemem. Ama ben MHP'yi pkk karşısındaki net durusundan dolayı taktir etmişimdir. Yine de öyle son derece sağduyulu davranıyorlar son dönemlerde. Bahçeli sürekli çağrıda bulunuyor galyana getirmio en azından.
Evladım olmadığını için evlatlarımı sokağa çıkarmam diyor adam ama evladı olanlar anlamıyor işte naparsın....

Evladım olmadığını için evlatlarımı sokağa çıkarmam diyor adam ama evladı olanlar anlamıyor işte naparsın....

onun evladı yok, o anlamaz sözünü duyunca tüylerim diken diken olmuştu. Nasıl vicdansız, nasıl kötü bir kelime.
Kalmış ki mehmetçik vakfına, TSK'ya maddi manevi emeği geçmiş Bahçelinin bu kadarını hakkettiğini düşünmüyorum.
Sırça köşklerde sefa sürenlerin evlatları da kendileri de anlamıyorlar demek ki. Vatan ne? evlat ne? bir oy uğruna şehit edilen onca masumun ahı üzerlerin de değilmiş gibi. yazık sadece yazık kimse evlatla sınanmasın diyorum ben sadece.

dayım koyu mhp lidir onunla sohbet etsen valla öyle bir anlatışı varki böyle hararretli.. gidip oy veresi gelir insanın .. babamda bir zamanlar mhp ye verirdi oyunu sonradan refah partisi ve sonradan akp.. hani şu olaylar oluyor ve ülkücü gençlik yaptı deniliyor yaa işte dayımm hep söyler şunu biz yaptık ama şu bizim değil diye..

Valla canım doğrudur. Şu ülkede yaptığı her şeye biz yapmadık diyebilen tek siyasi topluluk AKP.
Onunu dışındakiler öyle yada böyle yaptıklarını da yapmadıklarını da söylüyorlar.
Ama AKP her zaman ne yaparsalar yapsınlar maduruz da maduruz.

ha bir ek,osmanlı ocakları. çakmalık iyi bir şery değil.
KOPYALAR ASLINI ARATIR:)

Osmanlı Ocakları: “Şiddetin suçlusu paralel yapı”
Dağlıca ve Iğdır’daki PKK eylemleri sonrasında, bazı ev ve iş yerlerine, Hürriyet gazetesine ve HDP binalarına yönelen şiddet eylemleri ile ilgili iddiaların odağında Osmanlı Ocakları yer alıyor.

Saldırganlardan bazılarının “bozkurt” işareti yapmaları üzerine gözlerin çevrildiği Ülkü Ocakları, sözü edilen kişilerin kendileri ile bir ilgilerinin olmadığını duyurmuştu. MHP ve bazı teşkilat binaları saldırıya uğrayan CHP de, Osmanlı Ocakları’nı işaret etti.

Star gazetesine konuşan Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat ise, şiddet olaylarının kendilerine mal edilmek istendiğini oysa olayların içinde “paralel yapı”nın bulunduğunu ileri sürdü. Canpolat, “Paralel yapı, bizi taklit eden tabelalarla örgütler kurdu. Amaçları bizi yıpratmak. Oysa biz şiddeti ve asayişi bozmayı asla tasvip etmiyoruz” dedi. Kadir Canpolat, AK Parti ile bağları olduğu iddiasını da “Bizim hiçbir siyasi partiyle ilişkimiz yok” diyerek yalanladı.

2009 yılında kurulan Osmanlı Ocakları’nın genel merkezi, Ankara’da bulunuyor. Kadir Canpolat’ın adı daha önce, Papa 16′ncı Benedictus’un 30 Kasım 2006 tarihli Türkiye ziyareti öncesi “silahlı eylem”yapacakları iddiasıyla (6 kişi) gözaltına alınıp, serbest bırakılmasıyla gündeme geldi.

http://nediyor.com/osmanli-ocaklari-siddetin-suclusu-paralel-yapi/

FB_IMG_1441825707914.jpg

Bunlarda varHDP ve MHP okurda bu kadar dengesizlik olur mu dunde paylastim bu resmi
Araya sizip kiskirticak ortaligi

Erdoğanla var olduklarına göre
tez vakit bittişleride olacak demek bir zamanlar anap'ın papatyalıları vardı ,bunlarıda aynı sonuç bekliyor , ama şu anki duruşları ,ülkü ocaklarına rakip görünüş deler

oldum olası şu ocaklar vb yapılanmalar saçma gelir bana. millet kendi çıkarının cebini doldurmanın derdinde, bunlar artist artist ocaktı bilmemneydi.
kimi yerde akp ile ilgisi yok deniliyor, kimi yerde hdpliler ortalığı kızıştırsın diye yaptılar deniliyor. ağzı olan konuşuyor.
ben resmi ilk gördüğümde Allah var akpli ve ülkücüler bu acıda birleşmiş diye düşündüm ve sevindim. hangisinin kimin yerine geçtiğinden nasıl emin olabilirizki?

X