Kimyasal gebelik yaşayan bakabilir mi

kemik kadin

obiranneolmakistiyor♠️
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2023
523
105
Kızlar merhaba bı kaç gün önce kimyasal gebelik yaşadım adetime 2 gun kala gebelik testi tuttum silik çizgi vardı daha sonra gidip kan verdik çatlmanin 12. Günü
12.1 ile betayı öğrendim daha yeni tutunmuştur sandım çünkü hiç kimyasal gebelik olabileceği aklıma gelmedi dün kanamanın 4. Günüydü lakin çok az kanama oldu hatta bu gün kesildi ilk iki gün biraz fazla geldi daha sonra azaldı normalde kimyasal gebelikte fazla kanama olur diye biliyorum doğru mu

Ve kimyasal gebelik hakkında biraz bilgilendirebilir misiniz beni
Yani döllenme oldu da sağlıksız diye tutunmadan atıldı mı sonrasında hamilelik şansı artıyor mu

Kızlar merhaba bı kaç gün önce kimyasal gebelik yaşadım adetime 2 gun kala gebelik testi tuttum silik çizgi vardı daha sonra gidip kan verdik çatlmanin 12. Günü
12.1 ile betayı öğrendim daha yeni tutunmuştur sandım çünkü hiç kimyasal gebelik olabileceği aklıma gelmedi dün kanamanın 4. Günüydü lakin çok az kanama oldu hatta bu gün kesildi ilk iki gün biraz fazla geldi daha sonra azaldı normalde kimyasal gebelikte fazla kanama olur diye biliyorum doğru mu

Yani döllenme oldu da sağlıksız diye tutunmadan atıldı mı sonrasında hamilelik şansı artıyor mu
Ben yaşadım test yaptım silik çizgi çıktı doktora kan verdim beta 40 çıktı 5 gün sonra regl oldum . Gelişimini tamamlamış sagliksiz olduğundan vücut oluşmadan atıyor. Tek iyi yanı hamile kalabilirsin doğal yolla onu gösteriyor kimyasal gebelik. Haliyle üzüldük eşimle .Normal oldu ekstra bir kanamam olmadı fakat ilk geldiğinde kahverengimsiydi sonra kizmizi oldum . 6 ay sonra hamile kaldım . Busefer temkinli ilerledim. Adetim 7 gün geçince doktora gittim beta 13500 çıkmış kese filan herşey gözüktü. Şuan 15 aylık tabi.

Ben 2 kere kimyasal geçirdim ikisinde de 4 5 gün gecikmeyle adet oldum. Yani adetten bir farki yoktu benimkinin. Sonrasinda ertesi ay hamile kaldim.

Ben yaşadım test yaptım silik çizgi çıktı doktora kan verdim beta 40 çıktı 5 gün sonra regl oldum . Gelişimini tamamlamış sagliksiz olduğundan vücut oluşmadan atıyor. Tek iyi yanı hamile kalabilirsin doğal yolla onu gösteriyor kimyasal gebelik. Haliyle üzüldük eşimle .Normal oldu ekstra bir kanamam olmadı fakat ilk geldiğinde kahverengimsiydi sonra kizmizi oldum . 6 ay sonra hamile kaldım . Busefer temkinli ilerledim. Adetim 7 gün geçince doktora gittim beta 13500 çıkmış kese filan herşey gözüktü. Şuan 15 aylık tabi.

Sizin beta daha yüksek çıkmış ben hiç böyle bı durumla karşılaşacağımı tahmin etmedim yani hiç düşünmedim tamam dedim hamileyim ama öyle olmuyormuş imtihanın hala devam ediyor 4 yıldır evliyim ve bu süreçte her hangi hamilleikli ilgili bı belirti yaşamadım ilk defa kimsayal oldu batsa üzüldüm ama buna da şükür dedim en azından doğal yoldan olabildiğini öğrenmiş oldum tabi bu 4 yıl içinde sim duzejli yanımda kalmadı 6 ay düzenli kalmadı mesela gerekli tahlillerimizi de yaptık çok şükür bı sorunumuz yok ikimizinde
Bu arada bende eğer bı dahaki sefere adetten önce test yapıp ve ya kan vermek istemiyorum günümün geçmesini beklicem çünkü o yaşanılan hayal kırıklığı çok kötü bir daha yaşamak istemiyorum hakkımızda hayırlısı olsun 🤲🏻
Sizin adınıza da çok sevindim bu arada 😊

Ben 2 kere kimyasal geçirdim ikisinde de 4 5 gün gecikmeyle adet oldum. Yani adetten bir farki yoktu benimkinin. Sonrasinda ertesi ay hamile kaldim.
Daha sonra hamile kalma olasılığı yüksek diyorlar öyle mi sizce yani en azından döllenme olduğunu bilmek beni mutlu ediyor tabi
Ama benim ki adet gibi olmadı 2 gün akıntı oldu 3. Gün kop koyu kahve gibi oldu ki normalde reglım böyle olmaz kimsayal olduğu için mi öyle oldu aceba
Bu arada tebrik ederim sağlıkla kucağıniza da almak nasip olur inşallah 🤲🏻

Daha sonra hamile kalma olasılığı yüksek diyorlar öyle mi sizce yani en azından döllenme olduğunu bilmek beni mutlu ediyor tabi
Ama benim ki adet gibi olmadı 2 gün akıntı oldu 3. Gün kop koyu kahve gibi oldu ki normalde reglım böyle olmaz kimsayal olduğu için mi öyle oldu aceba
Herkesin bunyesi farkli kanamada farklidir. Evet hamile kalabilecegin bir göstergesi. Ben geçen sene ocak ve mart ayi kimyasal geçirdim. Son kimyasaldan hemn sonraki ay hamile kaldim. Hic adet gormeden. Mayis ayi 8 haftalik olarak boş gebelik geçirdim. Ve son adet tarihim haziran olarak şuan 33 haftaligim. Çok teşekkür ederim amin. Sanada nasip etsin

Merhaba, ben de kimyasal gebelik geçirdim, bat günü pembe lekelenmeler başlamıştı, 1 hafta böyle devam etti, 1 hafta sonunda normal adet oldum. Benim adetim normalde de çok yoğun olduğu için pek ayırt edemedim açıkçası.

Herkesin bunyesi farkli kanamada farklidir. Evet hamile kalabilecegin bir göstergesi. Ben geçen sene ocak ve mart ayi kimyasal geçirdim. Son kimyasaldan hemn sonraki ay hamile kaldim. Hic adet gormeden. Mayis ayi 8 haftalik olarak boş gebelik geçirdim. Ve son adet tarihim haziran olarak şuan 33 haftaligim. Çok teşekkür ederim amin. Sanada nasip etsin
hmm olabilir
Amin inşallah sağol canım 🤲

Merhaba, ben de kimyasal gebelik geçirdim, bat günü pembe lekelenmeler başlamıştı, 1 hafta böyle devam etti, 1 hafta sonunda normal adet oldum. Benim adetim normalde de çok yoğun olduğu için pek ayırt edemedim açıkçası.
Kimyasal gebelik geçirmişsiniz normal adetten farklı ve uzun sürüyor

Kanama kişiye göre değişir. Belli bir süre ve miktar söyleyemeyiz. Benim de 12ydi ve çok kısa süre içerisinde 3e düşmüştü. Zaten 3 olduğunu öğrendikten bir gün sonra (normal adet zamanından bir hafta sonraya tekabül ediyor) kanamam tam olarak başladı. 6 gün sürmüştü (son gün neredeyse yok ve olan kahverengi).

Dusuklerin ileriki hamileliklere pozitif veya negatif bir etkisi yok. Hamile kalabiliyor olduğunuzun bir gostergesi olarak algılayin. Ben cok üzülmüştüm ama onun öncesinde 11. Haftadayken kalbi durduğu için bebeğimi kaybettiğimden yine ilerleyen bir zamanda olmadığı için Allah'a şükrettim, ilki çok çok ama çok zordu. Kimse yasamasin.
Kimyasal gebelikten sonraki 3. Denemede tekrar hamile kaldım ve su an 33. Haftamdayim .

Her gün şükrediyorum ve en çok da kayıp yaşayan annelerin yüzü gülsün diye dua ediyorum. 🌱

Benimde aynısı bugün oldu adet oldum kimyasalmış. Doktor bekle biraz dedi ama beklemezsem sorun olur mu tekrar hamile kalır mıyım sizce

Benimde aynısı bugün oldu adet oldum kimyasalmış. Doktor bekle biraz dedi ama beklemezsem sorun olur mu tekrar hamile kalır mıyım sizce
Yani herkesin bunyesi farkli bir sorun olursada illa beklemedegin için olacagini dusunmuyorum.
Mesela ben mart ayi kimyasal geçirdim sonra hic adet gormeden nisan ayi test yaptigimda hamile oldugumu ogrendim. Yani oda 8 haftalik boş gebelik oldu. Mayista dusuk oldu. Haziranda adet oldum temmuzda hamile oldugumu ogrendim. Çok şükür saglikla ilerledi o 10 gun sonra dogum 🤲

Yani herkesin bunyesi farkli bir sorun olursada illa beklemedegin için olacagini dusunmuyorum.
Mesela ben mart ayi kimyasal geçirdim sonra hic adet gormeden nisan ayi test yaptigimda hamile oldugumu ogrendim. Yani oda 8 haftalik boş gebelik oldu. Mayista dusuk oldu. Haziranda adet oldum temmuzda hamile oldugumu ogrendim. Çok şükür saglikla ilerledi o 10 gun sonra dogum 🤲
Çok şükür sevindim sizin adınıza bana da dua ederseniz çok sevinirim kabul olur hamilelerin 🙏🏻😔

Bende dün adet oldum pozitifi görünce çok umutlanmıştık hayal kırıklığı bizi mahfetti bu süreçte 4 ay eşim de yok yanımda çok zor Allah kimseye yaşatmasın buna da şükür

İlk kan testinden sonra iki gün geçince aynı yerde aynı saatte kan testi vermeniz lazım ben kimyasal gebelik geçirdim normal adet gibi oldum beta ilk önce 40 tı sonra 20’ye düştü bir hafta içinde adet oldum

Benimde evde 2 testim pozitif çıktı reglinin 4. Ve 5. Günü kan verdim 10 çıktı 7. Günde kanamam başladı beta 4 çıktı kanamam yoğun pıhtılıydı 6 gün falan sürdü sonraki ay regli günüm şaşmadı 4 ay oldu bakalım nasibimiz ne zaman bizi bulacak her şeyin hayırlısı olsun🤲🏻

X